ЯНУАРСКАТА дружина порастна с още две дами - Катрин и Калина!

  • 28 999
  • 753
# 735
Мари дано няма нищо,а днес просто да и се спи повече Simple Smile

Есберитокс също давам,но само когато са болни,а не с профилактична цел.Много съм доволна.Светльо не е пил антибиотик от 1г4месец и си мисля,че този успех се дължи тъкмо на Есберитокса.
Виж целия пост
# 736
Фил, аз владея немския, но не намирам в сайта доставки за БГ, май няма. Или се бъркам и ти знаеш повече?   Но има доста интересни неща.  Mr. Green
Виж целия пост
# 737
Ами снощи докато си игра с един мини федербал, размаха го и явно и е закачил оченцето.Ще пробвам с лайката,сега се събуди и играе!Благодаря ви за съветите Hug
Аз се притесних , преди да се сетя , че е от удара вчера, защото докато бяхме в спешното един минал път дойде детенце , което по същият начин не можеше да си отвори очите.Оказа се страхотна алергия.
Виж целия пост
# 738
Благодаря за информацията Слънчи, аз вече си го купих и ще чета как да го дава за профилактика.
Мари за компреси само риванол или лед, зависи от местото където се е ударила, ама защо не я заведеш на преглед, поне да си спокойна, че не е нещо сериозно. Тя Ира вече ти е писала, и лайка също става.
Шушони, аз съм поръчвала от този сайт, столче за кола, някъде 15 евро беше доставката, има тема специално за този сайт в "На пазар". Аз немски не разбирам, но се справих сама с поръчката. Може и аз да се включа ако поръчвате от там, само трябва да си избера нещо.
Виж целия пост
# 739
Здравейте момичета,  Hug
Липсвате ми, но много нерви издрусах последно време и тук беше станало напрегнато и не исках да чета дори.
Виждам, че климатът се е подобрил  Grinning

Специални поздрави Никитали   bouquet и една голяма прегръдка на Катрин! Hug

Не мога да обхвана всичко прочетено, за това пращам целувки на всички малки и големи "палавници"  Wink

При нас нещата са нормални (само аз не съм) ...
Виж целия пост
# 740
Шушони и аз съм поръчвала от там.Нашата лятна количка е от там.Излезе супер добра инвестиция.Много съм доволна.Доставката е 16 евро,но аз се комбинирах с едно момиче от темата в подфорума "На пазар ".Пристига по куриер за 10 дена директно у вас. Peace
Виж целия пост
# 741
Ееее Габи, добре си се появила отново. Питахме, мислехме те.... Hug
Аз пък дума не отлепям от немския но пък ако се комбинираме все може нещо да си харесам. По Коледа винаги се намират пари за подаръци.  Laughing
Хайде, за днес това. Спокойна вечер.  Peace
Виж целия пост
# 742
Аз също бих се включила, обаче голямо ровене и не намирам кукли и колички за кукли
Открих колички Puppenwagen
Кукли Puppe  Simple Smile
Виж целия пост
# 743
Добро утро!
Мари, радвам се, че сте по-добре, може да имало някакво секретче и очето да е зелепнало от удара, нали занеш, ако ти е излизал ечемик и после сутрин не можеш да си отлепиш окото. Мисля че с промивки ще стане.  Hug
В този сайт има много хубави неща, аз съм хвърлила око на количките сега и ако испея да продам нашета, ще си взема едно Бъги от там. и без това бебето ще бъде по топлото, няма да имам нужда от зимен и летен кош, малко ми е мило за количката, много си я ахресвам, но ми е тежка и с двете деца трябва да бъда по-мобилна, че иначе голям зор.
Ние с Мърко сме си самички и отиваме по пазар за разни дрешки и обувки за всички от семейството и да използваме хубавото време, приятен ден се очертава.
Всичко най на всички от нас! Hug
Виж целия пост
# 744
Габинкеее, много ми липсваше! Hug
Наминавай по-често! Heart Eyes

И аз съм набелязала няколко Лего-та от там, Плеймобил също.Дано успеем да се организираме, така доставката ще стане символична.

Кой ще пусне нова тема? Sunglasses
Виж целия пост
# 745
Добре бе момичета, аз като не отлепям нищо помагайте. Дайте ми линк за момчета да гледам. Ама и за Косе и за Алекс. Това за плеймобила и бъгито е интересно като предложение. Давайте линк. А и като гледам сме за НОВА ТЕМА.
Да помислим за заглавие. Rolling Eyes
ЯНУАРСКА майка в нета рови, коледни подаръци за всички да подготви. - нещо от сорта може би.  Laughing
Виж целия пост
# 746
Добре де а как ще стане като сме от различни градове ooooh!

А иначе ФИл не съм сверявала цените на Легото и Плеймобил-а по ниска ли са от тези в БГ?

Габи минавай по честичко Hug
Виж целия пост
# 747
Слънч, по-евтини са, да.
Иначе повечето сте от Сф, ще пристигнат там, пък другите ще си ги получим с курир до който от къде е.
Така правят и общите поръчки в "На пазар" от тоя сайт.
Виж целия пост
# 748
Момичета, я да ви питам, като за финал на тази темичка, вие давали ли сте помело на малките? Харесват ли го?
Виж целия пост
# 749
Деги, на Косето съм давала още предната зима.   Laughing Хапваше си го с мерак и не сме имали никакви проблеми.  Peace
Аз нещо не мога да се справя с профила за темичките ни, някой друг да го направи да не ни заключат набързо.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия