СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 10 556
  • 242
# 195
Благодаря Белинда, че бутна едно рамо за статистиката.
Между другото и аз се интересувам от карнавала ще го бъде ли за децата? Моята кака категорично отказа да е вещица и отсече, че само принцеса може да е.  Laughing Heart Eyes
Мъжа нещо мрънкаше, че наистина много разходи се събраха този месец, но аз му сметнах на колко концерта ходи и той млъкна. Grinning
 Hug дано всички сме здрави!
Виж целия пост
# 196
Да, наистина дано сме здрави, че инак ще оредеят редиците Sad
Аз не вдявам на какво да ги маскирам моите Rolling Eyes Ще мина през едно магазинче за маскарадни работи, ако харесам нещо - ок, ако не - ще бъдем натюр, ние и така сме си страшнички hahaha
Виж целия пост
# 197
В Джъмбо съм виждала костюми newsm78 Обаче не ми се дават по 15лв  Crazy Може нещо за Дени да взема....................ама дали пък няма да го е срам  newsm78

Да бях поръчала едно туту на Маги  Laughing ама тя милата е толкова смешна, хич не и отиват.......като момченце с рокля е  hahaha Heart Eyes
Виж целия пост
# 198
Джоли, не се отказвай. Има време и дано Ния се оправи до тогава. Наистина никой не може да е сигурен че ще може да дойде. Като наближи момента ще стане ясно.
Дайте поне тикви да си вземем, за да направим фенери. С костюмите е трудна работа. Макар че Джъмбо е интересна идея, може да проуча. Thinking
Виж целия пост
# 199
Дадено. Ние ще имаме място за една тиква в багажника. Какво друго да носим за фенера? Нож, да я изкормим, и свещи за вътре? Никога не съм правила фенер от тиква, простете невежеството ми Blush
Виж целия пост
# 200
Белинда....нож и лъжица  Wink Може и макетно ножиче. и от малките свещички най-добре Peace
Може пък да спретнем едно състезание на татковците за направа на фенер  hahaha Щото на мен не ми се дълбае  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Те ще дълбаят много ясно.  Mr. GreenАз правя фенерите обикновено, но взимам малки тикви. Сега ще ни трябват големи и ще е по-трудно, така че татковците ще имат шанс да се изявят. И ние ще вземем една тиква.
Виж целия пост
# 202
Да издълбае голяма тиква с лъжица е точно нещото, което според мен мъж ми никога няма да свърши, така че от мен консумативите, от вас труда Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Моя мъж какви фенери правииии, баш зловещи. Последно тренира в/у една диня, много добре му се получи Twisted Evil
Виж целия пост
# 204
Значи решено Peace Мойто мъж гледа деца, на Дуци и на Аелия дълбаят тикви, а ние се потим в спа-то Sunglasses Какво ще кажете за това разпределение на труда? Мисля, че е честно Laughing
Виж целия пост
# 205
Ох, горките ние Mr. Green
Виж целия пост
# 206
Хмм, не знам трябва да помисля. Да не ми се напукат петичките   Joy
Най-много се притеснявам за мъжа ти, Белинда. С тия диваци ще лудне човека.  newsm63Да не хукне и той да прави фенери от немай къде. hahaha
Виж целия пост
# 207
Не го мисли, той трябва да тренира за Яна Sunglasses
Виж целия пост
# 208
 Правилно Joy Joy
Виж целия пост
# 209
Все забравям да кажа....Ходих в Джъмбо, пълно е с окраса и костюми   за Хелуин Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия