Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 670
  • 449
# 135
Бре бръснат Кенан......
Обаче си е тъп тъп , апък сестра му сметкаджийка!
Така е... предпочитам да му гледам снимките, като модел. Вече не мога да го понасям как играе...  ooooh!
Виж целия пост
# 136
Тия двете - Джавидан и Афифе, що не се вземат. Лика прилика са си.

Сега се сетих - Ламия и Кенан май така и не успяха да вечерят заедно в тая вила. Или бъркам ?
Виж целия пост
# 137
Любовь зла полюбишь и козла (руска поговорка)
Превод Любовта е зла, ще обикнеш и пръч За съжеление това е е истината. Жал ми е и за Джавидан и за Кенан и за Ламия, обеч таъв е живота.  Peace
Виж целия пост
# 138
Тия двете - Джавидан и Афифе, що не се вземат. Лика прилика са си.

Сега се сетих - Ламия и Кенан май така и не успяха да вечерят заедно в тая вила. Или бъркам ?
Joy Joy Joy

Марица,да не ме забравиш и мен  Flutter

Това момиче покрай всички грижи и задължения, наистина заряза грижите за детето си. А и беше "едничката на света".
И на мен това ми направи впечатление  Peace
Виж целия пост
# 139
А пък Джамил си ме кефи все повече и повече.
Корделия знаеш ли много си права не за друго ама едва сега наистина ми заприлича на пръч Кенан.
Виж целия пост
# 140
Ххахахахаха

"Ти..."  Joy
Виж целия пост
# 141
Ще падна от смях Joy КЕнан се нагласява и кой мислиш отваря вратата  hahaha
Виж целия пост
# 142
Ще падна от смях Joy КЕнан се нагласява и кой мислиш отваря вратата  hahaha
И толкова ли няма какво да каже...
Виж целия пост
# 143
"Ти?" любимият ми момент Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 144
Уф що ли нещо ме дразни тоя меден гласец на Кенан....

А ясно пак старата песен.....
Виж целия пост
# 145
Ще падна от смях Joy КЕнан се нагласява и кой мислиш отваря вратата  hahaha
И толкова ли няма какво да каже...
стаписа се като видя Умут да си облича ризата Shocked, кой знае какво си е помислил  newsm78
Виж целия пост
# 146
Обаче Кенан е прав, че Ламия не признава причината Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Ще падна от смях Joy КЕнан се нагласява и кой мислиш отваря вратата  hahaha
И толкова ли няма какво да каже...
стаписа се като видя Умут да си облича ризата Shocked, кой знае какво си е помислил  newsm78
..че Умут изглежда по-добре от него !  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
"Ти?" любимият ми момент Joy Joy Joy Joy Joy
      Joy  Joy  Joy  Беше много "ВкиснаТ"
Виж целия пост
# 149
Вечеряха 1-вата вечер заедно когато му каза,че не била интимна нито с Камил,нито с Джемил

На Ламия няма ли най накрая да и сменят грозните обувки  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия