Ще имам близнаци! Тема с продължение....14

  • 29 331
  • 441
# 75
Чоко, честита ти двойна розова радост, макар и малко изненадващо. Радвам се,че всички сте добре и дано наистина в най-скоро време вече си бъдете вкъщи.
Виж целия пост
# 76
Честито и от мен, Чо ко! Да сте здрави и много щастливи и Бог да закриля двете ангелчета!  bouquet
Виж целия пост
# 77
Честито choko! Желая ви много здраве и щастливи моменти заедно!
Виж целия пост
# 78
Честито и от мен, Чо-ко! Ние тримата прегръщаме вас трите!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 79
Ех, че хубаво!  Grinning Честита двойна радост, Чоко!  bouquet
Много здраве и щастливо детство на госпожиците! Да наддават бързо и да се прибират час по-скоро вкъщи при мама и тати!  Heart Eyes
На теб бързо възстановяване! Hug
Виж целия пост
# 80
Страхотна новина!
Чо ко, честита ви двойна радост. Да са ви живи и здрави малките госпожици!  newsm51
Виж целия пост
# 81
ЧОКО, ДА ТИ ЧЕСТИТЯ И ТУК МИЛА!!! ЧЕСТИТА СБЪДНАТА МЕЧТА, ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИЧКИ И ДА РАДВАТЕ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ САМО ПРЕКРАСНИ МОМЕНТИ С ТВОИТЕ ДВЕ ПРИНЦЕСИ. ПРЕГРЪЩАМЕ ВИ!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Благодаря ви момичета за пожеланията от предишната тема, скоро ще пусна и снимки на моите юначета!!!
Виж целия пост
# 82
Браво Чоко,да са ти живи,здрави и щастливи!А на теб скорошно възстановяване! smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

Жабче,благодаря за отговора! Hug

Днес си взех изследванията-всичко е наред и в норма,с изключение на гадни гъбки! #Cussing outТа док ми изписа Гиназол-някой да го е ползвал? newsm78
Виж целия пост
# 83
mim4eto007, Гиназол си слагах 2 пъти - диагнозата беше Кандида.  Tired  Да не те отчайвам, но при мен ефект нямаше.  Confused
Виж целия пост
# 84
Стрелче,точно от това се упасявам-дали ще ми помогне?Все пак ще раждам нормално и ме е страх да не хванат инфекцията! Praynig
Виж целия пост
# 85
Мимче ако инфекцията не се излекува да не те плаша ама сигурно ще трябва да родиш секцио за да не се заразят бебчетата.
Виж целия пост
# 86
Да Беиби,и аз така мисля,но док ми каза,че препаратът действал 1 седмица,след това мога да пусна пак микробиология,но незнам,какво ще стане ако тръгна да раждам през тази седмица? newsm78
Виж целия пост
# 87
ЧЕСТИТА РАДОСТ  ЧОКО  да са живи и здрави и много умни и красиви!!!!!

marianka честно казано не знам вече какво да правя smile3511 . Първо бях избрала II градска понеже лекаря ми работи там, за Селената съм се замисляла няколко пати защото много хора са доволни (пък и отношението в частните клиники е съвсем различно поне по мои наблюдения), сега обаче все повече клоня към ВМИ въпреки ,че отношението към майките и условията не са добри поне знам,че ако има проблем с бебетата ще могат да реагират.
И така  #Crazy всеки ден съм на различно мнение
Виж целия пост
# 88
ЧЕСТИТА РАДОСТ, ЧО-КО!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ПРИНЦЕСИТЕ! ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ПРИБИРАНЕ В КЪЩИ
Виж целия пост
# 89
LIONITAКой е докторът от 2-ра градска.Ако трябва да избираш между 2-ра градска и ВМИ по добре да е ВМИ.Вси пак е многопрофилна болница.Но това е мое мнение,от друга страна ако се чувстваш сигурна с доктора ти и това не за подценяване.Аз отидох в Селена заради моя доктор,от години ходя при него и с него се чувствам много добре,ако работеше в друга болница бих отишла където е той.Затова трябва да вземеш сама решението.Но каквото и да е то,да знаеш че всичко ще е наред.Успех.Аз съм на разположение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия