Най-странните и смешни имена 9

  • 122 489
  • 757
# 15
Стрелка... Зайо... Гардероб.... Крачун... Салфетка... Врабчо

И още:
http://mediapool.bg/site/joro/1.jpg
Виж целия пост
# 16
Фиданка Сливкова- младо момиче,с очите си видях личната и карта. Shocked
Виж целия пост
# 17
Мендана Sick
Виж целия пост
# 18
В училището на един познат имаше едно момиче, което не е българка, но се казва Ебани Пути, което е супер гадно, защото е изяла доста подигравки.
Виж целия пост
# 19
Кло, аз познавам една дама, която се казва Зелка и една друга-Рилка.
То, че има странни имена, има. Но повечето споменати не са странни, а безумни.
Мой колега се казва Харалан
Това име е рядко срещано, но в него няма нищо чак толкова странно. Аз познавам един възрастен човек, който се казвам Хараланпи. Просто в днешно време звучи много неактуално.
Виж целия пост
# 20
Лелеееееее,не може да е истина... hahaha hahaha hahaha Верно ли има такива имена Joy hahaha
Виж целия пост
# 21
Гуцан. Mr. Green
Виж целия пост
# 22
С такива имена като Пульо са кръщавани деца с цел да прогонят лошите духове от него. Laughing
Ако искате да се посмеете прочетете
тук Joy http://www.bosilegrad.com/forum/index.php?topic=1390.0
Виж целия пост
# 23
Пульо в Айтос е срещано, поне по надгробните плочи.
Днес видях паметна плоча на Трендафил Розов, деец на БКП и т.н.
Гугълка не го откри, но изрови един прокурор и един строителен техник.
Виж целия пост
# 24
За мен пък странно, но не и смешно,  е двама човека да са заедно и да се казват Невен и Хризантема Simple Smile Представям си как са се смяли при запознанството си. Приятели са на сестра ми...страхотна двойка  Hug
Виж целия пост
# 25
Грозданка -много често срещано ,и  никак не ми харесва !
Виж целия пост
# 26
Грозданка -много често срещано ,и  никак не ми харесва !


А също и Грозденка! Не харесвам и Милица.
Виж целия пост
# 27
Те се надушват и си стават симпатични заради имената, а после пламва любовта, като се опознаят.  Heart Eyes
У нас има много двойки които се казват еднакво. Имам приятел с родители Иван и Иванка, съседи Росин и Русанка.
Грозданка на жаргон викахме на двулевовата банкнота, емисия 1962г. На нея имаше жена гроздоберачка. А също и на юсче /шишенце 100мл/ гроздова ракия.
Виж целия пост
# 28
Грозда
Виж целия пост
# 29
Пульо в Айтос е срещано, поне по надгробните плочи.
Днес видях паметна плоча на Трендафил Розов, деец на БКП и т.н.
Гугълка не го откри, но изрови един прокурор и един строителен техник.
А ти Вълчо къди си сновал из надгробните плочи  в Айтос ??? а ???
Верно има там Пульовци ...ама чак пък толкоз ... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия