Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 38 372
  • 751
# 180
Присъединявам се към всички стиснати палци за малките слънчица Борислава и Влади да се оправят бързо и да зарадват семействата си, а на родителите им кураж и вяра  Hug
 newsm10 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm17
Виж целия пост
# 181
Mira_p ,ние ходиме към 11ч.,а след обяд не съм ходила никога,но с удоволствие ще се видиме само да е хубаво времето и мойта голямата е на 2г.6месеца,тъкмо да си поиграят,тя обожава пясъка и като си седне няма ставане после. Hug
А за танците ще проверя там където каза дано да я вземат да се занимава,че обича много да танцува.
Виж целия пост
# 182
хайде сладки сънища  Hug

http://static.panoramio.com/photos/original/4089869.jpg

 Joy Joy Joy

от мен да мине,нещо и за нашите очи  Grinning

Виж целия пост
# 183
 Crossing Arms,нещо по-така, не можа ли да измислиш за лека нощ Whistling
Аууууу,сега видях линка,как не те беше срам Naughty
Виж целия пост
# 184


щом си рекла.... Whistling
Виж целия пост
# 185
 #Crazy #Crazy #Crazy Crazy Crazy Crazy това е нещо друго вече,сега мога да си легна спокойна Hug Joy
Виж целия пост
# 186
Мила Ели, да ти е жив и здрав рожденика!
Да расте умен, палав и щастлив!
Весел празник!
Виж целия пост
# 187
Ели,много здраве и усмивки на момчето ти!Весел празник!
Виж целия пост
# 188
Ели,да ти е живо и здраво момчето.Много обичано и усмихнато Hug

'Деси',имай милост бре жена.Мойто мъж и е в Сф,за 2 седмици напред,аз тук по Македонският край,какво ще правя тези нощи с твоите пожелания Crazy

Как е Владко?Преборихте ли гадината?
Виж целия пост
# 189
ЧРД на малкия голям Каменчо!Желая му най-прекрасното детство!  bouquet
Виж целия пост
# 190
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМЕН! Много здраве, щастие и късмет! Весел празник на Ели и цялото семейство!
Виж целия пост
# 191
Много ви благодаря за пожеланията Hug,утре,може би,ще има и снимки Wink
Виж целия пост
# 192
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМЕН! МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ НА НЕГО И ЦЯЛОТО МУ СЕМЕИСТВО
 bdbaloni happy bd hbday
Виж целия пост
# 193
Добра вечер момичета Laughing Пак аз Mr. Green
Голи секси момци няма да ви пускам за вечеря но имам предложение.
Нека всеки от нас да сподели за приятно детско клубче  или частни детски градини на територията на нашият мил Люлин.Предложението ми е да си направим списък и ако може Деси или Дани да го сложат отпред като инфо за квартала. Май ще се гледаме и тази зима с нашият юнак в къщи та ми се ще да си обобщим инфото.
Аз поемам ангажимента за втора част, ще отскоча до местното клубче пред нас и ще споделя.
Това е от мен, ако има желаещи моля нека да се включат.
Хубава и спокойна нощ от нас!
Виж целия пост
# 194
Добро утро момичета харесва ми идеята на zitta
да ви почерпя с по едно кафенце

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия