Звездни компромати - 51 част

  • 97 933
  • 821
# 540
Мария Игнатова.Винаги ми е евтинеела тази жена.
Хъхъ  tooth
Виж целия пост
# 541
Barbabeau , ти я познаваш и си свикнала да я виждаш неглиже. Аз, която я бях виждала само със сценичен грим и по фотосесии не я разпознах в началото. Не казвам, че е грозна, но изобщо не би ми направила впечатление. Мисля, че камерата я обича.

Виж целия пост
# 542
 Аз пък си я харесвам Мария ! е не е толкова невероятна като проститутките на Пайнера ама то не може всеки да е така сложен !
Виж целия пост
# 543
Мария Игнатова ми е редко противна жена. Shocked
Виж целия пост
# 544
E , тя Мария не се отличава от чалгаджийките.
Виж целия пост
# 545
Неее, хубава беше Алекс Раева...когато беше по-пищна (не дебела, по времето на Шоуто на Слави), беше просто красива жена. На живо е много по-хубава! Толкова слаба не ми харесва, а още по малко ми харесва, че ходи по всички телевизии да си разправя патилата с Камен и с храната.
Виж целия пост
# 546
Точно щях да питам, какво значи че снимките са предоставени от някой? Laughing
Виж целия пост
# 547
E , тя Мария не се отличава от чалгаджийките.
Да, апсолютна истина.
Виж целия пост
# 548
  Чалга ..... for ever !!!! Exxx Вие май на лична основа го приехте !
Виж целия пост
# 549
Виждала съм Мария Игнатова без грим. Някак си много измита ми изглежда. На екран е съвсем различна, но в никакъв случай не бих я нарекла невзрачна и т.н.
Виж целия пост
# 550
Оставам на страна външния вид на Мария Игнатова, но за зряла жена си е доста лигава, абе лигла. smile3534
Виж целия пост
# 551
Barbabeau , ти я познаваш и си свикнала да я виждаш неглиже. Аз, която я бях виждала само със сценичен грим и по фотосесии не я разпознах в началото. Не казвам, че е грозна, но изобщо не би ми направила впечатление. Мисля, че камерата я обича.



Ето снимка, на която Алекс 'прилича на себе си', образно казано.
Без грим е или с много малко грим, предполагам.
http://www.bliasak.bg/uploads/galleryImage/file775.jpeg

А тук, например е по-различна от собственото си излъчване и близо до сценичното си такова:
http://www.obektiv.info/images/music/Alex-Raeva-1.jpg
Забелязала съм, че на с грим и на фотосесии често има много по-изострени черти, които й придават строг и студен вид, а всъщност излъчването й е много по-меко. Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Линдзи   пак      пак   
Никол Хилтън   пак   
Кати Касиди
Рейчъл Билсън
Ким Кардашиан    пак     
Джош Кели
Джей Ло
Аналин Маккорд    пак   
Марша Крос
Парис Хилтън пак
Хилари Дъфф
Ръсел Бранд
Елиза Душку
Жизел
Бритни
мама Джесика Алба
Виж целия пост
# 553
Не ви ли омръзнаха Андрея, Николета и Златка. Яко досадни са http://svejo.net/home/link_summary/461590-Nikoleta-Andrea-i-Zlatka-pravqt-troika
Виж целия пост
# 554
Някой знае ли кога ще излиза клипът на Ейкън с Николета?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия