Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са таксите за детска градина за многодетните семейства?
Какви са разпоредбите за таксите в детските градини на Столична община?
Как мога да намеря информация за таксите в детските градини?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са таксите за детска градина за многодетните семейства?
Таксите за детска градина за многодетните семейства включват отстъпка за второто и третото дете. За първото родено дете в многодетно семейство се плаща 50% от таксата, а за второто родено дете се плаща 55%, а третото дете е освободено от такса. Това важи дори ако по-големите деца вече посещават градината.
-
Какви са разпоредбите за таксите в детските градини на Столична община?
-
Как мога да намеря информация за таксите в детските градини?
-
Как да се подготвя за среща с потенциални спонсори за събитие?
-
Какво е тънкият момент, свързан с разходите за празниците?
!
Не се тревожи за разнообразните мисли в главата ти. Та ти да не си робот, имаш чувства, търпение, и други екстри, които от време на време са на изчерпване. Аз когато не съм в настроение се опитвам да се осамотя за мъничко поне, може и да си поплача- олеква. А после ( не е здравословно, но...) хапвам шоколадче за тонизиране. Ще се справиш- децата ще пораснат. Имаш ли снимки да ви видим? Ние сме си любопитки тук
И сега се чудя възможно ли е от неспециалист да се види такова нещо, и къде да я заведа, за да потвърдят или да отрекат. Препоръча ми да купим шведска стена и всеки ден сутрин и вечер да виси по 5мин. Дали би имало ефект само висенето на стената, ако въобще има нещо де?
,живо и здраво ,буйно и щастливо да е!
ей такова заслужава това педи... Аз инак съм кротка, но темата многодетство ми е длбоко в сърцето и съм много чувствителна....
само мивката
какъв съм фен на еклерииииииииииииии....




Мама Ив, вярно е те са моето богатство и щастие. В момента за тях живея. Много прегръдки на всички вас мили мами!