Звездни компромати - 51 част

  • 97 933
  • 821
# 585
Това с тигровата рокля е Пламена от Мюзик Айдъл.
 

Не е Пламена.  Naughty
Виж целия пост
# 586
"Симона Първанова: След телевизията бих се пробвала и като треньор по футбол"



Цялата статия
Виж целия пост
# 587
За коя става въпрос,ако не е тайна?
Полина
Виж целия пост
# 588
Ето за Саманта
Виж целия пост
# 589
Тя скоро обяви, че вече пък не е деТствена... много важно.
Виж целия пост
# 590
На 16 ама не си губи времето.... Whistling
1

2
3
Виж целия пост
# 591
Саманта е девствена, разбира се Crossing Arms Само дудуци врътка!
Виж целия пост
# 592
http://signal.bg/view_article.php?article_id=3368- новата визия на  фолк дивата  Джорджиа  Mr. Green

И новата визия ще допринесе за славата на собственичката си,колкото и старата. Момичето ще е звИзда само в очите на родата си, а останалите ще се чудят коя е пък тая.
Виж целия пост
# 593
Саманта е девствена, разбира се Crossing Arms Само дудуци врътка!
Crazy Crazy
егати изказването  Stop
Виж целия пост
# 594
Аз това немога да го разбера, с размятането на девствеността. Първият ми спомен беше за Брук Шийлдс. Още незнаех какво е да си девствен, ама четях в списание "Паралели", че тя е. После Бритни. Девствена, после недотам девствена... Кой го интересува това в крайна сметка?
Виж целия пост
# 595
Американците ум'рат някой да е девствен, в Европа не е много популярна ценност Laughing, явно тая девочка черпи вдъхновение отвъд океана Wink.
Виж целия пост
# 596

Ей тази снимка е голям смях и малко тъжна! Христина така неестествено държи ветрилото, че си личи, че никога не е виждала такова, роклята й също е с неестествено деколте откъм Здравко, детето стои отстрани ooooh!
Виж целия пост
# 597
Мацката със тигровата рокля със сигурност не е Пламена, а момчето на снимката с бившия на М.Игнатова е режисьор, или поне за такъв се има- участваще в миналия Сървайвър Simple Smile
Виж целия пост
# 598
За коя става въпрос,ако не е тайна?
Полина

Тази Полина незнам кой и е пишел текстовете, но знам че доста клипчета пускаше по едно време чак беше досадна  Sick Сигурно освен майка текстописка е имала и е..ч паралия извинете за израза

http://news.fashion.bg/img/albena_Polina.jpg
http://www.bulpress.net/documents/newsimages/2009-05-26-main-NCSWSUWDD.jpg


„Майка ми се опитваше да стане известна покрай моята кариера, тъй като не е успяла да стане звезда като млада. Насаждаше ми своето мнение и мислене, но не успя. С писанията си в интернет против “Пайнер” и колежките ми само успя да провали кариерата ми”, заключава Полина. Тя е твърдо решена да започне нов живот, който няма нищо общо с публичността, кръчмите и сцените. В момента червенокоската дори си търси друга, “нормална” работа, научи “ШОУ”.
Виж целия пост
# 599
Саманта е девствена, разбира се Crossing Arms Само дудуци врътка!
Crazy Crazy
егати изказването  Stop

Че какво му е Crossing Arms Да не е невярно случайно Wink :

На 16 ама не си губи времето.... Whistling
1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия