Мамолози - гр. София

  • 1 815 772
  • 6 631
# 1 185
Момичета, нуждая се спешно от информация:
Актуални координати на доц. Гаврилов и информация за преглед Praynig
Оперира майка преди 7 години. Днес е ходила на регулярен преглед в 4та градска при Маркова  и тя е видяла някакви фиброанденоми/кисти (или знам ли и аз точно какво) в дълбочина, за които не можела в момента да каже какво е. Миналата година нямаше нищо, а сега ги вижда и на двете гърди. Майка е много притеснена и разстроена, не можа добре да ми обясни по телефона. Мисля, че трябва да отидем при Гаврилов.
Моля за актуална информация. Намирам, че частният му кабинет е на ул. ”Преславска планина” №2, тел.: 02 8076 334; 0888 719270, но не намирам как преглежда, ако се обадя за кога ще запише и т.н?
Виж целия пост
# 1 186
Аз звънях един път на Гаврилов на стационарния. Тогава една жена ми вдигна и ми каза кога да се обадя, за да си запиша час, но аз така и не отидох при него. Иначе май сряда и четвъртък приема, но не съм 100% сигурна.
Най-важно е да се успокои майка ти и всичко ще се оправи. Винаги е голям стрес като му видят нещо на човек, но не винаги е страшно! Успех! Peace
Виж целия пост
# 1 187
besty, добрата дума много помага  Hug
Всеки, който е минал през този ад и близките му отдават всяко малко призначе и проблем на големият Проблем. Докато не чуем второ мнение нищо няма да е същото като вчера.
Виж целия пост
# 1 188
Така е. Затова сме тук, за да се подкрепяме. Колкото и да завиждат някои хора на този форум, на мен лично много ми е помогнал, а сигурна съм и на много други хора.
Всичко ще се оправи, но при тези проблеми е задължително второто мнение, ако трябва и трето! Peace
Виж целия пост
# 1 189
Търся си мамолог за профилактичен преглед. Останала съм с впечатлението, че в онкологичната болница винаги много бързат, хвърчат по коридорите, повечето май нямат кабинети, а само в приемното време идват на долния етаж. Иначе знам, че там ще намеря добри специалисти.
Виж целия пост
# 1 190
triffy , аз лично писах на предишната страница  Peace Съвсем скоро минах през интервенция при д- р Василев от Света София, бившата Тина Киркова. Насочих се към него по препоръка на момичетата от тук. Препоръчвам го и аз.  Peace
Там си има мамологичен център, а той е много добър и вниманетелен лекар. Чух, че и другите двама са много добри, но тях не познавам  Peace
Виж целия пост
# 1 191
Момичета, нуждая се спешно от информация:
Актуални координати на доц. Гаврилов и информация за преглед Praynig
Оперира майка преди 7 години. Днес е ходила на регулярен преглед в 4та градска при Маркова  и тя е видяла някакви фиброанденоми/кисти (или знам ли и аз точно какво) в дълбочина, за които не можела в момента да каже какво е. Миналата година нямаше нищо, а сега ги вижда и на двете гърди. Майка е много притеснена и разстроена, не можа добре да ми обясни по телефона. Мисля, че трябва да отидем при Гаврилов.
Моля за актуална информация. Намирам, че частният му кабинет е на ул. ”Преславска планина” №2, тел.: 02 8076 334; 0888 719270, но не намирам как преглежда, ако се обадя за кога ще запише и т.н?

частния му кабинет е в Слатина  ул . Манастирска N 8 телефон  02/8702216 и 0887825538 - обаждаш се и смело обясняваш на сестрата положението - искаш найй ранния час ,ако трябва през сълзи , ако ти даде за след седмици ... пак слагаш пердето на очи и пак се молиш казваш че е спешно - жената е човечна  ще те вреди , ако не отиваш и чакаш пред кабинета с майчето ти на адреса които ти написах и ако ще последни да сте ще ви прегледа - ехография и паплацея 70 лв бе ноември месец , прави и биопсия и след 10 минути имате резултат - НОСИ МУ ВСИЧКИ ДРУГИ СНИМКИ МАМОГРАФИИ И ИЗСЛЕДВАНИЯ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !
а сега споко - убедена съм , че на майчето ти и няма нищо още повече щом образованията са няколко - принципно лошото е само едно -пу -пу да не дава Господ така , че спокойно и после пиши , ааааааа и да те предупредя Гаврилов е малко серд ( аз за това не ходя при него ) , но на вас да не ви пука  Wink аиде успех и после пиши   bouquet

Виж целия пост
# 1 192
mamaris, благодаря ти много за успокоителните думи Hug
И аз успях да открия тези координати в нет-а. Звънях вчера, но тази седмица го няма. Ще звъня в понеделник. Сестрата ми каза и че си сменяли кабинета. Знам, че е серт и понякога трябва да му теглиш думите с ченгел от устата, но и знам, че е много добър, та другото не ме интересува. Надявам се като я е оперирал, все пак, да е мааалко по-хмммм... благоразположен, хайде така да го кажем.
Аз се поуспокоих, а и майка. Видях какво е писала онази докторка. Не е страшно, но предвид това, че вече е минала през операция трябва да сме сигурни.
Днес, в 9, сме при един познат, добър ехографист, да я погледне и от понеделник търся Гаврилов.
Виж целия пост
# 1 193
triffy , аз лично писах на предишната страница  Peace Съвсем скоро минах през интервенция при д- р Василев от Света София, бившата Тина Киркова. Насочих се към него по препоръка на момичетата от тук. Препоръчвам го и аз.  Peace
Там си има мамологичен център, а той е много добър и вниманетелен лекар. Чух, че и другите двама са много добри, но тях не познавам  Peace

Аз прочетох твоите постове. Радвам се всичко е минало добре. Не бях разбрала за коя Света София става дума, но сега знам  Peace При Василев как да се запиша, по телефон на регистратура или директно в кабинета? Какво се плаща?
Виж целия пост
# 1 194
Аз се записах на този телефон 02 4470 207  Peace Това е мамологичния център. Обаждаш се и казваш, че искаш преглед при него. Ехографията е 30 лева. Доколкото знам тя не се покрива от здравната каса. Ако си за мамологична снимка си вземи направление. От тази тема разбрах, че някои преглеждат на ехографа с направлението за мамография. Ако си под 40 години това с мамографията няма да стане. И все пак, като се обадиш, можеш да разпиташ дамата. Тя е любезна и ще ти каже всичко. Попитай и за това  Peace
Виж целия пост
# 1 195
Преди 2 месеца бях при д-р Василев в Света София.Тогава все още не работеха със ЗК.Вероятно са се променили нещата.Просто попитайте,когато се обадите.
Виж целия пост
# 1 196
Аз бях при Василев преди две седмици. Записва се час, болницата има много хубав сайт и там имаше координатите на Мамологичен център. Записвате час за него, не работят със Здравната каса. Прегледът струва 30 лв. палпация плюс ехограф, а за жени над 40 мамография, която струва 20 лв.
Докторът е внимателен и смятам, че си разбира от работата. Успех! Peace
Виж целия пост
# 1 197
Здравейте момичета-кокичета!  Simple Smile
Моля ви спешно за мнение за д-р Николай Марков от Онкологията.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1 198
Един от най-добрите !
Виж целия пост
# 1 199
След малко отиваме при Гаврилов. Стискайте палци. Вече майка (и аз) сме се настроили, че може би ще има нова операция. Дори и така, по-добре да не го мислим на къде може да отиде. Само да не е пак карцином Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия