Ще имам близнаци! Тема с продължение....14

  • 29 329
  • 441
# 15
 newsm81 Колко много мами има, които чакат близнаци, супер !    newsm44
Виж целия пост
# 16
Добре дошла Милика! Hug

Чоко,стискам палци и на ръцете и на краката,всичко да е наред мила! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 17
Лелее,колко нови момичета smile3501Добре дошли и лека бременност Hug
Double with cream  bouquet

Cho ko, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm17

Честито на Марианка!
Виж целия пост
# 18
  Чоко и аз стискам палци да издържите колкото се може повече  Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Cho_ko, стискам палци всичко да е наред!
Всички сме с теб!
Виж целия пост
# 20
Cho_ko, Hug стиснати палци и от мен! fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 21
Cho_ko, стискам палци всичко да е наред!
Всички сме с теб!

 newsm10 newsm17
Виж целия пост
# 22
Чоко,успех,и аз стискам палци да се оправят нещата!
Виж целия пост
# 23
Чоко, с теб сме!
Виж целия пост
# 24
Чоко, стискам паллци и дано издържите 3 в 1 още няколко седмици.
Виж целия пост
# 25
Чоко, дръж се, с теб сме!  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Честита двойна радост и на мама Марианка!  bouquet stork-boy stork-boy
Виж целия пост
# 26
Чоко, прегръдки и се дръж  supermama
Виж целия пост
# 27
Чоко, стискай кълки  Peace Peace Peace докрая  Praynig Praynig Praynig
Марианка , честита ти радост в къщи  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 28
Чоко, дано всичко е добре при теб. Hug

В събота и аз имах ужасни болки, които според мен бяха от бъбреците. Вчера ходих да ми влеят една банка и по-добре се чувствах, но като цяло си имам доста неболезнени контракции.

pitia, нали ти бше споменала за протеиноите шейкове? Моята лекарка сега се сети и ми предложи да си купя. Сега ще ги издирвам.
Виж целия пост
# 29
Здравейте и от мен.

Добре дошли на новите бъдешти близнашки мами!
Чоко, не се давай. Стискай кълките.  Hug
spinki, дано не се появяват повече ези болки. Почивай си повече и се пази. И аз си имам доста неболезнени контракции. Понякога са толкова силни, че имам чувството, че всеки момент ще изскочи някое бебе. Увеличих си Магнерота от 3х1 на 3х2 и сега положението е по-добро.
При мен все повече се засилват обичайните бременилски неразположения: много подути ходила, болки в опашката и тазобедрените стави, стрии по корема, тежко дишане, постоянна сънливост...
Тези протеинови шейкове за какво са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия