В калейдоскопът на живота погледнете ,за 125 арабски приказки при нас се спрете

  • 39 984
  • 739
# 30
Малко ми поотмина (ама малко) и остана малко депресията та сядам и аз да си изплача мъката. Преди 6 месеца започнах на второ работно място на 4 часа като сестра пак и ми хареса работата и колежките пък и те казват че ме харесали обаче вчера изтече временния трудов договор (който беше за 6 мес.) И ми се обади старшата сутринта в къщи - каза ела да си подпишеш новия договор и аз много се зарадвах, обаче след час ми се обади и каза съжалявам обаче няма да ти се поднови договора. Началника на отделението не иска половинки бройки (въпреки че няма сестри и имат нужда), но днеска тя ми се обади да отида да си поговорим и ми обеща че при първа възвожност ще ми се обади ако изникне нещо. Надявам се.
А пък и покрай болестта на майката на хабибито притеснения и можем малко да се чуваме и пишем ама се надявам скоро всичко да мине  Hug
Хайде стига съм ви занимавала с моите проблеми.
МИГЧЕ видя ли не боли свялянето на конците. Радвам се че вече си добре.
УКК добре дошла   bouquet Пиши повече.
МММ 3 разбирам че си отдавна в темата обаче явно не се "познаваме". Радвам се да се запознаем.
ДЕЛТА много  Hug  Hug за теб и ти благодаря за топлите думи. Повярвай ми винаги ми става по-леко като прочета твоите успокоения   bouquet
ХАДИЛ благодаря и на теб. В твоите думи винаги има мн мъдрост и винаги се чудя откъде я намираш.
Лека вечер на всички Много  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 31
nikito71 и при нас в педиатрията търсят мед.сестри - та ако си в София, може да пробваш. Мисля, че може и на половинки, защото при нас напуснаха сестри на половин щат. Ако ти се работи с мъници естествено.
Виж целия пост
# 32
ХАДИЛЧЕ във Варна съм .Аз като завърших колежа работих за малко в детско отделение обаче шефката ми беше толкова гадна че не ми се спомня.Аз обичам мъниците много - не са като възрастните да се оплакват непрекъснато и да са недоволни и да ти се сърдят за момента че ги бодеш в следващия момент те даряват с чаровна усмивка.
Виж целия пост
# 33
Редактирам поста и давам линк към албумче   bouquet

http://picasaweb.google.com/yanitsa.koycheva/Jordan2009?feat=directlink
Виж целия пост
# 34
Ykk
СтраОтни снимкиииииииииииииииии newsm10.
Ей, зат'ва Йордания ти е останала във душата, и ти пожелавам отново да отидеш там newsm10
Ама снимкитИ май са доста големички та незнам дали модераторите няма да дайтат със метлЪтЪ newsm75
Виж целия пост
# 35
икк, сложи ги на линкове, за да спазим правилата! ина4е са страхотни и добре дошла от мене! каква е при4ината за пътуването до там, група студенти ли сте били?или екзкурзия от фирма? Peace Hug
Виж целия пост
# 36
редактирах горното съобщение Peace
ами Петра е мечта на баща ми сигурно от преди 20 години, когато е гледал Индиана Джоунс Party
и след акто все отлагахме за "по-добри времена", тази година с няколко приятелски семейства решихме да осъществим тази мечта най-накрая!
А иначе самото пътуване стана през туристическа агенция, който ни подбра хотелите и ни осигури местен екскурзовод, който знаеше перфектен български newsm41  grinning039 photo
Виж целия пост
# 37
Ykk много хубави снимки. и аз си мечтая да видя Петра.
Виж целия пост
# 38
няма никой вси4ки си по4ивате.как сте мили4ки?на мен днес ми е едно такова мра4но кат времето на вън.ще отида да направя един кекс,4е кат се наспи дива4е ще ходим да играем карти в девера ми,еее ако ни оставят децата де Simple Smile                                                                                                                                                                                                                                спокоен и усмихнат ден на вси4ки Hug
Виж целия пост
# 39
БЕЛА-
ей мЪ на аз цъфнах сИга. Ама и аз пак ще отивам да правя компания на печката. До сега пеках пипер-последните 4 кила. А след малко ще метна едно руло Стефани, да има за змея за тази вечер и утре вечер вече няма да имаааа Wink
А иначИ тука във БългарскУ времИтУ е прекрасно. Във срядата ще сме като вас вече със ново и студено време. Казават 10 градуса надолу. То му е време но толкова рязко спадане хич не е добрееее.
Ти направи ли кекса и какъв кекс правиш?
Хайде бягам сега и аз при Стефанито на тебе и всички останали да ви поднеса по едно каЙве.
По морскУ, така smile3503

Виж целия пост
# 40
Здравейте и от мен на всички   bouquet
Хайде дойде време и аз да се цопна във вашата тема,така малко за разнообразие  Grinning

Разгледах снимките от Йордания - наистина са впечатляващи   Wink
Аз много обичам море,мога да се плицикам по цял ден...и камили и коне много харесвам.

libra
не се притеснявай за пътуването...и аз така много се бях шашнала - трябваше да пътувам от ПАК. до БГ. със смяна на 3 самолета и то сама,като преди това съм се качвала за пръв път с мъжа ми на идване...обаче се оправих.Само тука на ПАК. летище не бях подготвена че ще ми ровят в багажа и бях наблъскала и бельото така заедно с дрехите,че едвам намерих място във една голяма и една малка чанта трябваше да се побера.И тука тоя като разкопча ципа  и почна да вади  hahaha  ooooh! Blush е както и да е и това мина...от всичко това най-готина е срещата с любимия  Heart Eyes

Лека вечер за сега  bouquet (и ако може  ми отрежете от кекса  Laughing)
Виж целия пост
# 41
делте-направих го те го изядоха даже деца.мн е бърз и лесен аз сложни сладкиши не мога да правя Embarassed.ако искаш ще ти напиша рецептата.сега лека нощ,утре ме 4ака една важна среща стискайте ми палци(за работа зтава въпрос). Hug
Виж целия пост
# 42
стискаме палци бена ! успех!
Виж целия пост
# 43
ШЕХЕРЕЗАДКИТЕЕЕЕ newsm47
Гутен сабаахлееееен Да ви е сладкУУУУ
БЕНЧЕ- успех, много успех ти пожелавам и аз newsm10
Виж целия пост
# 44
Бена, успех и от мен Peace

Бях в София уикенда, видях се с много приятели и си изкарах страхотно Simple Smile. Вече като че ли ставам нетърпелива за момента, когато ще си се приберем. И на вас да се похваля, купихме си машина за хляб. Няма такова чудо, радвам й се като малко дете Blush. Вчера направих страхотен пълнозърнест хляб, сладко от дюли и козунак. Днес още не съм решила какво да направя. Невероятна машинка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия