Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 662
  • 449
# 345
ебати наглия Шукрю, ще иска пароци 100%
Виж целия пост
# 346
Принцеската ще бъде насметена.
Май май
Ламия какви очила искара  Shocked
Виж целия пост
# 347
Ламия и кандидат бъдещата свекърва Wink
абе, отде им вадят тез пуловерчета ooooh!
Виж целия пост
# 348
Джавидан четки прави, подаръци за децата, а как говори на Мелек "любов моя"
Виж целия пост
# 349
колко злобен поглед извади кенчо от типа "за какво го е разубедила" Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 350
Чичо Шукрю забрави как раздаваше кютеци.
Виж целия пост
# 351
уф, изпуснах какво рече пашата на Джемил, абе тия хора нямат ли си друга работа та звънят на звънците по никое време #2gunfire
айде стана заварката-Нимет има ли си някого....... newsm51
Виж целия пост
# 352
Мелек истинската дъщеря на Кенан ли е?
Виж целия пост
# 353
Мелек истинската дъщеря на Кенан ли е?

във филма да, в реалния живот Бурак има син
Виж целия пост
# 354
Мелек истинската дъщеря на Кенан ли е?

rotfImbo А сега ново двайсет!
Виж целия пост
# 355
Мелек истинската дъщеря на Кенан ли е?

rotfImbo А сега ново двайсет!
Чак и аз взех да се замислям  Laughing Нали му вика "Тати"  Laughing, а на Ламия не съм чула да й вика "Мами"  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 356
Мелек истинската дъщеря на Кенан ли е?

Ne,фалшива е. Laughing

Афифе как не мога да я трая,а колко много я дават.Хареса ми оба4е Кенан колко я отбягва и заси4а.Досега го помпеше като пуяк.
Направи ми впе4атление колко се зарадва Мелек на Джавата.Така на Ламия не се е радвало.
Енисе в момента е в ада.

О и да,Макбуле. LaughingОпази колежката. Peace
Комшиите и те с телефонни измами се занимават.

Шукито се излага ве4е.  Crazy
Виж целия пост
# 357
Ами сигурно зад кадър пускат я майка й, я татко й. Викала е и "мама".
Виж целия пост
# 358
и там имало като нашите мушенници  Laughing
ти ще ме убиеш с тези правописни грешки  Thinking
извинявай, не се заяждам, просто ми е чудно как можа да я съчиниш тая дума
Виж целия пост
# 359
Аз пък се чудя,че хора ,които не са писали в темата изведнъж  им идва музата да кажат нещо заядливо.
Айде стига -стават грешки,всеки бърза да пише коментар

Енисето -за нея няма по-голямо наказание,Само незнам Шюкрю от къде има очи да иска това от Ламия  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия