В калейдоскопът на живота погледнете ,за 125 арабски приказки при нас се спрете

  • 39 984
  • 739
# 525
Деси , и ти ли ???? Щото нали знаеш, че по време на дъжд вещиците се събират под бъзов храст. И моят мъж пази един в двора, та да не ходя надалеч   #2gunfire. Така, че ако искаш прелитай към мен като е дъждовно  Mr. Green За всички, ако не знаят- чесъна НЕ помага, пипне ли те вещица  Twisted Evil

Шиланче, свиркай си, ама то си е вярно--Господ като иска да погуби някого, най-напред му взема акъла-от стари хора го знам и се убеждавам все повече, че е истина.

джи-джи , браво на Еди  Hug, все да му е песен живота!

Не обичам да ми е студено, ама малката ще загине от радост, че вали сняг.Мисля да й кажа да плисне една кофа вода в двора и да се пързаля утре. Да му мислят другите в къщи  Mr. Green. аз няма да си покажа и носа навън, ако не се налага  hahaha
Виж целия пост
# 526
Алвера, всеки ден форума ме обогатява с нещо ново- не знаех за бъзовия хратс и вещиците!  Ама на ЛС може да ти кажа за нещо за кактуса  Simple Smile


Джиджи
, браво ме, аз пък мразех музиката, кво ме карат да рева като магаре и да уча бекар и бемол  Thinking

Лили, извинявай, би ли ми обяснила,, какво имаш против жабата в кафето?  Crossing Arms

По-добре жаба в кафето, отколкот таралеж в гащите  Mr. Green  хареса ми, как да си го сложа в подписа

или оше по-добре: По-добре жаба в кафето, отколкот шило в торбата  Party
Виж целия пост
# 527
Добро утро,

Аууу темата днес е с вещерски и жабешки привкус.

Но само кафенце ли ще пием на гладен стомах?

Деси какво сервират вещиците за закуска? Може би някаква отровна баница или баклава, нещо  от сорта?

Момичета, тия дни се занимавам с едни досадни бумажтини, съжалявам, че няма ви радвам много много с компанията си.

Приятен ден на всички.

Виж целия пост
# 528
Ха, 4естит ви първи сняг!

Алвера, ние с дъщеря ти сме една партия, обожавам снега и зимата  Whistling ама ще трябав да почакам до декември  Crossing Arms

Аз миналия ден подготвих новата тема...но метлата е минала и измела 10 страницни – наред с истерията и спама, така и ценните (поне за мен) мнения. жалко за 5 –минутния ми труд, но още по–жалко за информацията, която се изгуби.  Thinking

Вещичке, време беше да смениш ника, аз се чудя кой ли е новият кръстник  newsm78

Седем пъти презирах душата си.
Първият път, когато видях, че тя се покорява, за да достигне висоти.
Вторият път, когато забелязах, че тя куца в присъствието на сакати.
Трети път, когато трябваше да избира между трудното и лесното, и тя избра лесното.
Четвертият път, когато тя извърши зло и за свое оправдание каза, че и другите постъпват по същия начин.
Петият път, когато тя, претърпявайки поради своята слабост, представи търпението си за сила.
Шестият път, когато с презрение се отвърна от уродливо лице, без да познае, че това е една от нейните маски.
И седми път, когато тя пееше хвалебствена песен и си въобразяваше, че това е добродетел. Макар вълната от думи вечно да се надига в нас, нашите дълбини са вечно безмълвни.

Джубран Халил Джубран

Четенето прави човек знаещ, беседата – находчив, а навика да записва – точен.

Франсис Бейкън

Мълчанието – добродетел на глупаците.
Франсис Бейкън


В една минала новогодишна тема, след една подобна метла, Лютеницата беше споменала за създаване на нов форум, където паралелно да се обсъждат сериозните теми. Хубава идея, жалко, че не се е осществила. 3ащото не ми се чака 30ина години за да стане настоящето исторически факт, та да имаме право да го обсъждаме. Малко ще сме закъсняли!



Виж целия пост
# 529
Добро утро,

Аууу темата днес е с вещерски и жабешки привкус.

Но само кафенце ли ще пием на гладен стомах?

Деси какво сервират вещиците за закуска? Може би някаква отровна баница или баклава, нещо  от сорта?

Момичета, тия дни се занимавам с едни досадни бумажтини, съжалявам, че няма ви радвам много много с компанията си.

Приятен ден на всички.




 Joy Joy Joy

вярвам, че ще липсваш еднакво на всички и дълбоко в сърцата си ще  таим копнеж, час по-скоро да се завърнеш сред нас  bowuu bowuu bowuu

Айя, чак след 30год ще имаме възможност да обсъждаме днешното настояще вече като исторически факт. НО днес имаме неповторимата възможност да ковем историята  Mr. Green

м/у другото новият ти ник е най-често срещаното име за момиченце не къде да е, а в западна Европа. А за момченце било-Мохаммед  Simple Smile  
Виж целия пост
# 530
м/у другото новият ти ник е най-често срещаното име за момиченце не къде да е, а в западна Европа. А за момченце било-Мохаммед  Simple Smile 
Хмм, това, че Айа е популярна в Европа ме учудва  newsm78 никога не съм срещала името, виж Мохамед–овци под път и над път... Даже удома си имам един  Crazy 
Всъщност, избрах името заради този разказ ПО-МАЛКАТА СЕСТРА, макар да знам, че има значение и на арабcки, а и на еврит.  Peace
Виж целия пост
# 531
Момичета, тия дни се занимавам с едни досадни бумажтини, съжалявам, че няма ви радвам много много с компанията си.

Точно че са досадни- бягай от досадата при нас. Аз така правя, затова днес съм често във форума и аз досаждам. Нека ви  Mr. Green
Шилан, , аз се чудя защо вече не ми се ще да гледам кактуси, а едно време имах над 50 вида.Ама все малки, не стават за целта  hahaha. Ще намирам време за другото- давай.
Вещичке, време беше да смениш ника, аз се чудя кой ли е новият кръстник  . Айа, може да не е нов. Иначе за поста . Но Шилан е права. Днес е времето.

Виж целия пост
# 532

Лили, извинявай, би ли ми обяснила,, какво имаш против жабата в кафето?  Crossing Arms


звънни на адвоката ми-да ти обясни той  Naughty

чакам някой да ми каже къде вали снежец по арабско-за да не ходя там.
Ужасно мразя студ и аз,в емирско зимата е прекрасна,като бг ранна есен.

поне като е студено не смърди:

http://www.pauljacksonphotography.com/images/camel_snow_y97u.jpg

Айа-исках да ти кажа,че много се радвам за падналите бариери с твоето момче!
за форума не разбрах какво имаш предвид

вие пък какво и се кефите на Дес с тоя опасен ник....сега като влизам в темата,трябва да слагам чесън в сутиена превантивно Thinking
Виж целия пост
# 533
Лили, ако си слагаш чесън в сутиена, рискуваш арабина да  Sick 

 Joy Joy Joy  все пак ние не можем да те надушим през нета, така че чесъна не действа на виртуалните вещици, ама той завалията  Laughing

а и предполагам, че чесъна ще боцка нежната ти кожа и ще ти излезнат обриви.


Айя, ето статията http://bg.altermedia.info/?p=950  за имената  Simple Smile

Аз пък усещам, че ми никнат косми по гърба, кучешките ми зъби са порастнали и станали по-остри и ужасно ми се ще да целуна някой по врата  newsm78
Виж целия пост
# 534
Аз пък усещам, че ми никнат косми по гърба, кучешките ми зъби са порастнали и станали по-остри и ужасно ми се ще да целуна някой по врата  newsm78
Ще трябва да си сменяш жабата вече. Предлагам това
,
ама си го смали.
кръстницата на Деси явно е прекалила на Хелуин. С какво ли  newsm78.

Лили, горкото камилче! Какво като не смърди, виж колко жално гледа.

Ама хубава тема се заформи,а   Wink . Просто за пример, никакви опасни теми, никакви обиди, в дух на разбирателство и взаимопомощ.Браво на нас. Mr. Green
Виж целия пост
# 535
 hahaha верно и е време на Шилото да смени аватарчето,а ника предлагам да е Варгул и Въргал.

и с толкова опасности в темичката ми е ясно,че с чесън само няма да мине,само дето ще си мъча арабина.
Трябват куршуми.Сребърни.И кръст,ама в емирско са забранени за продажба.Някой ако иска да ми прати:плащам в дирхами.
Алвера-с тиква Naughty нали знаеш как действа тиквата:разхлабващо.

дали да не си сменя ника на Отровната Айви,да съм в крак с модата Thinking
Виж целия пост
# 536

hahaha верно и е време на Шилото да смени аватарчето,а ника предлагам да е Варгул и Въргал.


Lili,avec plaisir   Blush   voilà - Въргул + Въргал=Върколак

ама верно ли  кръстовете са забранени в ОАЕ? 

И кво , ти искаш контрабанда да правиш?

Деси, доколкот знам, обаче в Сирия може спокойно да си носиш кръст, няма нужда да се крие в сутиена, както някои твърдят, а?

Виж целия пост
# 537
А споко носят се  bowuu ,обаче шашнахме един златар  Crazy Crazy Crazy,преди да дойде майка ,защото преди време  си беше харесала един,сме се спрели и оглеждаме кръстовете и големите вещички коментират изработката и дали ще се хареса на баба им. Горкият обаче ,нали имам вещерско излъчване ,не посмя да разпита.
Сега за новият ник-имам си кръстница,но не закачайте Дала не е тя  bowuu bowuu bowuu ,трябва да благодаря на друга   bouquet

лю ще ни липсваш  Hug ,пък и не ти завиждам ,аз с едно удостовеврение от посолството вече 2ра седмица се мъча.Днес уж всичко беше уредено,
Цитат
да ама не
както казваше Петко Бочаров ,но,поне се извиниха и казах утре пак да заповядам,но,за всеки случй да ударя един телефон.

лили при нас от време на време вали,но е рядко явление.

алвера суууууууууупер  Heart Eyes

Сега отивам да сложа вещерски подправки ,и малко чесън н ищо че не е по рецепта и да спретна една мусака.   chef
Виж целия пост
# 538
Привет арабелки хубавелки!!!
Да ви кажа и аз като ЛИЛИ никак ама никаааааааааааааак не обичам студааааааааа  #2gunfire.За Египет знам че няма така че там ще ми е добре  Laughing
А пък за вещиците - моя мъж вика че съм като вещица понякога понеже каквото кажа или си помисля(не всеки път де) става  JoyТака че и аз да взема да се прекръстя на вещица №2  hahaha
Виж целия пост
# 539
Така че и аз да взема да се прекръстя на вещица №2  hahaha

Тц,не става.Тази титла се дава за заслуги  bowuu bowuu bowuu ,потруди се  и тогава.

ая в училището на вещичките с това име са над 15 -т.е от 7-9 клас. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия