Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво предизвиква гадене по време на бременност?
Какви са причините за гаденето и неприятния вкус в устата по време на бременност?
Какви са причините за промените в косата по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво предизвиква гадене по време на бременност?
-
Какви са причините за гаденето и неприятния вкус в устата по време на бременност?
-
Какви са причините за промените в косата по време на бременност?
Промените в косата по време на бременност се дължат главно на хормонални промени. Много жени забелязват по-бърз растеж на косата и намалено падане през този период. Въпреки това, след раждането, някои жени изпитват повишено падане на коса, което е често срещано явление и обикновено се нормализира в рамките на няколко месеца.
-
Какви са причините за запушен нос и главоболие по време на бременност?
-
Какви са симптомите на бременността?
. Всичко си зависи от еластичността на кожата. Надявам се че този път ще се размина само със старите стрии. 

. Брво на всички мами за добрите резултати и успех на всички, на които днес им предстоят лекарски и зъболекарски посещения. Аз за косопада не мога да кажа нищо, освен че ми е порастнала косата, но си ми пада както обикновено и се омазнява по същия начин. Вижте обаче лицете ми си е супер. Такова чисто и свежо не съм го виждала никога. Със запека казах, че съм си решила проблема с мюсли. А за стрийте за сега ползвам масло против стрий на икаров, но мисля да го сменям, защото миризмата му не ми харесва, а и не съм мн голям привърженик на мазните неща. Както каза мимито ще пробвам и аз със свинска мас, би трябвало да има ефект. Бабешките рецепти винаги са били най-ефикасни, затова ще се доверя и аз. Ами лек ден от мен момичета и ще се опитвам да ви следя
има ли някакви безобидни капки за нос?
Мила ако си от София ще се радваме да се присъединиш към срещата която организираме в края на месеца или началото на октомври, на първа страница има лик към тема където можеш да си сложиш предложение за заведение.