
,аз днес по никое време се вкл.












. Така, че много ви благодаря за всичките вкусотии които предлагате, ще се почерпя от всичко.
. Котарака за който ме питаш е на Интернет, не е мой. Ние нямаме домашни любимци, имам алергия, но съм си малко дете в това отношение, много обичам smileys и картинки, така намирам написаното по-весело. Има много неща, за които думите са безсилни, но това го знаят такива като мен и elica676, четох вече, че нейната дъщеря е в Германия.
.
Стара жИнаааа а кЪт същУ дЯтИИИ. За детето ти те разбирам и аз. МойтУ кЪт учИшИ у АмериканскУ аз ко да кажа бе Джанъм. И сама от всякъдИ и кучето ми туко що беше умряло и мъжО на път. И една гадна есееееен, ама гаднаааа- това за първата година малкия като замина. Ти си у АвстрийскУ по наблизичкУ до Германията може да отскичиш. Аз до Американско така и не отидох- не че много имам желание да Ода до Америката. Ич биля даже. Ей, сЯ съ присетих за един сладкиш мсля, че е Австрийски- Кайзер Йосиф- как му се каня да го направя ама нали съм във септемврийско тъпо настроение. Немога да сЪ пУзная колко ми е мързеливУ 

Ох, добре, че си говоря със вас, че направо и аз съм една......
и по едно Китайско- такова лапам във момента със винУтУ.

Препоръчани теми