Жената зодия Риби 10

  • 25 168
  • 736
# 465
Що маааа, Нелка  newsm78
Чисто спиртче, промива  Joy Joy Joy
Жинчето ми мирише на борови иглички  Mr. Green
Виж целия пост
# 466
аз пък си го смесвам с тоник през лятото и чай през зимата и не ми мирише на борови иглички!
май трябва да ни сменят темата от "зодия риби" на "клуб на пияча".
Виж целия пост
# 467
Добро утро   bouquet
Аз да ви поднеса закуската и изчезвам по задачки





Виж целия пост
# 468
 Hug Hug
Ще ставам софиянка  Praynig
Има ли тук някоя,която е работодател или е получавала онзи документ,който връчват при уволнение на работника?Спешно ми е  Praynig
Виж целия пост
# 469
Оооооо Доромче,добре си ни дошла в София. HugЩе работиш ли тук?здравейте момичета,как сте в това гадно време?Да се похваля,моята хубавица ще става каратистка.От известно време ходи на таекуандо-така ли се пишеше? newsm78-и  й подариха и кимоно. Много е сладка в него. newsm62От отдавна ме е заврънкала и сега ходи.Тя и миналата година ходи 1 месец,но я спрях,че нещо ме беше ядосала. Но сега май е сериозна работата.
Виж целия пост
# 470
Доре,ето ти закона,но е за дисциплинарно уволнение - http://www.econ.bg/law86437/procedures/article115275.html
Ето ти още при неправомерно уволнение - http://blog.ykconsult.com/interesting/article.263.html

Незная какво точно търсиш.
Виж целия пост
# 471
ДОРОМ  и аз не разбрах за какво точно питаш!когато напускаш по взаимно съгласие или не,ти връчват заповед,в която пише по кой член от кодекса на труда ти прекратяват трудовия договор.описва се също неизползвана платена отпуска или някакъв вид обезщетение,ако ти дължат!
Виж целия пост
# 472
Да почерпя  Crazy
Днес имам професионален празник   chef


Виж целия пост
# 473
Мерси, да ти е честито   bouquet
Ама светни непросветените, като мен какъв празник е  Embarassed
Виж целия пост
# 474
Хули,днес е световния ден на готвачите Flutter
Наздраве!
Виж целия пост
# 475
Честито !!!
Виж целия пост
# 476
Хули,днес е световния ден на готвачите Flutter
Наздраве!
Малеиииииииииии, и аз съм в кюпа  Joy Joy Joy
Повод за напиване  smile3532
Виж целия пост
# 477
Колежке?!
Виж целия пост
# 478
Честито на Деликейт  Heart Eyes  Hug  и Хули! Heart Eyes Hug
И повече да черпите тука! Mr. Green
Иве, моят хубавец, големият, тръгна на карате.... Колеги ще стават с щерка ти. Много ентусиазиран. Купихме екип. Прави лицеви опори... Падам от смях. Crazy Има проблем и той със зъбите.... Ще слагаме скоби.
Приятна почивка, девойки!  Hug
Аз съм на работа....
Виж целия пост
# 479
добро утро!честит празник на delicate и хули на патерица!
ние този период с каратето го минахме ,когато беше в предучилищна група.след първия изпит се отказахме.в началото на март беше,изпита 4-5 часа,децата през цялото време боси/дори без чорапи/ в студен физкултурен салон.познайте кой беше болен на другия ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия