Мим, да ти е жив и здрав мъжът!

Ето кафето от мен

Ягодкееее, липсваше ни!
Радвам се, че преместването е било успешно – представям си какво главоболие е една такава операция по преместване, още повече с малко дете. Аватарът ти е много готин! Дай още снимки на малката ягодкаbarboran4e, дано по-бързо се оправи Петенцето. Има ли температура? Страшна сладурка е, ще я изям с все розовия гащеризон

sladur4esta, радвам се че си по-добре. Обаче гледай да почиваш повече! Твойте мъже ще те свършат
Копривке, напълно те разбирам, че разпускаш с тортите и аз с готвене разпускам, ама пусти сън няма наваксване. Бързо да се оправят децата!
vanilla80, страшно романтично предложение ти е направил мъж ти! Направо ми взе акъла!
bili_bili, като отворя пюрето и после затварям плътно с капачката и в хладилника.
bubata5, аз съм вкарала пиле и пуйка – другата седмица мисля заек. Но това кое месо кога мисля, че си е въпрос на личен избор. Например аз ще въведа телешкото последно, заради проблеми с кравия белтък и лактозата на малчо, за рибата още се колебая, защото срещам, че при алергично предразположение е добре да се изчака и да се даде около годинка, но пък от друга страна си е много полезна.
И аз имам въпрос, тези дни една приятелка ще ми даде домашен заек. Как се съхранява това чудо, някой знае ли? Варя го целия и после пасирам и разпределям на порции и в камерата? И колко време мога да го държа замразен?
Хубав и усмихнат ден

Не е много честно да я лишавам, само защото аз съм капризна на тема месо, но от друга страна как да и дам нещо, което аз сама не бих вкусила 
....пълзи и се изправя навсякъде, а и покрай гушенето на майка ми, все иска някой при него. Дари го поступва отвреме навреме или го подяжда.
/
, вече имам и два " прекрасни " херпеса. Температурата ми излезе много упорита, имам и кашлица и т.н. С тези почивки чак днес отидох на лекар. Изписаха ми антибиотик, като аз предупредих, че кърмя и искам нещо безвредно. Лекарката каза, ча този - 



.Пробвахме и рибата, но не ни хареса , а и май имахме реакция.
) и останалото плътно затворено в хладилника до 48 часа - на тукашните пюрета такава им е инструкцията на етикета. Аз го изваждам от хладилника 2-3 часа преди хранене (тук е още хладна пролет 
и моят мъж се казва Пламен