Целулит

  • 136 958
  • 742
# 615
Да ви кажа, това чудо масажа пристрастява. Blush
Направих си един курс от 15 масажа и нямам видим целулит. Чувствам се отлично. Реших още 5 масажа да си направя, ей така за кеф. Снощи беше последният от тях и... искам още. Наркоманията пасти да яде. Преди въпроса беше - как да махна целулита. А сега как да спра масажите? Голяма зараза било това Blush Grinning
Виж целия пост
# 616
Да ви кажа, това чудо масажа пристрастява. Blush
Направих си един курс от 15 масажа и нямам видим целулит. Чувствам се отлично. Реших още 5 масажа да си направя, ей така за кеф. Снощи беше последният от тях и... искам още. Наркоманията пасти да яде. Преди въпроса беше - как да махна целулита. А сега как да спра масажите? Голяма зараза било това Blush Grinning

Моля те, кажи къде си прави масажите и на каква цена  Praynig
Виж целия пост
# 617
Момичета, според вас от 2-3 масажа дали може да се усети лек ефект? Поне малко раздвижване на тва чудо  newsm78 При свекървата ще ходя и там цената е 12 лева на час и моя приятелка ходи, добра била жената. Но ще съм там само 3 дена- дали изобщо да пробвам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 618
The Baroness, не се хаби, няма да има ефект от 2-3 масажа.....
Аз навремето 10 масажа си направих и пак ефекта беше много слаб.
Сега правя с вендузите ама.....май няма да има ефект и от това. Ще видим след някоя и друга седмица когато стане един месец откакто правя масажа.
Виж целия пост
# 619
The Baroness, не си давай парите. Най- добре е  ударно да направиш 10 процедури, всеки ден или през ден, след това още поддържащи процедури. Следи сайтовете за колективно пазаруване, аз вече писах, че така направих 10 процедури на супер цена и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 620
Да ви кажа, това чудо масажа пристрастява. Blush
Направих си един курс от 15 масажа и нямам видим целулит. Чувствам се отлично. Реших още 5 масажа да си направя, ей така за кеф. Снощи беше последният от тях и... искам още. Наркоманията пасти да яде. Преди въпроса беше - как да махна целулита. А сега как да спра масажите? Голяма зараза било това Blush Grinning

Моля те, кажи къде си прави масажите и на каква цена  Praynig
Пуснах ти инфо на лична.


Ева, не става всеки ден. Прекалено е силов масажа и кожата трябва да си почива. Зависи от масажиста де. Ако те гали може и всеки ден, но тогава целулита ти ще си стои там, дето е бил Peace
Виж целия пост
# 621
аз да споделя още 1 добра новина Wink

реших да пробвам какаово масло за стари стрии  newsm78 ученически, реших да снимам положението в началото и  Shocked Shocked Shocked нямаше ги  Shocked Shocked Shocked

голямо пулене падна, гледах на различна светлина, от различен ъгъл  Sick няма ги - има  много фини остатъчни newsm78 няма да се забележат, ако не търсиш с взиране  Peace отдавам го на вендузите, защото кремовете съм ползвала и преди - без такъв ефект; и кремовете имат значение  newsm78, но мисля от вендузите дойде "пробива'  Hug
Виж целия пост
# 622
a.l.e.n.a, аз дали може да ползвам тия какаовите камъни къде ги имам:) още си стоят непокътнати Simple SmileИ масажа с това масло с вендузите ли го правиш? Аз с целулита почти съм се справила вече,благодарение на моите вендузки,но стрийте по задника ми си стоят Simple Smile)Въпреки че в описанието на тия вендузи пише ,че много спомагали за стрий. Казвай с детайли как да действам Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 623
Добре де, да не би пък аз да не го правя тоя масаж както трябва  newsm78
С какви движения го правите вие?
Щото и моите вендузи правят супер вакуум, боли си масажа....но целулита не намалява...
А за какаовото масло - аз имам един стик от iherb, но за съжаление не мога да ползвам вендузи при масажа щото моите стрии са по корема....а пък само с масло без масаж се съмнявам да стане.
Виж целия пост
# 624
правя масажа, като на клипчето - пързаляне с всякакви движения, кръгови, верикални, хоризонтални - по корем, бедра, седалище - навсякъде

какаовото масло - уж помага и без вендузи, но аз бях ползвала моите кремове и без вендузи, но не е имало такъв резултат  Peace

сега ползвах олиото на икаров - за целулит и един крем с капсацин - забравих марката - с "А" започваше, но съм на морето - пиша от мобилен и ми е малко зор  Peace

ще дам плни детайли - като се върна  Hug
Виж целия пост
# 625
Здравейте, аз от няколко седмици не съм правила масаж с вендузите! По принцип съм го правила дълго време и не съм имала отпускане на кожата, но предполагам че зависи от кожата, защото аз виждам ефект дори и след първия масаж! В момента въпреки, че не съм правила масажи известно време, целулитът ми не се е увеличил, което е супер и мисля да започна да правя поддържащи масажи, няколко пъти седмично!  bouquet
Виж целия пост
# 626
Алена, стриите ти са намалели? Това е много интересно. С какво каза си ги мазала? Кокосово масло?  Thinking
Виж целия пост
# 627
направо си изчезнаха  newsm78 и аз съм изумена

мисля, че основна заслуга има един масажен крем с капсацин ( за без пари)

ще разкажа подробно - като  прибера  в София  Hug
Виж целия пост
# 628
Очаквам с вълнение, защото аз съм аз съм доста засегната от гадинките  Confused
Виж целия пост
# 629
моите са от тийн колебания в теглото  newsm78 не  бяха широки - примерно 1-2 мм и през - 7-8 мм

замислих се - дали не ooooh! се виждат, защото съм с тен,  но всъщност - на тен личат повече - нали си остават  бели,  като белег, а кожата  тъмнее  newsm78

ползвах вендузите с маслото на икаров за целуит и после с крема на амрита с капсацин - и двете са евтини  newsm78 отдавам успеха на комбинацията - вендузи + тези масла

също ползвах и една хомеопатична серия - предполагам е подготвила "почвата"

предполагам успешна бе комбинацията от тези неща, защото ползвани по отделно не даваха такъв резултатат  newsm78

като се прибера в софия утре - пак ще се огледам  newsm78

и мъжът ми не ги вижда  Hug Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия