Аз едва смогвам с нещата. Млечният бар и при нас е целонощно и мисля, че тук конкуренцията става жестока
чудя се само как ги взимате при вас да спят дребосъците... аз нощем съм като сумнамбул, напоследък изобщо не помня колко пъти ставам, знам само, че баткото веднъж го заварвам между нас, веднъж го няма
и се стряскам, че ще го изпусна и се събуждам... Не знам колко продължава този период, но аз нямам батерии вече. Само хубави неща прочетох, пу пу
Мартеничке, дай го твоя мъж с подаръка, ще го сефтосаме с бой
Вашите деца са прекалено интелгентни - песни, букви, цифри... Моят човек горкия само курсове по самоотбрана кара, че лудия му батко като изпадне в любов и става лошо. Иначе налита на всичко - колички, капаци, всичко. Вече лази самоотвержено (като бяга от батко си
) и не иска да се гушка в мен, а ме ползва само за паница и носилтка 
И да питам, що ги варите тез плодове...аз само сурови ги давам и плодови пюрета само като пътуваме ползвам.
По въпроса за гърдите, аз смятам да открия бутик за сутиени с различни размери чашки по поръчка....
Алхимиче, аз, като виден представител на младосткитте мами, да кажа: зор, зор да нахакам файтона в Очко, нахаках го, даже и лятна количка намерих после....тамън се израдвах и....спря да пали колата - нов акумулатор, тамън запали и...обраха ми колата - огледала, чистачки, предно стъкло... това ако не е късмет, какво е, не знам
иначе с двамата и метрото е невъзможна мисия.Карбото пак започна да сънуваааа
по това време от годината явно е време за провидения 
Една свиня дебела
със гащи от дантела
играе вън на двора
със свинчо таратора.
Откъде го е чула не знам.
Карбо, искам да ти благодаря за подаръците, които изпращаш в Пет Сосайъти (там Калина играе от моя профил), само че ми е стиснато чавето, днес едвам успях да я накарам да изпрати подарък на твоето животинче и и показах с кои буквички да си напише името.
Вви, тъкмо днес Теди се похвали, че излизате и и казах, че сигурно, понеже все говорим за бира, заведения и т.н., всички си мислите, че много пием и после кой знае какви зулуми правим. Радвам се, че ти е харесала срещичката.
Теди, в Сензацията може ли да се гласува повече от веднъж?
Банана и аз го давам суров. Първите 2 пъти го бланширах, ама стана ужасно безвкусен. В момента, понеже сме на банан и ябълка, варя ябълката, а после слагам суровия банан в блендера и пасирам заедно.
а и на алкохол мога и да не нося, ама на бой нося така че и за зулумите няма проблем 
Сега зора ни е да се обърнем със все чувал по корем за да повърнем вс на чаршафа, а мама пак да си произвежда мляко и да я дуим


Ако съм натиснала нещо без да искам има ли начин да го опавя?! Има ли някъде настройки за изгледа на страницата? Извинявам се за тъпите въпроси, но само във форума е така, в други сайтове - не.
специално пак се отбивахме да яде там и съм му обещала аз да му направя
