Жената Овен- Аз съм /3

  • 25 281
  • 741
# 240
галиа, не не си. Обаче мен ме е срам да си кажа. Нито мога, нито имам желания. Само когато вече няма на къде. Малката е обещала, че ще ме гледа като порасне. Но то е защото има кой в момента. Но не си ми идва и от вътре де, по задължение е.

Преди няколко дни малката казва, че иска палачинки, а аз отговарям, че сега няма как, като се появи баба й по-късно. А тя ми вика "А, не, ти ще ги направиш, аз ще ти казвам какво се слага и как става"....и взе, сглоби миксера и ми диктува продуктите....та ща, не ща се научих...и това е цяло постижение Laughing
Та, има и по-зле от черни оФци. Grinning
Виж целия пост
# 241
Много обичам да готвя. Във фамилията ми всички са кулинари и готвят страхотно и гозби и десерти, та от малка и аз съм в кухнята. Но никога няма да забравя първия си крем карамел. Нали захарта се карамелизира и така нататък. Та грабвам един буркан и почвам -бъркам яйчената смес, карамелизирам захарта, ама нещо ми навонява. Ма нали е сефте-де да знам. Гледам маминия тефтер с рецептите и спазвам точ в точ. Направих го аз геройски и още неизстинал трябва да си пробвам майсторлъка. Ииии- някакъв неистов киселяк- то имало буркан със захар и същия с лимонтузу (някакъв приятел на баща ми го снабдил с промишлено количество). Любимия ми, първия ми и нарочен за уникален десерт от мен се оказа абсолютно неядлив, освен ако не си любител на силните вкусови усещания  hahaha hahaha
Не мога да ви опиша кооолко ми беше жал да метна всичко в кофата.
Всъщност сега даже ми е малко мъчничко, че вече не се събира цялата фамилия около масата и не си заслужава да се готви много..
Делта-няма вода още, погледнах в сайта на ВиК и там пише чак утре сутринта..Воняяя вече!
Виж целия пост
# 242
Малка анкетка за нас овненцата.Може да я допълвате.

1.Случая, в който сте проявили най-голям инат.
2.Най-голямата идиотщина
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин.
4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване.
5.Най-необмислената постъпка
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е..
7.Човешка черта,на която не прощавате.
8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре)
9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието)
10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали.

Забавлявайте се   Grinning
Бях ви я пуснала в старата тема, я пак  Wink
Виж целия пост
# 243
1.Случая, в който сте проявили най-голям инат - бях се зарекла, че все някой ден ще влезна в университета и ще завърша, постигнах го след 8 пъти кандидатстване Crazy

2.Най-голямата идиотщина - Една ли е...

3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин - искам да скоча с бънджи, предполагам, че ще се насера, но ще ми е гот Mr. Green

4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване - тук във форума няма такава, иначе споря за всичко, офча му работа

5.Най-необмислената постъпка - брака ми Confused

6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е - хм, напоследък само децата ми ме разсмиват искрено и с глас, мойто си и другите в градината Crazy

7.Човешка черта,на която не прощавате - пиянството Naughty

8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре) - да си имам къщичка на морето, имам си предвид точно определено място Blush

9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието) - обичам да снимам, да уловя разни интересни моменти, лица, каквото и да е Flutter

10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали - да се разделя с някого, с когото знам, че не можем да продължим, за да не се нараняваме повече взаимно, и все пак не искам да го направя, защото го обичам, въпреки че той мен не ooooh! Е, справих се, все пак, но гадното чувство си остана Confused
Виж целия пост
# 244
Айде и аз да провлача крак..

1.Случая, в който сте проявили най-голям инат.Когато исках да се науча да меся тесто. Правих десетки, ако не стотици опити,като омазвах цялата кухня и накрая се хранеше..коша за боклук.Е, научих се  Wink
2.Най-голямата идиотщина Бях измислила като дете игра-да обиколиш квартала, без да стъпваш по земята-от покрив на дърво,на ограда..абсолютна маймуна. Как не ме надушиха нашите с какво се забавлявам.. ooooh!
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин.Височините-обожавам ги. Миналата година летях с парапланер-еее, няма такова усещане, като въздушен оргазъм е. И на небостъргач съм се качвала-чувствах се като орел в гнездото си.
4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване.Мъже срещу жени-това, че сме способни на по-малко, че трябва да си знаем мястото, че по интелект отстъпваме на мъжете.
5.Най-необмислената постъпка И аз като Пети-женитбата ми, но слаба богу с хепи енд. Забременях съвсем умишлено, за да не ме спират нашите да бъда с любимия и даже им сервирах резервираната дата за сватбата.
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е..Приятелите ми- всички са с уникално чувство за хумор. Иначе си падам и по странния английски хумор.
7.Човешка черта,на която не прощавате.Простащината и агресията..изкарват ме извън кожа
8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре)Утопична е, защото никога няма да стане..Но е да направя цял курорт с архитектурата и вътрешния дизайн.
9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието)Всичко свързано с адреналина, рисуване(последно време на стъкло), дизайн, стихове, скулптора, зодии, интернет, снимки (ама нямам хубава камера)
10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали. Да възпитам добре децата си..много се надявам да съм се справила
Виж целия пост
# 245
1.Случая, в който сте проявили най-голям инат.-не се сещам за някой определен
2.Най-голямата идиотщина-като навърших 18 изтеглих всички пари от спестовната си книжка и ги изхарчих за глупости Blush
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин.-не съм екстремна личност и най екстремното което правя в момента е да карам кола по Софийските улици(като имате предвид че скоро взех книжка и ме е ужасно страх да карам още)
4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване.-темата мъже- жени и мен ме пали много,много се дразня и когато някой говори лошо за някой мой близък зад гърба му, а той не може да се защити.
5.Най-необмислената постъпка-не се сещам
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е..-Детето,приятелите, някоя комедия и др.
7.Човешка черта,на която не прощавате.-май съм много мека, защото все прощавам и забравям, колкото и лоши неща да са ми направили.
8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре)-
9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието)-Интернет, да чета,гоблени(скоро се научих да шия Mr. Green),обожавам да пътувам и да посещавам нови места,обикалянето по магазините и много други
10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали.-да направя от малкия добър и достоен човек.Дано успея Praynig
Виж целия пост
# 246
Добро утро Simple Smile!

Хороскопче за днес :

Овен
прогноза за 17/09/2009

През първата половина на деня ще се борите със себе си, а през втората вече няма да ви пука, защото ще гледате света с очите на един философ. И като един истински мъдрец ще можете просто да се усмихнете на съдбата.

от:http://www.astrohoroscope.info/daily_horoscope.htm
И кафенце Simple Smile


1.Случая, в който сте проявили най-голям инат
Всеки ден за нещо тропам с крак Simple Smile
2.Най-голямата идиотщина
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин
Да танцувам  dancing
4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване
Всички теми засягащи интелекта и красотата.
5.Най-необмислената постъпка
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е
Децата....всички деца ( нямам свои ).
7.Човешка черта,на която не прощавате
Завистта, алчността.
8.Най-утопичната ви идея
Половинката ми Simple Smile
9.Брой хобита и интереси
Рисуване на стъкло....(  elica676 трябва да обменим опит ), готвене.
10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали
Не е точно задача, по-скоро житейска такава-да имам дете.

Виж целия пост
# 247
1.Случая, в който сте проявили най-голям инат. - да запазя семейството си
2.Най-голямата идиотщина - все се сещам за ученическите години, като например това, че с една съученичка решихме да се разменим, разменихме си и ключовете и аз отидох у тях, тя у нас....но много бързо ни оправиха нашите Grinning
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин. - пътувания, екскурзии и секс на нетрадиционни места
]4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване.[/b] - относно възпитанието на моето дете, не обичам да ме поучават и мога да споря до безобразие
5.Най-необмислената постъпка - бракът ми, а и всички връзки след него, не влагам мисъл, въпреки горчивия опит
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е.. - щуротиите на детето, дори когато е виновна на мен ми е смешно, както и комедийните театрални постановки, голям релакс са ми
7.Човешка черта,на която не прощавате. - предателството от приятел
8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре) - не е изпълнена - да обиколя света, като започна от Мароко /ще стане обаче сигурна съм Grinning/
9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието) - с талантите съм скарана, но обичам киното, театъра, планината, разходките
10.Най-трудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали. - постоянно се сблъсквам и не мога да ги класирам по трудност. Много са - и в семейството и в работата и с детето, нищо не ми е лесно и паднало от небето за момента, но и с това се с справям
Виж целия пост
# 248
Добро утроо! Изгря слънце и на нашата улица-т.е. дойде водата. И сега като падне едно голямо.. newsm28 1dishes wash  food002
Благодаря, че сте попълвали анкетката  Grinning Опитах се да я измисля с характерни черти на нашата зодия-демек-колко точно сме луди  hahaha
Виж целия пост
# 249
Овнета милички Hug, само се разписвам и бягам на терапия nuts, а после и кафето и анкетата, че закъснявам. То човек като е в болнични голям мързел става . Аз де.
Виж целия пост
# 250
Добро утро, офчици! Mr. Green Hug Heart Eyes
Много интересна анкета сте пуснали, чета ви с голям интерес и се замислям, колко сме еднакви всички овненца smile3521 smile3503. Ами то за мен какво остана да кажа, освен малко да се повторят отговорите, то друго не виждам, ама ще отговоря и аз!
1. Случая в който сте проявили най-голям инат. Всекидневно проявявам инат, дет ми века моя... " Ти по гръб няма да паднеш, ама айде от мен да мине"... Wink Добре, че е разбран иначе няма да сме заедно.
2. Най-голямата идиотщина. Като ученичка с един мой съученик се изплюхме в хамбургера на една наша съученичка (много я мразехме всички) и я гледахме как го яде и умирахме от гнусотия. Малко ме е срам ама нали трябва да съм искрена Embarassed.
3. Нещо, което ви докарва най-висок адреналин. Когато съм в самолет, много се кефя когато излита. А мечтата ми е да скоча с бънджи от Аспаруховския мост
4.Темата, в която сте готови да спорите да спукване. За това, че ние жените сме създадени само да: раждаме деца, да ги отглеждаме, да готвим, да се подчиняваме и т.н. с две думи мъжът е винаги над нас. Е, с това не мога да се съглася.
5. Най-необмислената постъпка. Бракът ми и за това се разведох много бързо.
6. Това, което би ви накарало да се заливате от смях е... Доведеният ми син, всеки ден ме размива до сълзи.
7.Човешка черта, на която не прощавате. Лъжата, егоизма, неблагодарността и агресията.
8.Най-утопичната ви идея. Да отида в Париж (коро ще стане),  да си купя черно BMW Z4 (умирам за такава кола).
9. Брой хобита и интереси. Обожавам да готвя и да правя най-различни ястия, а след това се наслаждавам на хората които ги хапват и си облизват пръстите Mr. Green обичам да рисувам.
10. Най-трудната за изпълнение задача с която сте се сблъскали. Да науча малкия да си пише името ooooh! голям зор видях, като се има в предвид, че и той е овен (може да си представите гледката).
 newsm47
Виж целия пост
# 251
Добро утро мили мои!
Медузка,с теб освен на партия да вземем 1 БМВ Z4 и аз съм му хвърлила о4е Wink ,да бе тоси въпросник е полезен да си сверим часовниците,кой-колко залита.Аз ще отг.по–късно,че нямам време сега.Приятен ден
Hug
Виж целия пост
# 252
1. Случай когато сте проявили най-голям инат- Всекидневно да се боря със себе си.
2. Най-голямата идиотщина- много са  Embarassed
3. Нещо което ви докарва най-висок адреналин- подготовката ми за пътуване, танцуването, спорта, всяко посрещане на съпругът ми след месеци очакване. Много неща, не мога да ги изброя.
4.Темата в която сте готови да спорите до спукване- дааам и аз съм от тия дето са готови да спорят, че жената трябва да е зад печката и със парцала като личен флаг. Също така и със хората които делят хората по религия и националност и мислят останалите за втора категория хора.
5.Най-необмислената постъпка- Бркът ми smile3503 Всеки му пожелавам обаче такъв като моят newsm47
6.Това което ви кара да се заливате от смях- хората със хубаво чувство за хумор. Обожавам такива хора защото аз съм със голямо чувство за хумор. Но нямам такива около мене за съжаление.
7.Човешка черта на която не прощавате- предателство, агресивност, простащина, неблагодарност. Прощавам обаче не ЗАБРАВЯМ!!!
8.Най-утопичната ви идея- Тази идея е изпълнена smile3503
ЕЛИШ- хади у МарокУтУ натам съм се насочила Wink
9.Брой хобита и интереси- история, археология, пътуване, спорт, танци, книги, обичам да посещавам художествени галерии, като малка рисувах сносно .
Момичетата които рисуват на стъкло да взема да ме поканят на някоя изложба  bouquet
10. Най-трудната задача със която сте се сблъсквали- да удържа фронта и да бъда търпелива докато синковеца излезе от пубертата. 
Аз днеска ще бягам на ехограф за гърди и бъбреци. Минах гинеколожката- там съм била бомба, никакви отклонения няма старата кака Делта, казаха, че показанията са ми страхотни като на млада и здрава жена. Само аз дето не съм чак толкУз младЪ tooth
И от там бЕгам на тренировки Smile
Виж целия пост
# 253

Хайде първо по на кафенце и после ще попълваме анкета, че днес в този дъжд, ми е едно уморено и мързеливо,мързелиииииииво, че ще взема да се разпадна.

Виж целия пост
# 254
При нас времето е прекраснУУУ
Обаче от утре и при нас като при вас Grinning
Благодаря за кафенце Вени. Как мина терапията?
Аз от 28 почвам физиотерапия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия