Днес ми се обадиха от детската градина, че отказват да вземат Ивчо, а бяхме платили и таксата. Сестрата не стояла по цял ден в градинта, а учителките не можели да носят отговорност. Утре ще ви разказвам подробности.

Всичко ще бъде наред, ще те чакаме да се включиш и да разкажеш за щастливата му усмивка


После изпива 2-3 сока на един дъх
Дано да посвикне да пие вода
За храната - не хапва много там, ама това не ме притеснява 
а пък Лори ще се гледат с баща й

Всичко ще е наред с полета, а той ще се прибере у вас пълен с положителни емоции от ваканцията 
Бързо оздравяване на Лори 
Няма ли къде да се оплачеш?
Няма ли къде да се оплачеш?
( както се казваше в една реклама).Всички май сме оставили децата и сега- на доклад с кфе в ръка.Аз днес почивам
и Дария като ме видя сутринта в леглото беше мнгоо изненадана, но и ухилена.Пита ме- къде ще ходиш?Искам и аз с теб./ А аз й обяснявам- разбира се че ще дойдеш с мен- нали на градината отиваме 


Много неприятно. 
Лек път на Ники и ще чакаме мама Марго да пише че е пристигнал.


Така няма ли да ги принудиш от там да ти откажат прием. Не знам дали го обясних хубаво, а и не знам цялата ситуация, но тези са нагли и ме вбесиха и мене
Препоръчани теми