
)))))) Сутринта малката се размрънка и я взехме при нас - да яде и да спи... обаяе за разлика от друг път не заспа, а продължи да мрънка... и аз й обърнах гръб за да не ме души и да иска още да яде
) И тукмо заспивам когато се чува ДРЪЪЪЪН.. Скачаме двамата с милото - няма я Белка... А тя се дръпнала надолу и паднала между леглото и стената... С чувала заедно
Беше си права де /щото то е тясно/ и веднага проплака, но като я гушнах спря моментално и даже се захили.. сигурно си е казала "Еее най сетне ги събудих тия" И така... 

))
Вие как процедирахте?
))
Отваря устата,поема пюрето,ноооо...после не затваря и не гълта,а държи всичко докато се разводни тотално от слюнката и не започне да изтича отстрани!
))
Явно не съм търсила достатъчно активно..
)) Сетих се Мимето като каза че кичурите са демоде
)))))) Аз баш на кичури се направих
Но червени върху тъмната коса... От години ми се ще да видя как ми стои и сега се наканих
)) Ама ми се изми за отрицателно време и вече рижавее, другата седмица ще си е откровен лайн*н цвят
) 
), без песни и танци, без убеждаване. Като се нахрани (или спре да яде, или започне да се лигави) ставаме от масата.
Ама то там е голяма лудница! Значи кой каквото с когото и да било си бил казал все се вижда от всички ли?Струва ми се пълна анархия там...Успях само да оценя по достойнство поетичната дарба на Ламтурника що се отнася до фермерските и увлечения!

Препоръчани теми