За първия рожден ден на октомврийчета 2008 в София!

  • 12 629
  • 365
# 345
Здравейте    Hugbouquet
И аз много съжалявам, че не успяхме да доойдем Sad, но Стефано го проспа това време.Като заспа в 13.30 и чак почти до 16.00 Crossing Arms А как ми се идваше...За грипната епидемия, какво да ви кажа и аз смятам, че нещата са много спекулативни Tired
Радвам се, че сте си изкарали хубаво, дано другят път вече и ние се включим Wink
Бидапет, снимките са страхотни! Heart Eyes
За паричките-аз не искам да ми ги връщате Peace
Желая бързо оздравяване на болничките! Hug
Поздрави и  Hug
Виж целия пост
# 346
И аз предлагам, като Невидимата, да се преведат парички за Анджи  newsm78
аз също като Ниел не искам да ми връщате парите, така че и Ниел да се включи ако е съгласна да даде на Анджи  Wink
Колкото парички останат след като се върнат на другите мами, нека се дарят. Ама нека всеки каже Simple Smile
Виж целия пост
# 347
И аз предлагам, като Невидимата, да се преведат парички за Анджи  newsm78
аз също като Ниел не искам да ми връщате парите, така че и Ниел да се включи ако е съгласна да даде на Анджи  Wink
Колкото парички останат след като се върнат на другите мами, нека се дарят. Ама нека всеки каже Simple Smile

Съгласна  Peace
Виж целия пост
# 348
Аз също не искам да ми се връщат паричките.... Снимките са много готини, айде, чакаме и от другите апарати   bouquet
Виж целия пост
# 349
Момичета, нека и моите парички да се дарят за Анджи. Чух се с моята приятелка( Диана, Гери преведе 18лв от нейно име), тя също е съгласна.   bouquet

Диди, ако искаш пиши в темата за нея, когато се уточни сумата  Hug
Виж целия пост
# 350
Здравейте!
Тъкмо вчера с Диди правихме сметка на кой колко има да се връща.
Тъй като Ниел първа писа, че не иска да и се връщат парите снощи и писах ЛС дали е съгласна да ги приведем за Анджи. отговор още нямам.
Пускам ви моите сметки: Предимно връщаме парите за играта на децата. А на някои и вторите парчета заявена торта.

Общо събрани пари: 296 лв. + 10 от Шивани +6 от Бидапет= 312 лв. – 8 на Енигма = 304 лв.

Разходи:175 лв.

Остават: 129 лв.

За връщане:
1.   Северинка – 6лв.
2.   Сисилия – 6 лв.
3.   Гуава - 6 лв.
4.   Еленцето – 6 лв.
5.   Ради – 6 лв.
6.   Диди -6 лв.
7.   Рени – 6 лв.
8.   Бебочка – 9 лв.
9.   Еличка мама- 9 лв.
10.   Мария Д – 10 лв.
11.   Майлили – 10 лв.
12.   Мегче – 12 лв.
13.   Манана – 15 лв.
14.   Ниел – 6 лв.

Общо да се върнат: 113 лв.

Остават: 16 лв.

Виж целия пост
# 351
Рени със съпругът ми се разбрахме и нашите отидат за Анджи  Peace Така, че най-добре аправете един общ превод.
Виж целия пост
# 352
Моите пари не ги искам, преведете ги за Анджи Peace
Виж целия пост
# 353
За връщане:
1.   Северинка – 6лв.
2.   Сисилия – 6 лв.
3.   Гуава - 6 лв.
4.   Еленцето – 6 лв.
5.   Ради – 6 лв.
6.   Диди -6 лв.
7.   Рени – 6 лв.
8.   Бебочка – 9 лв.
9.   Еличка мама- 9 лв.

10.   Мария Д – 10 лв.
11.   Майлили – 10 лв.
12.   Мегче – 12 лв.
13.   Манана – 15 лв.

14.   Ниел – 6 лв.

В червено маркирах момичетата, които писаха че са съгласни да дарят паричките за Анджи. До момента това са 79 лв, още утре ще отида и ще ги преведа по сметката на момиченцето от група октомврийчета 2008  Peace

До тогава може да се включи още някой решен да си дари сумичката, но дори и да не се включи утре, а по късно се откаже от паричките ще отида пак да преведа по сметката на детенцето.
Виж целия пост
# 354
Супер!
Виж целия пост
# 355
Дидка, златна си  Hug Все пак и ходенето до банката си отнема време... а и времето е едно Sad  ooooh!
Виж целия пост
# 356
 newsm78 Не виждам в списъка моята Диди - и нейните за там  Simple Smile
Ще се опитам да открия Мария по скайпа  Peace
Виж целия пост
# 357
newsm78 Не виждам в списъка моята Диди - и нейните за там  Simple Smile
Ще се опитам да открия Мария по скайпа  Peace
Да аз бях превела 38 лв от които 18 са на Сиси на приятелка
Виж целия пост
# 358
Пишете и Мария Д в червено  Peace
Виж целия пост
# 359
newsm78 Не виждам в списъка моята Диди - и нейните за там  Simple Smile
Ще се опитам да открия Мария по скайпа  Peace
Да аз бях превела 38 лв от които 18 са на Сиси на приятелка


Да, и нейните са там, ще се дарят и те. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия