) То пък не се знае кога ще се излюпим, така че... просто се оглеждайте и за мен
)Ама да знаете че аз съм на козметик ак в понеделник, така че да не ме коментирате
)))))))
) То пък не се знае кога ще се излюпим, така че... просто се оглеждайте и за мен
)
)))))))


, и му викам - това е наша мама
де да беше толкова лесно...на 12 си идва за 3-4 дни и като ме види незнам как ще реагира, но хубавото е че пак заминава...
) Днес обиколих 100 бебешки магазина в търсене на пюрета Сънвал (Дорето ми ги похвали), но не. Няма и няма - навсякъде Хип, Нестле и Гербер. Ако някоя знае откъде да намеря в района на Стамболийски, Красна поляна, центъра да казва моля! А в Кауфланд или Пигис Хаус дали ги продават?
) Днес обиколих 100 бебешки магазина в търсене на пюрета Сънвал (Дорето ми ги похвали), но не. Няма и няма - навсякъде Хип, Нестле и Гербер. Ако някоя знае откъде да намеря в района на Стамболийски, Красна поляна, центъра да казва моля! А в Кауфланд или Пигис Хаус дали ги продават?

Да не би да е грипава?
ей така съм цял ден че ноща беше тежка,на пчеличката и се жужеше ама искаше компания.Освен това цял ден миткосвам, по магазини,маникюри ходих и до павлово да се
цялото фемили че нямаме вода в западен парк.А вчера явно ми е дошло в повече пърженото и за това така,прибрах се пеша,олекна ми от папането и ми мина.
да пия едно капучино
Днес доглаждам 4-тата пералня от понеделник, а утре ми предстоят още 2, така че кръгът се затваря наново, докато напазаря, пооправя и то минава деня, утре ще ходим до Варна да си понакупим малко дрешки - за Гоги и за Гошо, аз мисля да пасувам, сега е момента да се похваля, че след грипа съм си същите кг отпреди да забременея и всички парцалки ми стават вече
и се чувствам много добре 
- Гоги е станал ужасен, иска все на ръце, да скача и пружинира, не мога да свърша нищо, само докато спи гледам да поизгладя, понаредя и така, иначе ни мъчат 2та горни зъба - за 1 ч сън през деня се буди по 3-4 пъти, вечер да не говоря - яде 2-3 пъти, но се буди през 30 мин и се гушкаме по 15 мин
Няма смисъл да ви казвам каква картинка съм

Препоръчани теми