дайте съвет за прах за пране за новородено

  • 33 683
  • 373
# 360


http://www.papagal.net/index.php?main_page=index&manufacture … 054ed7d1b57759e8b

Аз съм много доволна от тяхните продукти
Виж целия пост
# 361
Аз ползвам Тео бебе от както се е родил синът ми и съм много доволна.
Виж целия пост
# 362
течен ТЕО бебе  Wink
Виж целия пост
# 363
Сано и белия омекотител сано много съм доволна сега си взех течен сано също е хубав
Виж целия пост
# 364
Аз купих Сано Сенситив, но още не съм го ползвала и нямам впечатление за сега. Някъде бях чела, че в началото трябва да се пере с препарати за новородено и без омекотител. Вие ползвали ли сте препарати за новородено, защото аз не намерих никъде такива и откога започнахте да ползвате бебешки омекотител?
Виж целия пост
# 365
Хората, дето перат с Тест от левче - са също живи  Crazy
Всеки купува според възможностите си и разбиранията си.
Ако переш с омекотител - купи пак сензитив. Аз лично никога не съм ползвала.
Взимала съм и Сано, и Тео, и Бонукс и какви ли не.
Виж целия пост
# 366
Всички бебешки прахове и гелове на които пише 0+ са подходящи за пране на дрешки на новородено. Аз лично не ползвам омекотител по принцип. Имай предвид, че ако имаш вече напазарени дрешки за бебчето, трябва да си изпереш предварително да не те изненада събитието  Wink.
Виж целия пост
# 367
Аз точно за това питам, защото си взех 2-3- неща и искам да ги изпера предварително.
  Благодаря за отговорите. bouquet
Виж целия пост
# 368
Омекотители не ползвам нито за нашите, нито за бебешките дрехи. Най-малкото - не е необходимо! Peace Колкото по-малко химия толкова по-добре.
Виж целия пост
# 369
От третия месец ползвам Персил сензитив и Сано бебе,омекотител Сано-белия,доволна съм!
Виж целия пост
# 370
Омекотители не ползвам нито за нашите, нито за бебешките дрехи. Най-малкото - не е необходимо! Peace Колкото по-малко химия толкова по-добре.
Това е мнението!
Виж целия пост
# 371
Аз купих Сано Сенситив, но още не съм го ползвала и нямам впечатление за сега. Някъде бях чела, че в началото трябва да  Вие ползвали ли сте препарати за новородено, защото аз не намерих никъде такива и откога започнахте да ползвате бебешки омекотител?
Прала  съм дрешките на детето с препарати за бебешки дрехи,но омекотител не съм и не ползвам.По принцип всеки препарат без ензими и фосфати е подходящ за пране на детските дрехи.У дома използвам ФРОШ  за нашето пране,а за бебето:
http://www.arbrevert.fr/index.php/fr/lessive-ecologique-bebe.html
Виж целия пост
# 372
Омекотители не ползвам нито за нашите, нито за бебешките дрехи. Най-малкото - не е необходимо! Peace Колкото по-малко химия толкова по-добре.
Това е мнението!
Peace
Пера с Тео Бебе.
Виж целия пост
# 373
Сано Максима +омекотител на Сано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия