Вали,гърми,трещи - троянката от сексапил пращи

  • 18 301
  • 578
# 540
Здрасти,Иренка ! Как си? Каква ще е вечерята за тази вечер?  Hug
Виж целия пост
# 541
Веси душко дай по един мъж вече. И стига се ядосва с празноглавки. Айде да загрея, че моя мисля тази вечер да му стопя лагерите Whistling

Виж целия пост
# 542
По повод редовната вечеря нашата беше задушен ориз с мнооооого зеленчуци.
Виж целия пост
# 543
        "  Бас държа,че Радостислава по Коледа ще намери темата.  Mr. Green  "


   Mr. Green Весиии, губиш баса , ето тук съм Wink   и то доста преди Коледа   Grinning
Виж целия пост
# 544
Веси душко дай по един мъж вече. И стига се ядосва с празноглавки. Айде да загрея, че моя мисля тази вечер да му стопя лагерите Whistling

Охоо,да не ще се трудите за сестричка за Миро? Laughing
Виж целия пост
# 545
       "  Бас държа,че Радостислава по Коледа ще намери темата.  Mr. Green  "


   Mr. Green Весиии, губиш баса , ето тук съм Wink   и то доста преди Коледа   Grinning

Браво Радост - Тревога !  Wink Гордея се с теб !  Hug
Виж целия пост
# 546
Веси душко дай по един мъж вече. И стига се ядосва с празноглавки. Айде да загрея, че моя мисля тази вечер да му стопя лагерите Whistling

Големи - допълни Бащицата !  Mr. Green
Виж целия пост
# 547
     Е, аз нямам навика да пиша често, щото ,както писах в предишната тема,дето ни изтриха половината "невинни закачки" Wink аз обикновено влизам в темата по късни доби,когато  карате 2-ри сън, а вие сте изписали4-5 страници, та така. Нооо, не ви изпускам от поглед Wink  Hug
Виж целия пост
# 548
Ай стига де, Д.И. и тук ли се присламчи - това вече ми намирисва на наглост!
Виж целия пост
# 549
Аничке любов моя,успех утре.Ще ги разбиеш.  Grinning Hug
Виж целия пост
# 550
     Момичета, споко, просто не и обръщайте внимание, да си зяпа колкото ще, явно вижда че по този начин ни дразни и това и прави удоволствие. Ами пък нека си чете,ние нямаме тайни.
Виж целия пост
# 551
Веси душко дай по един мъж вече. И стига се ядосва с празноглавки. Айде да загрея, че моя мисля тази вечер да му стопя лагерите Whistling

Охоо,да не ще се трудите за сестричка за Миро? Laughing

Абееее  Embarassed не точно ама понеже има заслуги та за това.  luvbed цяла нощ.
Виж целия пост
# 552
Аничке любов моя,успех утре.Ще ги разбиеш.  Grinning Hug

Мерси, Веселке  Hug
Виж целия пост
# 553
Е хайде успех и от мен. Стискам палци.
Виж целия пост
# 554
Мерси, мерси...

Дайте да пием по една ракия:

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия