, и аз се разтреперах докато те четох
Нагушкай Таничка и дано бързо се оправи
, и аз се разтреперах докато те четох
Нагушкай Таничка и дано бързо се оправи

после всичко минава и заминава, но ти гледай да си пазиш нервите и не го мисли много, много това, което се е случило, че ще се поболееш. Пази си здравето, защото Таничка има нужда от теб! Прегръщам ви, дано повече никога да не четем такива истории...

Никога , никога , никога на никого да не се случват тези неща.Гушкай малката бонболинка!



.......
като цяло и аз съм стресирана от болестите,най-вече защото децата са още малки и с крехка имунна система,която трудно устоява на тия гадове вирусни и грипозни...Знам,че при децата нещата се случват много бързо и това не ми дава мира...Сън не съм спала докато беше болна дъщеря ми...Благодаря,ви Бени и Асол за това,че споделяте тук.Невероятно благородно от ваша страна

Аз ходячесто но мисля,че ако се молим всички заедно ще е по-ефективно 
Как е Таничка сега? И ти как си?
Всичко ми е свито, още ми е пресен спомена от февруари месец, когато Алекс започна да пада и залита. Знам, че е като параноя моето понякога, но и аз като Бени и Асол се страхувам безкрайно.

Твое умалено копие 
А утре туята.
Аз не смея да пипам....
убегна ми. Така е, като не ми остава време да пиша по-често


.Чувствам така близки февруарчетата,че ги съпреживявам нещата.Дано мъничката бързо се оправи.


Препоръчани теми