На море в Гърция - 2

  • 157 485
  • 726
# 450
Ние се върнахме преди ден от Гърция и аз комари не видях и не усетих  newsm78
Там пръскат срещу тях, за разлика от България.

Относно цените в Гърция, според мен в повечето им таверни е по-евтино от ресторантите в Слънчев бряг и Несебър. Давам веднага пример: Бяхме в Несебър за един уикенд и в един ресторант платихем 60 лв за порция спагети, таратор, свинско филе и минерална вода  Shocked В Гърция за порция калмари, октоподи, барбун, тиганес, салата, узо, бира, вода, десерт и хляб - 32 евро. Айде кажете ми как е възможно и къде е по-добре да се почива  Thinking
Виж целия пост
# 451
Аз също мисля, че медиите прекаляват.
Иначе живот и здраве както се казва мислим в началото на септември отново да отскочим до Гърция. На нашето море не съм стъпвала от 2 години, бяхме във Варна за един уикенд сега - ами не ми хареса, много път, много мръсно и морето и плажовете  Sick
О, и да, разболя ми се малкия естествено  ooooh!
Та следващия път като пътуваме, определено ще е посока Гърция. Mr. Green
Виж целия пост
# 452
И аз мисля, да направим една мини почивка в Гърция въпреки комарите.
Виж целия пост
# 453
Здравейте момичета ! Абсолютно боса съм по отношение на почивките в чужбина за това и аз се пльосвам тук. Живяла съм в чужбина 7-8 години но това е друго  Stop Тази година почиваме и ще почиваме в Бг но за догодина живот и здраве мисля да скокнем с мъжо (без дете) в Гърция някъде края на май че и юни . Обаче имам респект относно пътуване с ферибот  Embarassed ... е пааа страх си ме е  Whistling Laughing . Та ако може да се стига по сух път а не по вода  Grinning Да речем с автобус. За това искам да ме ориентирате какво да търся . Не сме притенциозни вообще от към звезди на хотели лукс . НО мразим баири а в Гърция чувам че в повечето селца е така таа... би ми се искало хотелче на самия плаж,да включва закуска и вечеря (НВ) ако е Олл.И още по добре и да е възможно най евтино .. и вообще да ме ориентирате колко е най евтино и колко е най скъпо . Обичаме шумните места .. нещо като нашия Слънчев Бряг или Златни Пясъци , т.е. да има нощен живот, но и обратното не отказвам ... все пак говорим за чужбина и трябва да посвием претенциите . Би ме притеснило единствено ако няма наблизо медицинско обслужване ... всичко става  Rolling Eyes
Изчетох по голямата част от темата но все пак чакам съвети . Питам от сега за да започна да се ориентирам в цените и да следя за ранни записвания.
Виж целия пост
# 454
Въобще не ме плащат комарите  Naughty, малко се преиграва с тях, все едно се опитват да откажат хората от почивка там, и да ги върнат в бетонните изродщини в нашето черноморие.  Crossing Arms
След десетина дни отиваме на Крит, дано не е повече от 42-3 градуса  Laughing, че толкова ми е психологическата граница. Някой ако скоро е бил там, нека препоръча занимания  Hug
Виж целия пост
# 455
Абе комарите в Гърция са си зверски - и по цялото Средиземноморие е така (то пък в Кипър ако ги видите какви са... #Crazy), ама и аз намирам за леко преекспонирана цялата история в новините.
Не сме спрели да ходим, с бебе, с малко дете - все тая. Там съм поне 2 пъти всяко лято.
Виж целия пост
# 456
Zdraveite na vsi4ki!
Iskam da pitam ima li nqkoi ot vas koito e rezerviral 4rez Business travel
dali sa korektni?
Spe6no vi molq za informaciq tai kato ytre mi predstoi da vnesa symata po rezervaciqta,a nikade ne namerih informaciq za tqh.
Blagodarq vi!  bouquet
Виж целия пост
# 457
Някой да е ходил скоро на Ammolofi beach край Неа Перамос?



Защото в близост на Неа Ираклица имаше малки парещи медузи, дали няма и тук?
Виж целия пост
# 458
Миналият месец бях за една седмица на Касандра чрез Бизнес Травъл. почивката ми беше на ранни записвания. Нямаше никакъв проблем, точно беше всичко, бяхме платили пълната сума още през април. Още тогава си получихме и ваучерите.
Догодина може пак да ги ползвам.
Виж целия пост
# 459
Привет от Керамоти. Тук е наистина страхотно - огромен пясъчен плаж, много малко хора, тихо и спокойно... Единствено апартамента. в който сме не ми харесва - хотел Афродита - леееко мизерно. чешмата капе, банята ....а,бе и по-лошо съм виждала. Не ми се обикаля сега да търся друго, защото сме за 4 нощувки само, но ще поразгледам за следващия път. Иначе е на крайбрежната уличка - между него и пясъка  е само една горичка с пинии. Аз се презапасих, заради тези прослувути комари - гривни за децата, мазило и спрей на офф и аутан и таблетки за стаята. Само дето комар не се вижда...не само тигров, ами никакъв. Единствено снощи в една таверна един се опита да приближи, ама явно миризмите от мазилата му дойдоха в повече и направи завой..... Mr. Green
Виж целия пост
# 460
Къде в Гърция са  плажовете които хем са хубави, хем близо до границата.
Виж целия пост
# 461
Къде в Гърция са  плажовете които хем са хубави, хем близо до границата.

В Керамоти, където е Wild_rabbit  Mr. Green, ама само на снимки съм го виждала плажа там. Много ми хареса! От Пловдив е доста близо.
Виж целия пост
# 462
Мерси   bouquet А може ли линк към някоя агенция за хотели, намирам все за Тасос и Халкидики.
Виж целия пост
# 463
напиши в гугъл керамоти хотел апартамент и ще излезнат доста. плажът е като на снимките, но от тях няма как да се усети бризът от морето  Peace страхотно е - и само на 250 км от пловдив - нашето море съвсем ме изгуби като посетител...
Виж целия пост
# 464
Привет от Керамоти. Тук е наистина страхотно - огромен пясъчен плаж, много малко хора, тихо и спокойно... Единствено апартамента. в който сме не ми харесва - хотел Афродита - леееко мизерно. чешмата капе, банята ....а,бе и по-лошо съм виждала. Не ми се обикаля сега да търся друго, защото сме за 4 нощувки само, но ще поразгледам за следващия път. Иначе е на крайбрежната уличка - между него и пясъка  е само една горичка с пинии. Аз се презапасих, заради тези прослувути комари - гривни за децата, мазило и спрей на офф и аутан и таблетки за стаята. Само дето комар не се вижда...не само тигров, ами никакъв. Единствено снощи в една таверна един се опита да приближи, ама явно миризмите от мазилата му дойдоха в повече и направи завой..... Mr. Green


Ако имаш време хвърли едно око на тези апартаменти да кажеш на живо как изглеждат, че нещо не открих отзиви а съм ги харесала за догодина евентуално или за късен септември. Благодаря предварително.

http://www.holidaysinkeramoti.com/index_bg.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия