Ледников период 3

  • 38 342
  • 733
# 495
привет! виждам, че сте изкоментирали "коментаторите" вече. солидаризирам се с мнението ви, като само ще добавя "приземянето" на кърнолска. това много дразнеше. иначе, че се опитваше да ни обучава, го преглътнах. поне разбрах за себе си, че не съм профан-любител на този спорт. това, което тя разказваше, и аз го виждах и разбирах.
липсват ми найден и витомир Peace
ама пък и операторите бяха за разстрел. много акцентираха на изражението на лицата на спортистите. гримът им не е най-важното нещо.
чакаме днес старта при мъжете и развръзката при двойките Peace
Виж целия пост
# 496
  bouquet Привет, София, и аз като теб искам Вито и Найден, но ще трябва да понесем явно този коментар на това световно.   bouquet Приятен ден и до след няколко часа за кратката при мъжете.
Виж целия пост
# 497
sofia68 ,  Hug. Ти си поредния зрител разбрал , че не е профан. Добре сме отгледани като тв публика и сега се усъвършенстваме в  дебрите на съдийската система  Laughing. За добро утро хвърлих бърз поглед за настроението по форуми от двете страни на океана. Снощните съдийски подвизи са  Shocked не само нас. Приятен ден и от мен.

Операторите вчера ги изтърпях с надежда да се посъбудят от днес. Много са зле. събрали са се спецове в даването на 1/2 план. ooooh!

Който попадне на списъци с музиките да пише.

Пуснах запитване към евроспорт, да видим какво ще отговорят ако е актуален адреса.
Представителя на България Georgi KENCHADZE излиза 11 поред. Ако инфото е актуално- Найден като треньор може би е с него.
Виж целия пост
# 498
Аз гледах Георги - прилично изпълнение, без някакви грешки, но на слабо ниво за съжаление, и  да си призная честно не съм очаквала повече, нашите състезатели освен липса на условия имат и липса на хъс, на желание, не че има за какво да са мотивирани, но голяма част от успеха на един спортист е мотивацията и трудът, който полага. А каквото и да си говорим едва ли те полагат необходимия труд - защото например едни Теса и Скот едва ли са станали шампиони само защото в Канада има много пързалки ..... Малко тежки са моите мисли, и не искам да подценявам нашите фигуристи,  даже напротив, стискам им палци на всички, но усещам че излизат на леда с мисълта за кауза пердута.
Хвърлям едно око на повторението на двойките - спортни и ми се струва, че този път подценените бяха Мухортова/Транков - аз бих ги поставила на 3 място, а моите любимци - Альона и Робин на четвърто - защото тяхната програма не бе чиста в сравнение с останалите в топ 5.
Виж целия пост
# 499
И аз гледах Георги. Това за състезателите  и аз съм на твоето мнение alice_ in_ wonderland1 . То само езика на тялото да вземем се вижда кой колко желание има. В програмата на нашия състезател само музиката ми хареса.

Аз сега ще започна да гледам по-сериозно. Отговора от редакцията на евроспорт е , че Витомир  е предпочел да работи към някакво риалити шоу .... така че това е засега  Mr. Green зрителите да бягат. Найден видяхме къде е.

Относно състезателните двойки съм съгласна с теб.
Виж целия пост
# 500
 Hug Hug Шултайс май не ми е най-любимия, та ще го изпусна, но много ме хвана яд за Артьом - такава нелепа ситуация. Надявам се да има повече късмет другия сезон, защото е обещаващ млад състезател  - сребърен медалист от Световното юношеско - имах възможност да го гледам на живо в София преди 2 години.
Виж целия пост
# 501
И аз го гледах в София,очаквах че ще направи зашеметяваща кариера,много впечатляващи програми и изпълнения, и Адам Рипон ми се губи нещо от световния лед.Българските състезатели нямат психика и самочуствие.
Виж целия пост
# 502
 ама какво стана с Артьом? нали гледам без коментар. При мен сигнала явно е със закъснение. Артьом напусна леда  newsm78
dessislavas  заради строгите правила във федерациите ни се губи Adam Rippon. Завършил е 5 на американсото първенство и така...

 До тук едно изпълнение не ме грабна. Настроих се за Калинка а то какво стана, че и руския форум бъгнат заради срив и не мога да видя подробности.

Пепи, мерси за инфото. Егати нелепата ситуация .то още от случая с Ода ако съм треньор ще съм до мантинелата с резервни кънки. Направо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
ама какво стана с Артьом? нали гледам без коментар. При мен сигнала явно е със закъснение. Артьом напусна леда  newsm78

Счупи му се ножа на кънката  Sad
Виж целия пост
# 504
Джереми Абът е страхотен мъжкар и показа великолепно фигурно пързаляне,Много ми хареса страхотен е newsm10
Виж целия пост
# 505
И на мен Джеръми Абът ми харесва, а сега след 2-3 минути ще видим и Адам Рипън, има хубави изпълнения, но уви конкуренцията в американския отбор е голяма. Сега в момента ме е яд за Бриан - невероятно изпълнение, най-накрая чиста кратка, със заряд, енергия. После ще се изкажа, че сега ме е яд.
Артьом е приятен за гледане, но този счупен нож на кънката бе ужасен  - другия сезон треньора с резервни кънки.
Виж целия пост
# 506
Много се радвам за Бриан ,пързаля се фантастично,  така както само той може .Адам е голям бонбон , станал е още по добър.Брезина много ми хареса също.
Виж целия пост
# 507
  bouquet Деси и аз като теб - много ми харесва как се пързаля Брезина, и той участваше на Световното юношеско, щом си била там и него си видяла предполагам. Още тогава направи приятно впечатление. Адам има чудесни пируети, много хубаво пързаляне, приятен е да се гледа. Справи се страхотно, една от красивите кратки програми, които видяхме днес.
А за Бриан - яд ме е, че се убива желанието на състезателите да скачат четворни - така спортът е по-атрактивен, а с такова оценяване не се стимулира развитието му. Днес заслужаваше ако не първо място, то поне второто - Даесуке бе наистина много добър, тази програма му приляга чудесно и успя да я представи добре,  но бих поставила със сигурност Жубер преди Чан.
Виж целия пост
# 508
 Hug   smile3501  Бриан. Ех колко се радвам. Колко важно беше това ,което направи днес. На нас cheers Съдиите е добре да  newsm43 , че не отговарям newsm66 . Thinking и операторите са се запътили към стола.Няма оправия.

Браво на Брезина. Каква скорост и размах. Заряд в представянето.
Браво на Денис Тен. Игра последен, бърз, чудесен.
Американските фигуристи се представиха чудесно.
Този път японците не можаха да ме докоснат с интерпретация. Съчувствам на Ода явно има проблем.
За Бородулин   Sad
Ван дер Перен дори с грешка приковава аудитория. Контести с  Simple Smile

Максимално палци за тях на волната ще стискам. Моята класация след кратката е Жубер, Брезина, Такахаши, Тен-Рипън-Абът.
Виж целия пост
# 509
Жалко че не сме съдии Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия