Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да купя за подарък на децата на съпруга ми, които живеят в България?
Как да създам подходяща прическа за специален повод?
Какви подаръци са подходящи за училище за децата на мъжа ми?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да купя за подарък на децата на съпруга ми, които живеят в България?
Предложенията за подаръци за децата на съпруга ви включват практични идеи, като пари, които да изберат сами или предложения за подаръци, съобразени с тяхното местоположение. Това може да включва посещение на местни магазини или закупуване на малък подарък заедно с пари, които те могат да използват, за да си купят нещо полезно за тях.
-
Как да създам подходяща прическа за специален повод?
-
Какви подаръци са подходящи за училище за децата на мъжа ми?
-
Как да се справя с избора на подаръци за децата на съпруга ми, когато не знам какво имат и от какво се нуждаят?
-
Какви съвети за грим и бижута са споделени в публикациите?
Ще сложа и розов оттенък и глей кво става 
Брей....ама Кафенце, 



, мила
Веждите изглеждат доста дебели, а в действителност не са такива - естествената им форма е доста по-тънка и издължена, пък и ги поддържам да са рамка за очите 



..обаче виж за занималня или лятно училище от доста време съм се замислила 
ЛИНА- ние понеже обичаме да празнуваме с повод и без повод ,та именния ден го празнуваме и през февруари
аиде чАО за сега ще намина по кьсно пак .ЦЕЛУВКИ на всички!
скаса ми нервите
,а формата и големината е ок
и да соча пръсти
и аз бях така ,но всичко си идва с времето
..Пък за Джамбо..слушам вече 2 месец
..бях подочула за кръговото на КАЛОХОРИО,ама там къде
,но с го ЗА униформите...Симонааааа

А за работа се пазя и хич не си давам зор,смятам че за сега движението ми е полезно. Чувставм се чудесно.
и докато го няма корема,ще съм мацка трепачка
Супер си, мила!




