Темата на ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мами, с малки бебета шавливи и засмяни!

  • 36 981
  • 727
# 675
Честит рожден ден на моята малка адашка Галка. Ками да ви е жива и здрава и й желая едно весело и безгрижно детство и мнооого да ви радва   newsm59

Моя юнак прави беля след беля последната е че ми изгриза 1 копче от телефона и явно не го е глътнал понеже му следя памперса и не можах да го намеря вкъщи и сега ще си търся нова клавиатура за джисиема.
Захарче и ние сме така аз го чакам да проходи, а той взе че пролази

Айде лека и поспалива нощ и кротки спящи бебчета.
Виж целия пост
# 676
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малката принцеса.  bouquet
Виж целия пост
# 677
Привет и от мен! Влизам само набързо да попитам варненските мами могат ли да ми помогнат с идеи. Нали наближава рождения ден и започват едни вълнения, та се чудя къде да поръчам тортата на Митака. Ако някоя мама има наблюдения за хубави детски торти - сладки и красиви, моля да ми каже къде във Варна мога да поръчам. Гледах на Амбелино, на Крамер, на Неделя, на Дилайт. Много красиви има на Дилайт, обаче нещо не ми харесват като вкус. На Крамер са ми любимите, но там има малко детско разнообразие. Моля, помогнете ми с идеи къде да потърся във Варна. Благодаря предварително

Честит рожден ден на Галка на патерици. Да е здрава, да расте щастлива и с много късмет!  bigdance2  Party Time  Gift
Виж целия пост
# 678
Честит Първи Рожден Ден, на Галина!
 Да е много здрава, много красива и много умна!
 Да радва мама и татко, да е послушна и чаровна!!!

 bigdance2
Виж целия пост
# 679
Karacheviyska,за втория рожден на Ноела поръчах торта в една сладкарница в квартал Левски (където живеем,изпробвано качество и добри цени  Peace ).Вътрешноста на тортата я правят по желание на клиента.Имат каталог с достатъчно разнообразие.Забравих как се казва сладкарницата  Embarassed ,но още утре ще допълня поста си  Peace На ул.Дубровник се намира...малко ти е далечко  Rolling Eyes
http://i192.photobucket.com/albums/z36/mimina1153/079.jpg

п.с.Сладкарницата има прозаичното име "Мики"! Wink
Виж целия пост
# 680
Здравейте, здравейте, много благодаря за поеланията за рожденния ми ден. Вчера не остана време да вляза да ви почерпя и да честитя на малката Галка newsm59 newsm38  ura, Ками да ви е жива и здрава куклата, много радости да ви носи и по-малко да ви ядосва, че ако съдя по мен доста ще ви опъва нервите (скорпионче какво да се прави). Целувки и на двечките и да пишеш как мина партито Hug  bouquet
Виж целия пост
# 681
Исках да ти пиша на лични, Мимина, но ти е пълна пощата. Благодаря за информацията, ще чакам подробности, когато можеш. То в крайна сметка тортата е за гостите и за нас, за Митко ще минат още една-две години, докато изяви претенции каква точно торта иска да има за рождения си ден. Joy hahaha
Виж целия пост
# 682
Ами,да...аз на първия рожден ден на каката взех турбошоколадова торта  Mr. Green и отделно 5-6 детски фигурки и свещ-цифра ... нямаше толкова малки дечица на празника и аз реших,че десерта ще е в угода на възрастните уважаващи шоколада гости! Wink На втория й рожден ден пък единствените деца освен нея бяха първите й братовчеди близнаци,които пък друга торта освен шоколадова не ядът...въобщееее няма угодия! Laughing
Ще си поизпразня кутията за ЛС! Embarassed
Виж целия пост
# 683


Това са тортите на Тони за 1г.
Влизам само набързо, утре ще чета и пиша по-подробно! Hug
Виж целия пост
# 684
Аги,Ежко-Бежко е суперрр! Grinning
Виж целия пост
# 685
Чаено момиче, страхотни са  bouquet
Виж целия пост
# 686
             ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСТНАЛАТА ПРИНЦЕСКА ГАЛКА!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!ВЕСЕЛА И БЕЗГРИЖНА!
                                         
                                                     
за мама КАМЕЛИЯ:                       
Виж целия пост
# 687
добро утро мами-сладурани
ето по едно кафенце от мен

днес май ще е мра4но та ще пропуснем разходките
Karacheviyska,защо не провериш за торта на баира до у4илището,там до вас.брат ми гледал и ми каза 4е имало и доста детски торти,аз смятам тези дни да проверя за какво става въпрос,4е не раз4итам особено на мъжко мнение Wink.лятото за рождения ми ден  ми бяха поръ4али от там-много вкусна беше,както и на приятелката ми тортата беше мн хубава.хубавото е 4е ги правят буквално 4асове преди да си я вземете.знам 4е  за торти имат големи4ък избор,но за детски незнам
Виж целия пост
# 688
Здравейте мамчета
Честити рожденни дни на нашите първи едногодишни бебчета
Карачевийска наистина защо не поръчаш от Аксаково ние опитахме рулата им много са леки и от там ще поръчаме нашата торта. Аз съм на мнение че моят рожденник трябва да си пробва първата торта на най-важният си рожден ден. Ще поръчаме някоя по-лека.
Ние малко бяхме болни да не останем назад но вече сме по-добре. Нашият кучешки зъб е много набъбнал почти да пробие възможно ли е да пробие толкова рано? newsm78
На 29.11.2009 ще го кръщаваме така че се надявам на топло време и отоплена църква/ както ми обеща попа/
Виж целия пост
# 689
момичета моля ви да се помолим за едно мъниче.
моята кума роди момченце, но има проблеми вроден омекнал ларинкс и трахея
 Praynig  Praynig Praynig  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия