По детски нежна,окъпана в злато -от Варна отлита последното ято.

  • 29 363
  • 737
# 330
аз съм при Петришка=-ходя при нея всяка година - ве4е 3 ще станат- Ели всеки месец я болеше гърло,правеше бронхити,алергични хреми/присъщи за нашия Варненски район/,та тя ни изписа Сингулер и все него си пием- оредяха и болежките- бързо й минава....
искаш ли телефон в Градска болница,за да си вземеш час??
Виж целия пост
# 331
Rolling EyesГледах ,зяпах ама само обяснение за новата причОска на Дилянка видях...нийде нЕма визуализация на "реставрирания обект".
Хайде дай ни снимков материал Hug

????Какво ще "дават" в събота в кукления Thinking
Виж целия пост
# 332
Аз дадох ама го махнах ,ще ти пратя на лични.
Котаракът в чизми ще дават.В неделя Спящата красавица Peace
Виж целия пост
# 333
Надявам се да не се сърдите, че се вмъквам при вас, но понеже повечето момичета от темата и техните приятели и познати правят всичко случило се при нас/в организацията възможно Simple Smile / искам да ви благодаря:

Аз не съм "нова", но понеже вече имам някаква представа покрай Митко, ще си кажа как се чувствах вчера...
Всички деца след лятната "ваканция" на сдружението бяха зажаднели да ги погушкаме и да им обърнем внимание. Много, много благодаря на всички нови хора, които дойдоха и направиха възможна мисията "негушнато дете" да стане реалност. Още когато обличахме децата в дома в Овчарово възторгът беше неописуем/рождениците ги обличаме с нови и модерни дрешки/. Аз обличах Краси. Тя не спря да шава и да издава странни възторжени викове при всеки жест. Накрая облечена не можеше да се нарадва на хубавият си костюм/Гери-  Hug/. Сто пъти си развърза и завързахме модерните връзки. А как се дивяха децата на  болерото и...Толкова бяха щастливи, че ще се разходят и ще ядат кебапчета, че когато пристигнаха много мило се "изненадаха" от клоунесите. Имахме тишина точно десетина минути. После двете дами ги забавляваха с куклен театър, танци и игри и след това едва смогнахме доста хора със зареждането на масите за обяд. Кебапчето, ако не знаете е най- вкусното нещо на света, съчетано с картофки и салата  Grinning! После потичаха в градината, полюляха се, попързаляха се, дребчовците поокапаха, но се виждаше щастие и свобода в очичките им. Имаме две братчета в големият дом, а сестричката им е в малкият и доста "врели и кипели" членове на сдружението поразплакаха и просълзиха с братската си обич към сестричката си. Те винаги се грижат за нея/единият отскоро е в големият дом/, но такава любов май никой не очакваше. Имаше от всичко както винаги- усмивки, радост, сълзи от безсилие и много, много любов. Благодарим и на г-жа Йорданова/директорката на дома в с.Овчарово/, която истински обича децата си, на възпитателите, които винаги са до децата, на г-н Раданов, за неуморимото съдействие/директорът на големият дом/, на чичко Филипов и неизчерпаемата му енергия да ни подкрепя и прави добро!
Аз лично от името на организацията  благодаря на всички варненки и на децата им, които чрез коледните карнавали, дори и да не подозират правят всичко това възможно! Почерпките, транспорта, помощта, която оказваме се дължи на всички вас! Благодаря!
Виж целия пост
# 334
Здравейте маменца!
Приемате ли във вашата дружина нови попълнения?
 Hug Hug Hug
Добре дошла във Варненската дружина! Hug
д-р Петришка съм чувала, че е много добра! Peace
Виж целия пост
# 335
Приемам телефони и адреси всякакви, но прави ли кръвни тестове както правят това в София?
Пак да си припомня и другото въпросче: Някоя мъжка мама правила ли е операция във Варна от Крипторхизъм (вадене на заседнал тестис от ингвиналния канал долу в скротумната торбичка - не съм сигурна дали го описвам медицински вярно - пришива се към бедрото въпросния тестис...)?
Виж целия пост
# 336
Iv4ok, Петришка не прави кръвни тестове (в градска болница няма уреди), но изпраща пациентите в Терапията. Ние ходихме там, казаха, че била от най-ново поколение и много точна. Колко е вярно не знам...НО така или иначе - да, правят се кръвни тестове...
Виж целия пост
# 337
Алекс честито бебче и добре дошла  Heart Eyes
Катюша аз благодаря за всичко, което правите за тези деца   bouquet
ДЗ честито!
Виж целия пост
# 338
Поспаланка, много мерси. Дайте сега телефон, адрес, ел. поща. Много ми е лесно да напиша писмо, защото звъня от 1 комп. прогр., която не винаги има високо качество на връзката.
Ще се ориентирам към Варна значи  newsm44.
Как ви е времето. Тук е супер - меко като пролет, цветно като в сън!
Весел и слънчев уикенд!
Виж целия пост
# 339
Ивчок,много позитивен пост Grinning

тук е страхотно времето,но от другата седмица го дават да се разваля,едни дъждове ooooh!
Виж целия пост
# 340
Iv4ok, разрових се из бумагите и нета, ето какво открих:

Адрес и тел на Петришка (по-скоро на централа, от там те свързват с нея)

ДКЦ I СВЕТА КЛЕМЕНТИНА - ВАРНА ЕООД
гр. Варна, бул. "Съборни" 40
603-802, 608-001, 613-106

Докторката, при която ни изпрати Петришка в Терапията се казва Оджакова. Харесах я също. Ето това са координати там:

Адрес: гр. Варна 9010, Бул. “Хр. Смирненски” 1
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА" ЕАД
тел: 052/30-28-51 (до 59) – централа (с оператор); 052/ 978-000; 052/ 978-211
ВЪТРЕШЕН ЗА ОДЖАКОВА - 1254 и 1598

факс: 052/30-28-74 (секретариат на Изпълнителния директор)
web: www.svetamarina.com

e-mail за връзки с пациенти не знам да имат нито едните нито другите....
Виж целия пост
# 341
Сега официално:
Вале честита ти втора лентичка Hug
Пожелавам ти една слънчева принцеса ,която много да ви радва Hug
Виж целия пост
# 342
Ехеееееееее! Морска, честито!!!! Hug Hug Hug Много хубава новина!
Виж целия пост
# 343
Благодаря вииии Crazy
Виж целия пост
# 344
Вале погали точицата и намачкай Теди  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия