Звездни компромати - 51 част

  • 97 933
  • 821
# 510
Мисля, че е супер пошло да се коментира колко дебело е едно ДЕТЕ! че и да се искат снимки за доказателство/опровержение
Напълно подкрепям! Има и редица заболявания, поради които се пълнее... А сравненията с "кюфте" са  ooooh!  Мислех си, че само децата могат да бъдат толкова жестоки откъм подигравки, но излиза, че и някои възрастни не са пораснали. Едно е да коментираме токчетата на Сури, друго е да се коментират физическите дадености на децата.
Да, кюфте си беше. Това, че няма хранителна култура, а Глория се е сетила чак в пубертета му да го тормози с глад, си е друг въпрос. И да, наистина става дума за заболяване. Нарича се лакомия.

Наистина е много злобно. Ако и на твоето детенце му се яде, едва ли би го спряла и ако имаше същия проблем, едва ли би коментирала по тоззи начин. Вярно е, че не е било в рамките на нормалното, но момичето сега изглежда много добре. Думите са прекалено крайни в случая.
Виж целия пост
# 511
Да си 10 г., 1.40 и да тежиш колкото майка си наистина е красиво.

е как пък знаеш колко е тежала Симона на 10 години ?!  newsm78  Thinking
Виж целия пост
# 512
Оливия
Уайлд
неустоима в
Marie
Claire

Виж целия пост
# 513
Виж целия пост
# 514
Алекс Раева, Алекс в студиото на "Търси се"
Андреа, Николета и Златка, пак трите
Снимки  от  промоцията  на  Преславав дует  с Коцето
останалите  колегиГергана, Андреа, Димана, Валя, Яница
Виж целия пост
# 515
Алекс Раева наистина много е отслабнала. Дано този път момичето успее да задържи килограмите си. Преди години (още докато беше при Слави Трифонов) пак така беше свалила драстично, но след това също така бързо възстанови.

Малко са глупави обаче тези трактовки на различните списания как и защо е отслабнала. Преди почнаха с диетата на Аткинс, че спазвала, после от гмуркане че била отслабнала, накрая извадиха и теорията, че е отслабнала от домашно насилие.

Мисля, че момичето винаги си е била с проблемно тегло и понякога явно се амбицира повече и успява да се справи.

Иначе пак ли рекламира АGGATA?
Виж целия пост
# 516
Алекс и преди си беше красавица. Колекциите й също си ги бива. Абе, жена с класа и това е.
Виж целия пост
# 517
Алекс много хубаво обясни, в предаването "На кафе" как е отслабнала. Дори днес пак говореше затова там - само здравословно хранене и много спорт- плуване, гмуркане и т.н. Самата тя каза, че с Камен е напълняла заради гръцкият ресторант, който той е държал, и че след раздялата им докато си е седяла само вкъщи, главата й постоянно е била в хладилника.
Днес също така каза, че отслабването й преди години се е държало на глад. Докато сега е свалила всичко абсолютно здравословно, че се храни много, много повече от преди, но само здравословно, много спорт, и че е обикнала тялото си, и е осъзнала, че преди просто се е гаврила с него.
Виж целия пост
# 518
Колекциите й също си ги бива. Абе, жена с класа и това е.

Е, те не са нейни. Тя е просто едно много добро рекламно лице. Фирмата е на братовчедка ú. Но важното е, че Александра дори с повече колиграми да е, я рекламираше успешно и всичко ú стоеше добре.
Виж целия пост
# 519
Алекс Раева наистина много е отслабнала. Дано този път момичето успее да задържи килограмите си. Преди години (още докато беше при Слави Трифонов) пак така беше свалила драстично, но след това също така бързо възстанови.

Малко са глупави обаче тези трактовки на различните списания как и защо е отслабнала. Преди почнаха с диетата на Аткинс, че спазвала, после от гмуркане че била отслабнала, накрая извадиха и теорията, че е отслабнала от домашно насилие.

Мисля, че момичето винаги си е била с проблемно тегло и понякога явно се амбицира повече и успява да се справи.

Иначе пак ли рекламира АGGATA?
На мен пък Алекс Раева ми харесваше и докато беше малко по-закръглена. Никога, според мен, не е била с проблемно тегло. За нея си може би да. Но тя е височка. А високите жени е по-добре да са малко по-закръглени (нямам предвид наляти, а да имат извивки по дупето, гърдите и т.н.). Но аз не съм мъж. И не съм висока Laughing Казвам какво ми харесва и какво, ако се харесва на повечето хора по света, ще бъде добре за подрастващото население, което изключва изключително важни съставки от менюто си (каквито са въглехидратите при Аткинс) и подлага организма си на небивал стрес само и само да изглежда като Андреа Tired (която за мен пък изобщо не е сред привлекателните).
Виж целия пост
# 520
И аз я харесвах и преди, September. Kакто и сега.

Андреа и другите в снимката тройка... те са си простовати кухи лейки с визия на порнозвезди, но много фенки имат, много нещо.  Wink
Виж целия пост
# 521
Колекциите й също си ги бива. Абе, жена с класа и това е.

Е, те не са нейни. Тя е просто едно много добро рекламно лице. Фирмата е на братовчедка ú. Но важното е, че Александра дори с повече колиграми да е, я рекламираше успешно и всичко ú стоеше добре.
Аз знам, че са съдружнички в "Агата" и че колекциите им са общи.
Виж целия пост
# 522
Алекс не я харесвах в този й период.

А сега ми харесва как изглежда.
Виж целия пост
# 523
о да голяма сладурка е тук и на мен много ми харесва Whistling
Виж целия пост
# 524
Алекс е една от най-харесваните от мен българки. Още от началото при Слави, когато беше доста по-различна. Няма период в който да не съм я харесвала, дори и пълничка. И всякак и отива, според мен.
Колекциите им в началото бяха страхотни. Казвам "им", защото Алекс няколко пъти е казвала, че тя не е просто рекламно лице, че измисля модели и т.н. Но в момента са много зле, магазина им във Варна няма нищо ново. А нещата които са там, ги знам вече наизуст и стоят от почти година. ooooh! Дано по другите градове да не е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия