Февруарската ни мама Краси се завръща и щастливо бебето прегръща !

  • 15 558
  • 302
# 105
Е, за другарчетата Верче можеше да поснимаш, щяхме да сме ти благодарни, ама и на разказа ще се зарадваме.  Laughing
Аз хич не съм по масовките, ужасявам се само при мисълта за толкова народ на едно място, какво остава и аз да се ръсна там, просто не ми минава и през ума да си го причиня.  Crazy
А за снимките, мен също ме мързи да снимам, не съм барнала апарата за цялата почивка, но за сметка на това мъжа ми успя да му научи настройките, че и да ми покаже туй-онуй, което аз така и не запомних.
Толкова се запали по снимането, че взе да се рови и да чете разни форуми на Никон и то нали знаете, който си го търси си го и намира се оказало, че нашият модел давал някакъв дефект и подменяли нещо си там, не че нашият е дал дефект, но той реши да го връща, за да му го сменят, на всичкото отгоре случайно попадна на една промоция за периода 22 ри юни-31-ви август ако си закупил продукт на Никон и ти връщат пари, и ние като късметлии се оказа, че сме го купили на 23-ти, добре че е хисторито в кю-то та да видя.
И всичко супер до тук, днес смята да купи и един обектив на промоция за който също ще му върнат пари, НО се оказа, че вчера в суматохата съм изхвърлила гаранционната карта с все бележки, касови бонове, всички документи на апарата, бяха при сметките, не знам точно как се е случило, но са заминали, едва ли съм му много любима днес, вероятно не иска и да ме види, само се надявам в близките 2 год да не му стане нищо на апарата, че да не ми тежи на съвестта после.  Mr. Green
А днес подреждайки две чекмеджета да търся уж документите изхвърлих разни уж ненужни хартийки, но преди да ги засиля в кофата реших все пак да погледна отново и се оказа, че всички кодове на картите ни щяха да заминат, наложих си забрана да не побарвам нищо до второ нареждане.  Whistling
Благодаря ви момичета за милите думи!  Hug

Танче, забравих да те питам от къде го черпиш това твоето спокойствие?  Grinning
Ева, докато гледа клипчетата падна 2 пъти да ми показва как правело бебето / а тя голямата  hahaha/ а аз писнах 4 пъти, сърцето ми е все в петите като се залюлее, хубаво са казали хората, че на млади години по-лесно се гледат деца, много се забавихме ние, а не биваше.  Crazy

Забравих да питам някой дали може да ми препоръча детски ендокринолог, че трябва да водя Ева на изследвания, става дума за подутата и гърдичка, която си е все още така и не мърда на никъде.
Що годе знам какви изследвания трябва да направим, но не познавам никой читав лекар с такава специалност, а тези дни трябва да се организирам и да го отметна и това от списъка със задачите.

Виж целия пост
# 106


Забравих да питам някой дали може да ми препоръча детски ендокринолог, че трябва да водя Ева на изследвания, става дума за подутата и гърдичка, която си е все още така и не мърда на никъде.
Що годе знам какви изследвания трябва да направим, но не познавам никой читав лекар с такава специалност, а тези дни трябва да се организирам и да го отметна и това от списъка със задачите.



Конкретно ендокринолог не знам, но ти препоръчвам да отидете в Медицински център детско здраве. Спред мен там са най-добрите детски лекари.Simple Smile

Hug
Виж целия пост
# 107
Момичета вижте в какво се зачетох.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.165
http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=3&b=121

В тази връзка да ви попитам вие как процедирате? Каква паста за зъби използвате за дребосъците? Каква вода давате?
Виж целия пост
# 108
ku-kuЗдравейте перверзнички и други.
Asol, тоя лаф на мамоложката е много як. Трябва да я навестя с Калоян. Като му чуе възхитения възглас "тацааа!", ще ни дава за пример Joy
smile3506Хвърлях ви аз по един диагонал, да не мислите, че съм ви оставила така тия дни - следя ви изкъсо smile3506. Гостуването на свекъра и свекървата приема ли се за извинителна бележка за отсъствията Thinking
Alex99, таткото направо се е преекспонирал. То бива майсторлък, но как ги е докарал толкова да си приличат, не знам newsm04
Валерия, забелязах кошарата за игра на Ева в "1001 нощи" и си мислех, че си им я преотстъпила за снимките на сериала, а то какво било... 1crib Снимките с развятата коса и лапнатото краче са ми любими, а каката наистина е готова моделка.
Бубенце, какво ще кажеш - приемаме ли 12-килограмови в групата на дундаците или да ги броим само от 14 нагоре  Stuck Out Tongue Winking Eye
Kokomania, Йоана е много нежна и миличка на всички снимки, а ризката, с която е и на аватара ти е страхотна.  
Alina, отлично сте се справили със слинга. Браво!
Мери, след няколко присъствени дни на "благи гости", съм напълно готова да въведа ред и у вас. Само кажи кога, пристигам и ще има: "Строй се, преброй се!"
Имаше поводи за оплакване при нас, но вече не са актуални. Слава Богу, котаракът ни е жив и се надявам дълги години да му се радваме. За малко да умре животинчето от запушване на пикочния канал, но след една седмица активно разнасяне до ветеринаря и обратно вече е значително по-добре.
Най-важното от днес - Калоян беше няколко часа на ясла. Ревахме като магарета двамата - той отвътре, аз отвън. Скъса ми се сърцето, като го чух как жалостиво вика "Мама". Беше много драматично и всичко ми се беше свило на топка. В 12.15 ч. отидох да си го взема и бях наострила уши още от улицата в очакване да го чуя как крещи за мен, но нищо подобно - появи се с доволна гримаса, защото току що ги бяха нахранили. Блесна му погледа като ме видя и се хвърли да ме целува, но беше много доволен като цяло. Поревал мъничко, след като го оставих и после се заиграл. Сестрите и директорката ми го похвалиха, че бил извънредно добро и спокойно дете. Те смятат, че ще се адаптира лесно. Дано!
Виж целия пост
# 109
Пухи браво на твоето момченце, ама той наистина изглежда много спокойно и добро дете.Дано да е така и за вбъдеще. Hug
Kokomania Йоанка наистина много е пораснала и станала още по красива. Heart Eyes
Вал страхотни снимки и моделки разбира се. Heart Eyes
anita7 аз мия зъбките с паста nenedent  и давам вода от кана "Брита"
Чара а за твойте момчета нямам думи страхотни са.
Троли  невероятно красиви снимки. Hug
Alex99 имаш си много нежна и изписана бебка.
Ние като цяло сме добре малкия щурее аз се влача като парцал след него и така не ми се размина и този път гаденето през първите месеци. Tired
Виж целия пост
# 110
Пух,ей това чаках да чуя PeaceА дано и от мен! Hug
Асол,попаднала си ти на "лекар" hahahaЕеех,добре,че са докторите да ни разяснят нещата на нас невежите ooooh!.Само се чудя като подържат всички теорията,че е хубаво бебето да суче от 0 до 6...защо никой не агитираше родилките да кърмят бебетата си?newsm78...Аз нямаше да кърмя детето си,ако не беше санитарката Боби-жива и здрава да е!
Вал, по всичко личи,че сте изкарали страхотно,но имате един непростим пропуск Crossing Arms
Кас,все забравям да ти покажаСтефка JoyНе може да се равнява с твоето изкуство то е очевадно Joy

 Grinning Grinning Grinning
Лека нощ!
Виж целия пост
# 111
Я да пита, и аз нещо тези от вас който още не са махнали бибите ,кога и как мислят да го направят? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 112
Момичета, много ви благодаря за хубавите думи  Hug Качеството на снимките наистина беше лошо, но намерих една опцийка, с която могат да се разглеждат с по-добра резолюция и промених междувременно линка.

Пухка, много се радвам, че първият ден на малкия ученик е минал толкова добре. Дано и занапред да продължава така Simple Smile Дръж ни в течение, че живот и здраве и нас ни чака същото.

Вал, страхотни модели. А и фотографа си го бива. Дано не ви се налага да ползвате гаранцията.

Чара, много са енергични Камен и Гого. Както не сме се и съмнявали при вас е весело. Simple Smile Да не си забравиш фотоапарата, ще чакаме включване и от теб Simple Smile

Троли, много хубави снимки сте направили. Аз в началото си помислих, че са с професионални модели и не обърнах внимание, че си ти и Лео. Явно като съм чела набързо и съм пропуснала твоето пояснение .

Asol, наистина безумно изказване и то от лекар. В тази връзка и аз преди отпуската бях на преглед при ендокринолог и ми съобщиха, че щитовидната ми жлеза е кистозна и цялата надупчена от кисти. Аз не знаех на кой свят се намирам, но после се оказа, че това не е проблем. Дори и хормоналните ми изследвания излязоха в норма, но като поставят някаква такава страшно звучаща диагноза и ти се подгъват краката.

Еления, Стефка едва ли ще спечели приза Мис Вселена, но е едно много добро начало. Simple Smile А и си има един особен чар Simple Smile
 Стелето виждам, вече практикува йога Simple Smile

Златомира и аз в момента това се замислям. ПОлзваме я само при приспиване. Подавам я на Йоана и тя вече е заспала. Ако забравя да й я дам, започва да пита за бибата и да се изнервя.

Алина, беше попитала на кой да се обадиш, когато някой вдига шум между 14-16ч и след 22ч. Аз лично звъня на полицията и до сега винаги са реагирали. Аз лично не обичам да се разправям със съседите и да им тропам по вратите, и затова предпочитам друг да го прави вместо мен. А и всяват повече респект.
Виж целия пост
# 113
Добър вечер!
Пух,айде от нас да мине приемаме извинителната бележка...ама за друг път да знаеш,че не важи.. Whistling Браво на Царя,дано наистина лесно свикне и да не плачкате повече...
Алекс,много е сладка малката...
Вал..браво бе жена..усъвършенстваш се в превенето на снимки,а пък и моделите са повече от прекрасни..
Алинка,браво на вас..Слинга е станал супер..Леко ме запалихте с тез слингове и за второто един ден,ако нямаш против ще се възползвам от професионалните ти умения да ми ушиеш един Heart Eyes
Кокомания,много е пораснала Йоанка..
Чара,откъде черпят толкова енергия тези твои деца..
Тролии...снимките са великолепни
Еленитке,как е сТелето днес??Дано й мине бързо като на вас..
Златомирка,не мога да ти помогна много,щото мойто човече само се отказа от нея..Ама и той я позлваше само за сън...През деня-не...
Анита,аз вода давам само чешмяна,в мноого редки случаи-розова Девин.Паста за зъби -Nenedent..
Виж целия пост
# 114
Въче как го правите тоя номер два месеца на морето не знам, но и аз искам  Party И кви са тия спални по плажа, жесток кеф!  Heart Eyes
Асоле, как да реагирам, направо съм за затвора до живот  Embarassed След 2 месеца чуквам 5г  Mr. Green
Цял ден мисля за Чарита, тук си беше студ днес, дано имат хубаво време!
Елке много хубава кукла се е получила  Simple Smile Нахапах гъзето на Стелюна, като си го метнала така на ачика  Mr. Green Как е тя?
Анита давам чешмяна вода или от един извор тук в града. Мия каката с детска паста, тя отдавна умее да се изжабури и да изплюе, но Емма все още само с Ненедент.
Пух, отвлечи мен!  Hug Тъжно ми стана за вас с Пухчо, но няма да коментирам. Мисля ви и се моля да е всичко наред! Че сте ми много мили!  Heart Eyes
Биберон Емма суче напоследък понеже вади 8 зъба едновременно, явно се чеше или успокоява. Въпреки това я смуче за минута-две, и то 2-3 пъти седмично. Споменавам го защото не беше я взимала с месеци. Не съм отказвала биберон на децата, те сами го отхвърлят, но имат с какво да задоволяват сукателния си рефлекс, за това.
Днес обрах смокинята, всичко ме сърби сега. Но пък сладкото става великолепно!
Лека нощ!
Виж целия пост
# 115
Добро утро милички
 
Честит имен ден на всички именици Симеон, Симона, Мона

Ели куклата е само за мачкане. Предната седмица писах на Кас, че ме запали по куклоправенето, ама да видим кога ще почна. Относно санитарката Боби, в Бургаската болница ли беше. Тя беи при мен, много ми помогна тази жена, не за кърменето, а физически. Е после каза че бонбони не яде  Laughing Laughing Laughing
Пух браво на царя, аз все повече почвам да се притеснявам от приближаването на яслата.
Златомирка и аз тези дни се чудя как да я махам тази биба /бръмка е при нас/. Заспива с нея, търсия и както каза Кокомания се изнервя като не я дам и няма заспиване. Преди когато заспеше и я махах и чак сутринта я търсише, но сега цяла вечер я търси. Мисля си и аз, че е от зъбките но..... Да се надявам, че сама ще се откаже както тя прави с много неща.
Хайде чао за сега.
Виж целия пост
# 116
Златомирка, бибата я махнах от раз на 1г. и 2м., просто една вечер сам не я потърси като заспиваше baby_neutral. Скрих я и край, наскоро му я дадох понеже ми беше любопитно как ще реагира.
Взе я, разгледа я и я зафучи Laughing
В интерес на истината не съм очаквала нито сам да се откаже от нея, нито да е толкова лесно Peace
Виж целия пост
# 117
Добро утро.
Мерси за кафенцето, след малко и аз ще си направя.
Ние се завърнахме от разходка снощи, не съм ви чела назад, само разбрах за

Златомирка, честито, лека  бременност и успешен финал!
Ние сме добре, като изключим факта, че Емч е на аугментин от събота. Не беше пил актибиотик до сега и много ме е яд, че се наложи. Но беше 3 дни с 38-39 градуса Т и не можахме да го избегнем.
Хубав ден и ще се включа по-късно със снимки.

Честита бебка и на Краси. Да е жива, здрава, да папка и да пълни памперсите   bouquet
Виж целия пост
# 118
Честит Имен Ден на всички именници! Да са здрави!  bouquet



Много  Hug на всички!
Виж целия пост
# 119
Честито на именниците - днешните и предишните! Да са много здрави и щастливи!
Страхотни снимки сте напускали! Браво на Алинка за слинга! Даниелка наистина много прилича на батко си. Пу-пу, сладурана! Троли, винаги съм се възхищавала на снимките ти! Радвам се за Царя и дано бързо да се адаптира, а мама да не тъжи много  Hug .

На мен нещо не ми се пише тези дни. Викито ми е болна, но се оправя вече.

Честит Рожден Ден, тате! Много ми липсваш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия