нашата сватба беше на 07.07.07г.

п.с.малко отклонение от днешната гореща новина



))))
,много се радвам за теб!!!

http://www.youtube.com/watch?v=xZBm6fakGXo
Ами, че хич не е полу, направо сама си яде. Обаче ме накефи как бьрка в паничката.
, да и е жив и здрав малкия Виктор. (и няма да отстьпваш, след месец-два да си направите и един Максим 



вече си мисля за ей това ,освен това кара вече само на кисело мляко, решила е , че него и е най - интересно да гребе , с вилицата вече и е скучно да се храни
....
в общината и от там получавам писмо , че ако не им допълня комплекта с исканията ще ми се наложи да плащам за удоволствието 340 евро на месец без храната 
чакаме снимките
Кога минаха 5 години...сякаш беше вчера. Почерпете се за наше здраве 


(тази емотикона май е за "чао", но по-подходяща за здрасти не намерих 


ние купувахме на децата по два чифта - един за у дома и един за градина/ясла, едните са колев, а другите някакви немски, не разбрах какви, по 13лв бяха

)
а дея много е порастнала и е станала още по-голяма симпатяга 
утре пак
Препоръчани теми