Мамолози - гр. София

  • 1 816 213
  • 6 631
# 1 080
В петък ходих при д-р Перчева .Прегледът е 35лв.в частния й кабинет.
Виж целия пост
# 1 081
Аз така и не получих отговор от формата в сайта на д-р Перчева, но миналата седмица ми се наложи да ходя до Цибалаб, където е и нейният кабинет и на място си записах чяс за след 2 седмици.
Виж целия пост
# 1 082
Частният й кабинет е в близост до моста Чавдар, нали?
Виж целия пост
# 1 083
Частният й кабинет е в близост до моста Чавдар, нали?
Да, близо и до Дарик радио. Peace
Виж целия пост
# 1 084
Аз ходих при Доц. Байчев във Военномедицинска академия - препоръчвам го.Прегледът му е 20 лв.
Безплатна консултация може да направите от тук: http://www.mysurgery.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0% … D0%BB%D0%BE%D0%B3

Досега винаги е отговарял на всички въпроси, зададени от мен и мои приятелки.
Виж целия пост
# 1 085
Аз ходих при Доц. Байчев във Военномедицинска академия - препоръчвам го.Прегледът му е 20 лв.

Може ли координати за контакт? Този преглед за 20 лв. в частен кабинет ли се извършва и какво включва?
Виж целия пост
# 1 086
Момичета, да ви попитам, д-р Перчева спазва ли си часовете в частния кабинет или се чака?
Имам час след няколко дни и да се подготвя психически  Crazy

Забравих да я попитам по телефона дали е от значение за прегледа, че кърмя, най-вероятно не е, нали?
Виж целия пост
# 1 087
Момичета, да ви попитам, д-р Перчева спазва ли си часовете в частния кабинет или се чака?
Имам час след няколко дни и да се подготвя психически  Crazy
Аз лично не съм чакала. Влязох си точно в часа.
Виж целия пост
# 1 088
red shoe , няма проблем с кърменето, аз не бях при Перчева, но си се прегледах - просто спомени този факт.
Виж целия пост
# 1 089
И аз ходих при Перчева. Много много добро впечатление ми направи. Прие ме дори преди часът, останах с впечатление, че си спазва часовете, което е много добре. Други записват часове и пак чакаш по сума си време  ooooh!
Прегелда ме обстойно, не като някои които претупват нещата. Освен това много подробно, и същото време просто обяснява как да се преглеждаме сами, други лекари не се хабят  Wink
Естествено най-хубавото е, че ме успокои, че ми няма нищо, но наистина останах много доволна от вниманието и прегледа. Препоръчвам я  Peace
Виж целия пост
# 1 090
Аз ходих при Доц. Байчев във Военномедицинска академия - препоръчвам го.Прегледът му е 20 лв.

Може ли координати за контакт? Този преглед за 20 лв. в частен кабинет ли се извършва и какво включва?

Доц.Байчев има два кабинета:
1.В София  - от понеделник до петък след 13:30 в Клиниката по гръдна хирургия на ВМА(8-ми етаж) и в четвъртък след 13:30 в поликлиниката на ВМА.

2.В Плевен - Събота От 8.00-13.00 на ул.Иван Вазов - частен кабинет

Прегледът включва:
-клинично изследване
-тройна диагностика на млечната жлеза - клиничен преглед + мамография + цитологично изследване на материал от тънкоиглена аспирационна биопсия
-ехография с пункция

Телефон за контакти:
- 0888537985
Виж целия пост
# 1 091
Аз ходих при Доц. Байчев във Военномедицинска академия - препоръчвам го.Прегледът му е 20 лв.

Може ли координати за контакт? Този преглед за 20 лв. в частен кабинет ли се извършва и какво включва?

Доц.Байчев има два кабинета:
1.В София  - от понеделник до петък след 13:30 в Клиниката по гръдна хирургия на ВМА(8-ми етаж) и в четвъртък след 13:30 в поликлиниката на ВМА.

2.В Плевен - Събота От 8.00-13.00 на ул.Иван Вазов - частен кабинет

Прегледът включва:
-клинично изследване
-тройна диагностика на млечната жлеза - клиничен преглед + мамография + цитологично изследване на материал от тънкоиглена аспирационна биопсия
-ехография с пункция

Телефон за контакти:
- 0888537985

Може би имаш в предвид какво включва прегледа по принцип,а не какво включва прегледа при доц.Байчев.

Защото в частния му кабинет няма мамограф,освен това мисля,че няма и ехограф - говоря за Плевен,но при нужда от тези две изследвания той ще те насочи къде да ги направиш.Ако е нужно да се лекуваш в болница също ще те насочи.
За ВМА - ехограф и мамограф има в отделни кабинети  и ако трябва да си правиш такива изследвания  доц.Байчев те ще насочи къде.
Но той е добър специалист,може човек да му се довери.
И друго тройната диагностика е :
Клиничен преглед,ехография и мамография,а вече цитологичните изследвания и биопсии и други са ако има нужда от тях - без нужда не се правят.Като същите могат да се направят както в извънболничната помощ така и в лечебно заведения за болнична помощ по съответна клинична пътека.
Виж целия пост
# 1 092
Има една млада мамоложка в Правителствена болница, много е добра. За съжаление не си спомням името и.
Виж целия пост
# 1 093
Момичета,извинявам се ако е коментирано,но на кой телефон си записвате час при д-р.Перчева?
Аз ходих при  д-р Дилова,но нещо не съм спокойна-боли ме лявата гърда,подмишката и ръката.Дилова каза,че е нормално преди МЦ,но вече съм след и продължава да ме боли.
Виж целия пост
# 1 094
Момичета,извинявам се ако е коментирано,но на кой телефон си записвате час при д-р.Перчева?


На този:    +359 (0) 888 251 735

Ходих и аз при нея. Доволна съм от отношението и прегледа  Peace
Чаках не повече от 10минути, за да вляза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия