Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 213 945
  • 2 227
# 330
Аааааааа, Поли, няма отърваване от нас, сладурка. Почивни - непочивни дни, ще ни търпиш  Laughing
И ние сме ти съквартиранти   bouquet

Пази се.

Напълно подкрепям!!! Няма отърване от нас!!!  Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Поли, радвам се да те "чуя" толкова позитивна и спокойна!   bouquet

Моля се за щастливо развитие на нещата!  Praynig

Виж целия пост
# 332
Милата Поли Flutter Още една причина денят ми да е с една усмивка в повече, просто вече нямам и грам съмнение, че ще успееш, човек с толкова желание за живот не може да не е заразил и малкото си бебоче  Laughing
Виж целия пост
# 333
Поли, браво мила, възхищавам се на позитивизма ти, продължавай само така. Ние сме с теб   bouquet
Маймунке, страхотен човек си   bouquet  bouquet  bouquet 
Виж целия пост
# 334
А-а, моля, моля, огледалцето и разкрасителния прибор ги е осигурил Делян. Нема да се кичим с чужди лаври, я. Laughing

Туркинята е готина, ама ей на, какво прави безсънието и подскачането на хормоните при една бременна жена. Хеле пък трикратно...
Дано ги износи и тя до по-висока седмица.
А, да! И дано има поне едно момче, че голямото й дете е момиче, а ако са три дамски, тежко й. Според свекърва й трябвало да опитат до мъжко. Laughing

Поли,  Hug!
Виж целия пост
# 335
Поли, успех и кураж.
Вярвам в теб и че ще се справиш. Не е лесно знам, но мобилизирай всички  чувства, вяра и обич, за теб сега това е най-важно на света.
Представяй си най-хубавите и прекрасни моменти след това изпитание, за да станат те скоро реалност.
Пази сили и продължавай да мислиш позитивно. Прегръщам те.
Виж целия пост
# 336
Поли, все така бодро да звучиш  Hug Ето, мина една седмица, през която точицата си остана на топло  Heart Eyes
Да видим коя от вас двете ще научи първа друг език - дали ти немски (или турски?  Laughing ), дали тя английски или български  Wink 

Ау, Мамунке, да не стане като моя съученичка, чак 5тото дете беше момиче  Crazy
Виж целия пост
# 337
Поли, много, ама много се радвам да чета постовете ти, когато си толкова позитивна.Дано малкото човече изчака на топличко. HugЦелувчици мила

За момчето:ние сме три деца.Едва третия път татко е успял да изкара мъжкото. Wink
Виж целия пост
# 338
Аааааааа, Поли, няма отърваване от нас, сладурка. Почивни - непочивни дни, ще ни търпиш  Laughing
И ние сме ти съквартиранти   bouquet

Пази се.
Grinning  това, че и ние сме ти съквартиранти много ми хареса.
факт, така е. една пълна стая.

благодаря ви момичета на всички за всичко.   bouquet

поли, браво на теб - хубаво звучиш, а това сега е най-важното.  Hug
Виж целия пост
# 339
Миличка Поли,

желая ти да си все така борбена и силна жена!

Знаеш ли, когато бях бременна с каката и първите три месеца трябваше да си "почивам" , от немай къде се научих да шия гоблени. Взех си едно малко гобленче и бод по бод го запълвах. Не мога да ти опиша колко е разтоварващо, отпускащо действа и не мислиш за друго. А и времето минаваше неусетно. 

Миналата седмица ходих до ОББ да внеса по сметката известна сума. Раздадох флаери и на някой от служителите. Надявам се да помогнат и те.

Поздрави и целувки Heart Eyes

Виж целия пост
# 340
Иначе тя е една майка героиня, лежи с тризначета  bouquet които бързат да се запознаят с външния свят, а още са едва 21 седмица. Милата женица лежи с легло, вдигнато нагоре при краката и тя като мен брои дните, а лекарите й говорят за родоразрешение в 24 седмица...
освен теб, и тя е героиня!
но- аз мисля, че наравно с вас са герои и лекарите, които са оптимисти за успешно родоразрешение в 24-та седмица! тук в БГ това ще е нормално след около 1000 години...
Виж целия пост
# 341
Така се радвам на всеки нов пост на ПОли,изпълнен с такава ведрост! Heart Eyes
Сега видях,че има банер и в днес.бг, браво момичета,правите изключително много!  Hug
Виж целия пост
# 342
Поли миличка, прекрасна си Hug Hug Hug
Възхищавам се на силата ти  bouquet
Виж целия пост
# 343
Поли,много се радвам на доброто ти настроение Peace
И наистина ти се възхищавам Hug
Виж целия пост
# 344
Здравейте, нямаше ме няколко дни и сега прочетох последните постове.

Първо ,радвам се,че Поли е добре и най- вече за хубавото и настроение. Hug

Сега си преведох и последната анамнеза от 24.08 и там пише,че до 1 седмица ще оперират Поли. Това означава ли ,че това ще е тази седмица която идва?
Другия ми въпрос след като Поли е  вече в болница от 1 седмица, приета по спешност, трябва ли още да се събира сумата от 60 000 евро или не?  Или цялото лечение се поема от застаховка за определени дни ,която по принцип се прави още в БГ преди човек да напусне граница?  Ако няма такава, то тогава приетия по спешност плаща таксата от 10 евро за лечението на излизане от болничното заведение.

За пръв път чувам,че в болница лекуват главоболие с акупунктура. Ако е така, виждам,че  Германия,вече преминават и на по алтернативна медицина, нещо което се ползува официално досега само в някои азиатски държави. Странно ми звучи, но
най- важното е ,че е имало своя ефект.

Вчера се видях с една моя съучиничка, която в момента работи към едно от женските списания,ма дали беше За жената или Всичко за жената ,не помня . Прояви интерес към историята на Поли и ми каза,че ще може би ще напише материал. Дадох и разбира се линк към темата и сайт. Може би ще пише директно до болница и ще вземе интервю от професора. Това ще е много хубаво ако стане Praynig

Много ви моля, сега не ме нападайте за заданите въпроси ами ми отговорете спокойно.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия