Да украсим храната с храна 2

  • 132 526
  • 527
# 435
labrex, страхотен си го докарала този господин от кайма! Особено прическата му е супер!

Аааа, мерси, мерси, ама ме накичи с чужда слава. Grinning Не съм го правила, от руски сайт е, те снимките са си надписани, дадох го като идея, щото знам какви майсторици има тука. Сигурна съм че и по-шармантна прическа ще направят.  Hug А твоите кокичета да си ги вземе чоек на букетче, както са, и да си ги натопи във вазичка - много са красиви!  bouquetв
Виж целия пост
# 436
Леля Ог, много хубави кокичета! Аз правя от скилидки чесън и зелен лук или магданоз момини сълзи. Стават много красиви, но ги нямам на снимка да ви ги покажа. baby_neutral
Виж целия пост
# 437
Леля Ог- красиви кокичета .   bouquet
Дъмпер- аз не виждам снимки ?  Rolling Eyes

от мен една " пеперуда "
Виж целия пост
# 438
ми да, като съм забравила линка  Embarassed
http://www.album.bg/goldi58
Виж целия пост
# 439
bliznacite2004, видях я аз твоята пеперудка в другата тема, много е красива, а така ми се приисква да я хапна! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 440
страхотни красоти , момичета
поздравления smile3503
Виж целия пост
# 441
Аз може ли да се запиша да черпя идей от вас?
Виж целия пост
# 442
 newsm74 "Пролетни кокичета" - в това хубаво време - един специален поздрав за всички вас, майсторки!
Ники каза,че освен красиви,кокичетата са и много вкусни!

Виж целия пост
# 443
Тематична тортичка за днешните именници Laughing  Не е моя  Blush

Да са ни живи и здрави!

Виж целия пост
# 444
Честито на всички именници днес, да са живи и здрави   bouquet
Естел много красиво   Hands Thumbsup
Леля Ог какви цветове само, кокичетата са много сладки  Hug
оххх как ми се ще да я опитам тази прекрасна пеперудка bliznacite2004   Hands Clap
Medora  както винаги страхотен сандвич, Ники е права страшно са красиви  omm  Hands Clap

От мен слънчогледите на labrex  Heart Eyes
 Wink
Виж целия пост
# 445
Естел много красиво   Hands Thumbsup
Кое? Flutter
Виж целия пост
# 446
ауу  Естел извинявам се , те мезенцата били на  ditka_sl  Blush Embarassed Blush
Виж целия пост
# 447
ауу  Естел извинявам се , те мезенцата били на  ditka_sl  Blush Embarassed Blush
Joy нищо де...Отнесох похвала,а пък знам че снимки не съм пускала. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 448
Днес Плодови палми
И оризов Франклин
 hahaha
Виж целия пост
# 449
Ох, vesi_nn, не намирам думи вече за оценки!  bouquet  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия