искаш ли телефон в Градска болница,за да си вземеш час??

/ искам да ви благодаря:
/. Сто пъти си развърза и завързахме модерните връзки. А как се дивяха децата на болерото и...Толкова бяха щастливи, че ще се разходят и ще ядат кебапчета, че когато пристигнаха много мило се "изненадаха" от клоунесите. Имахме тишина точно десетина минути. После двете дами ги забавляваха с куклен театър, танци и игри и след това едва смогнахме доста хора със зареждането на масите за обяд. Кебапчето, ако не знаете е най- вкусното нещо на света, съчетано с картофки и салата
! После потичаха в градината, полюляха се, попързаляха се, дребчовците поокапаха, но се виждаше щастие и свобода в очичките им. Имаме две братчета в големият дом, а сестричката им е в малкият и доста "врели и кипели" членове на сдружението поразплакаха и просълзиха с братската си обич към сестричката си. Те винаги се грижат за нея/единият отскоро е в големият дом/, но такава любов май никой не очакваше. Имаше от всичко както винаги- усмивки, радост, сълзи от безсилие и много, много любов. Благодарим и на г-жа Йорданова/директорката на дома в с.Овчарово/, която истински обича децата си, на възпитателите, които винаги са до децата, на г-н Раданов, за неуморимото съдействие/директорът на големият дом/, на чичко Филипов и неизчерпаемата му енергия да ни подкрепя и прави добро!




. 

Препоръчани теми