Вали,гърми,трещи - троянката от сексапил пращи

  • 18 300
  • 578
# 60
хахахахах, ужас!!
Виж целия пост
# 61
    Сори, ще почакате за снимки, защото вчера ми се развали мониторът (подозирам котарака, ама не си признава гадината  #2gunfire ), а тук в лаптопа нямам нищо.  Tired
Виж целия пост
# 62
Аз успях самосиндикално да плясна една снимка в албума. Гордея се със себе си.
Виж целия пост
# 63
Дами,спешно!!!! Как се спасвя картофена салата от много оцет???? #Cussing out
Виж целия пост
# 64
Ами ако си сложила само оцет без другите подправки. Измиваш картофа с вода. После както е нарязан го слагаш да възври отново за 5 мин. Отцеждаш от водата и готово.
Виж целия пост
# 65
Ами ако си сложила само оцет без другите подправки. Измиваш картофа с вода. После както е нарязан го слагаш да възври отново за 5 мин. Отцеждаш от водата и готово.
Оооо,няма спасение значи.Нахраних кофата за боклук току що.  ooooh!

До довечера,дами !

Бай ви !
Виж целия пост
# 66
Ееее нищо де. Поне не е сложна салата да ти отнеме много време да я направиш отново.


Аз да се похваля. За сега добре понасям диетата. Само дето си добавям сутрин и обед по една ябълка, а вечер ям салата.
Виж целия пост
# 67
мацки, спектакъла си заслужаваше студа, беше страхотен
лека вечер Hug
Виж целия пост
# 68
Аз съм тук.Има ли някой???Да ми кажете и на мен паролата на албума и да се опитам да кача някоя снимка.Дали ще мога? smile3506
Виж целия пост
# 69
Къде се изгубихте всички? ВЕСИИИ...излагаш фронта  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 70
http://snimki.info/data/media/1586/wallpaper_139-8.jpg
Пробвам дали ще успея да кача една снимка.Ако успея ще черпя! #Crazy
Виж целия пост
# 71
Къде се изгубихте всички? ВЕСИИИ...излагаш фронта  Rolling Eyes
Здрасти,ето ме. Stop
Майка и татко снощи също са били на спектакъла на Нешка Робева и са останали много впечатлени.
На мен тази жена не ми е приятна.Наистина може да е превъзходна като тренер,но ме отблъсква с държанието си.  Peace
Продължава да е як студ.Парното ни е вече на пет. ooooh!
Виж целия пост
# 72
Виж целия пост
# 73
Урааааа успях и аз newsm44
Виж целия пост
# 74
Браво, ще се изучите вие на форумското изкуство  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия