Не ми остава време да пиша, но чета мноооого редовно 

, трябваше да попитам тук, за да дойдат. Ей, такава радост за 240 лв, не съм вярвала, че ще се радвам
.
. Почвам да ровя за нова снимка на Илия за колажа, защото старата му е много бебешка
,всеки ден проверявам-нищо.А в момента съм на зор и така ми трябват
,все пак две ученички стягам за у-ще,на малкия дрешките му омалели...направо не ми се говори.Седя и ги чакам,а после за ден ще ги наместя 
Честити християнчета ! 



Като че ли има ефект, но солено продължава да не иска. Ще й направя сандвич за следобедна закуска пък ще видим.
Точно казах на мъжа ми, че сме богати
Че и май по музиката си падат, а малката и кокона върви... Май ще си имаш някоя звезда след време.

Препоръчани теми