Ходили ли сте на жиголо?

  • 82 138
  • 125
# 105
Аз нито познавам, нито съм ходила, нито съм виждала. Може като поостарея още малко да се пробвам, хаха  Mr. Green
Виж целия пост
# 106
Чакай, да ти пресъхне кладенеца.
Виж целия пост
# 107
Всички сме  много лаконични в отговорите.Очаквах някой да се развихри в коментара си.И в доста отговори се коментира само финансовата страна.Ами ако е "почерпка"?
Виж целия пост
# 108
Да почерпим закъсала приятелка  Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Тогава бих се замислила newsm78
Виж целия пост
# 110
Не съм ходила .... ЗАСЕГА  Mr. Green
Честно казано ако приятелка ме почерпи не бих отказала, да да не я обидя  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Всички сме  много лаконични в отговорите.Очаквах някой да се развихри в коментара си.И в доста отговори се коментира само финансовата страна.Ами ако е "почерпка"?
Ааа, ако е плешива шушуминга, не ща Naughty
Виж целия пост
# 112
Мисля, че още 10г. ще ми връзва без пари, после ще видим  Mr. Green
Виж целия пост
# 113

Много ли са сто кинта? Ако е за черпене, мога да ви черпя,
пари нямам, но мога да го итрая жиголото.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 114

Много ли са сто кинта? Ако е за черпене, мога да ви черпя,
пари нямам, но мога да го итрая жиголото.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ти ли си на аватара? hahaha
Виж целия пост
# 115
Разбира се. Само ти ли не знаеше досега?
Виж целия пост
# 116
 hahaha
Ама искам да се направиш на жиголо hahaha bowuu Joy
Виж целия пост
# 117
http://e-vestnik.bg/2042много интересна статия по темата
Виж целия пост
# 118
Не съм ходила, но имам познат ,който работи тази професия, ако може да се нарече така жиголорството.Момчето е много доволно,спи само с богати и добре запазени жени, които си плащат много добре и го водят на такива места, на каквито никога не е бил.Общо взето казва, че се чувства прекрасно и още дълго ще практикува професията си.
Виж целия пост
# 119
само запис  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия