цикъл след раждане

  • 6 927
  • 74
# 30
А на мен ми дойде още като бях на 13  bowuu
Виж целия пост
# 31
МЦ ми дойде месец след като спрях да кърмя, но не са единични случаите в който майката кърми, но месечния й цикъл се е възстановил.
Виж целия пост
# 32
А кога ти спряха лохиите? При мен вървяха първият път 40 дни, вторият път 1 месец. Та затова питам. Иначе МЦ - на 6-ия месец. Кърмя. Това е за вторият път.
Виж целия пост
# 33
А кога ти спряха лохиите? При мен вървяха първият път 40 дни, вторият път 1 месец. Та затова питам. Иначе МЦ - на 6-ия месец. Кърмя. Това е за вторият път.

Тея лохии така и не разбрах какво точно са.Първо имах кръв за 3-4 дена,после стана розово и през повечето време жълтеникаво течение до преди няколко дни.

Виж целия пост
# 34
На мен ми дойде като спрях да кърмя.А аз кърмих 3 месеца.
Виж целия пост
# 35
здравейте на мен оште не ми е идвало от както сам родилал. Аз родих на 17 юни и чакам да ми дойде.ИмАлИ НЯКОЙ С ПОДОбЕН ПрОблЕм.
Аз родих на 11.05.т.г. и все още не ми е дошло,преди два дни ходих при моето АГ на преглед и той каза,че е нормално щом още се кърмим,но на видеозона като ме погледна каза,че МЦ ще бъде много обилен(успокои ме) Embarassed Rolling EyesТака,че не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 36
Дойде ми на осмия месец след раждането беше нормален както преди само че кърмата ми намаля
Виж целия пост
# 37
Цикълът ми след като родих се появи, за пръв път, когато бебчо беше на 5 месеца, кърмих я до 6-я месец. Първият път не ме боля /преди да родя имах много болезнен цикъл/, но беше страшно обилен Crazy, не можех да смогна на превръзки...чак се уплаших какво става и дали ще е така и занапред, но следващия цикъл вече беше с не толкова силно кървене, в рамките на нормалното за първите два дни.
Виж целия пост
# 38
Цикълът ми дойде веднага след като изтекоха лохиите. Confused
Дето се вика - нямаше празно. ooooh!
Виж целия пост
# 39
И при мен беше мнооооооооооого обилен,все едно ме бяха заколили Sad
Виж целия пост
# 40
При мен дойде малко след като спрях да кърмя!Явно при всеки е различно.Така, че това да не те притеснява! Hug
Виж целия пост
# 41
здравейте на мен оште не ми е идвало от както сам родилал. Аз родих на 17 юни и чакам да ми дойде.ИмАлИ НЯКОЙ С ПОДОбЕН ПрОблЕм.
Аз родих на 11.05.т.г. и все още не ми е дошло,преди два дни ходих при моето АГ на преглед и той каза,че е нормално щом още се кърмим,но на видеозона като ме погледна каза,че МЦ ще бъде много обилен(успокои ме) Embarassed Rolling EyesТака,че не се притеснявай Peace
Аз родих на 5.05. и също още нямам цикъл. Когато гинекологът ме прегледа след като спряха лохиите, каза, че е нормално цикълът да се забави до 6 месеца, щом кърмя.
Виж целия пост
# 42
Емили,може да се забави и повече от 6 месеца.
При мен цикъла дойде на седмия месец(кърмех)и беше доста оскъден и нередовен следващите 6 месеца.След това вече се нормализира.
Виж целия пост
# 43
Беше по-силен ,но до 6-9 мес се оправи и стана като преди Naughty
Виж целия пост
# 44
Беше по - оскъден в сравнение с отпреди забременяването.  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия