На море в Гърция - 2

  • 157 486
  • 726
# 345
хайде и аз да попитам :
отзиви за ето този хотел?
http://www.halkidiki.com/vergos/index.htm

четох различни мнения - и добри и лоши - не знам , на кои да вярвам Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Въвели са забрана за автомобили със затъмнени стъкла-глоба 100 евро newsm78
ние се върнахме от Гърция на 10.07 не са ни правили проблем за затъмнените стъкла.
Виж целия пост
# 347
Проблемът е като у нас /текстът съм дала/- затъмнени предни стъкла, а задни- при липса на странични огледала.
Виж целия пост
# 348
Момичета , моля Ви дайте линк за карта на Халкидики  Praynig
Виж целия пост
# 349
oooooooo *2K*, благодаря ти за чудните фотоси от Тасос. Страхотен релакс, страхотно спокойствие... чак тишината я почувствах   bouquet

А бре там сме си на море и туй то.
Виж целия пост
# 350
Виж целия пост
# 351
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 352
Замислили сме уикенд в Гърция, та да питам  Simple Smile
Похвалиха ни района на Аспровалта, сега и Шани прочетох тук.

Някой да знае как стои въпроса с опъване на палатка където си харесаш? Разрешено ли е или само в къмпингите?
А някой къмпинг в района? Намерих в нета за някакъв "Ахил", но отзивите не бяха добри.

Никога не сме ходили в Гърция.
Виж целия пост
# 353
Замислили сме уикенд в Гърция, та да питам  Simple Smile
Похвалиха ни района на Аспровалта, сега и Шани прочетох тук.

Някой да знае как стои въпроса с опъване на палатка където си харесаш? Разрешено ли е или само в къмпингите?
А някой къмпинг в района? Намерих в нета за някакъв "Ахил", но отзивите не бяха добри.

Никога не сме ходили в Гърция.

Аз съм с две ръце против Аспровалта!!! Там морската ивица е опасна!!! Както си стоиш до кръста във вода и прави милиметър по-навътре и пропадаш над глава!!! Не ходете там!!! Продължете по магистралата и отидете на плаж Офринио. Също има място за палатки, където си харесаш. От личен опит - не ходете на Аспровалта!!!
Виж целия пост
# 354
Да, в Аспровалта е малко дълбочко, но и мин. година бяхме на същото, макар да беше Ситония.
Метър напред е метър надолу...
Аз не говорех баш за Аспровалта, а по-скоро за Неа Врасна и Ставрос. Там плажната ивица е с по-хубав пясък (като нашите) и малко по-плитко.
ЕлиТ - по гръцко е пълно с къмпинги... буквално са един до друг. Отивай смело, няма да съжаляваш Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Замислили сме уикенд в Гърция, та да питам  Simple Smile
Похвалиха ни района на Аспровалта, сега и Шани прочетох тук.

Някой да знае как стои въпроса с опъване на палатка където си харесаш? Разрешено ли е или само в къмпингите?
А някой къмпинг в района? Намерих в нета за някакъв "Ахил", но отзивите не бяха добри.

Никога не сме ходили в Гърция.

Аз съм с две ръце против Аспровалта!!! Там морската ивица е опасна!!! Както си стоиш до кръста във вода и прави милиметър по-навътре и пропадаш над глава!!! Не ходете там!!! Продължете по магистралата и отидете на плаж Офринио. Също има място за палатки, където си харесаш. От личен опит - не ходете на Аспровалта!!!
Ето там сме били страхотно е. И подходящо за деца.
Всъщност не съм сигурна, че говорим за едно и също място, едното е Орфани, другото Орфанио.
Село и туристическо селище. Много хубав плаж.
Виж целия пост
# 356
oooooooo *2K*, благодаря ти за чудните фотоси от Тасос. Страхотен релакс, страхотно спокойствие... чак тишината я почувствах   bouquet

А бре там сме си на море и туй то.
моля, моля  Wink наистина е абсолютно спокойствие и съответно релакса е на лице, отдавна не си бях отдъхвала така пълноценно  Peace
Виж целия пост
# 357
Благодаря!
Няма да има деца с нас Crazy

Да разбирам ли, че мога и да не ползвам услугите на многобройните къмпинги?

Ще поровя в гугъл къде точно е това плаж Офринио/Орфани/Орфанио Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Благодаря!
Няма да има деца с нас Crazy

Да разбирам ли, че мога и да не ползвам услугите на многобройните къмпинги?

Ще поровя в гугъл къде точно е това плаж Офринио/Орфани/Орфанио Simple Smile
трудно се намира, но горе-долу излизат близо
Орфани и Орфанио и Орфини/о/, ужас просто Joy
Ние бяхме на Паралия Орфанио, а наблизо е селото Орфанио, но бяхме за кратко и до там не стигнахме.
На 290 км от София, около 60-70 км преди Кавала.
Виж целия пост
# 359
http://www.chalkidiki-now.com/bg/#1

Тук можете да се ориентирате по-добре и по-подробно за всеки ръкав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия