Мамолози - гр. София

  • 1 815 359
  • 6 627
# 1 215
Може ли мнение за д-р  Иво  Геров (мисля че е рентгенолог)от онкологията  София Praynig Благодаря !
Виж целия пост
# 1 216
Здравейте на 03.07 оперираха майка ми. За сега се възтановява от операцията притесняваме, че вчера е вдигнала малко Т и днес са й правили проба за антибиотик. Казал доцента, че ако има и днес ще започнат антибиотик. Гаврилов ни извика за сведения на обяд в същия ден. За майка каза, че кърдата частично е изрязана и са извадени лимфните възли под мишницата и са изпратени за хистологично изследване. Образуванието на гърдата е злокачествено, но пак ще го изследват заедно с това на лимфните възли.
Сега изкам да питам нещо може да ви се стори тъпо но в паниката не съм питала в болницата.
Майка ми е с талон за хоспитализация и до колкото си спомням попълвахме документ, че операцията се покрива от здравната каса. Но не съм сигурна дали няма да плащаме за избор на екип, някой дали е наясно, благодаря предварително?
Виж целия пост
# 1 217
Много е възможно да платите за екип. Ако нямате избор за такъв, ще платите само престой на ден беше към 5,40 лв. до преди няколко месеца, в момента не знам колко е. Нормално е да не си разбрала, напрежението и притеснението е огромно.
Пожелавам да са по-добри резултатите от очакваното и бързо възстановяване на майка ти. Стискам палци! Peace
Виж целия пост
# 1 218
Може ли мнение за д-р  Иво  Геров (мисля че е рентгенолог)от онкологията  София Praynig Благодаря !

Иво Гергов не е ренгенолог, а специалист "Образна диагностика" и въпреки, че е дръпнат като човек, на мнението му може да се разчита..Но това май съм то ги писала вече Peace
Виж целия пост
# 1 219
Здравейте на 03.07 оперираха майка ми. За сега се възтановява от операцията притесняваме, че вчера е вдигнала малко Т и днес са й правили проба за антибиотик. Казал доцента, че ако има и днес ще започнат антибиотик. Гаврилов ни извика за сведения на обяд в същия ден. За майка каза, че кърдата частично е изрязана и са извадени лимфните възли под мишницата и са изпратени за хистологично изследване. Образуванието на гърдата е злокачествено, но пак ще го изследват заедно с това на лимфните възли.
Сега изкам да питам нещо може да ви се стори тъпо но в паниката не съм питала в болницата.
Майка ми е с талон за хоспитализация и до колкото си спомням попълвахме документ, че операцията се покрива от здравната каса. Но не съм сигурна дали няма да плащаме за избор на екип, някой дали е наясно, благодаря предварително?

Мисля, че нищо няма да платите. не съм плащала нито за избор на екип, нито за престой. Това ви е последната грижа! Peace
Виж целия пост
# 1 220
Може ли мнение за д-р  Иво  Геров (мисля че е рентгенолог)от онкологията  София Praynig Благодаря !

Иво Гергов не е ренгенолог, а специалист "Образна диагностика" и въпреки, че е дръпнат като човек, на мнението му може да се разчита..Но това май съм то ги писала вече Peace

Образна диагностика е новото име на специалност рентгенология и е  в сила от 2007 година.
Добър лекар е - ами то не може всички да са тихи и спокойни - има и дръпнати и не дръпнати Simple Smile
Виж целия пост
# 1 221
Може ли мнение за д-р  Иво  Геров (мисля че е рентгенолог)от онкологията  София Praynig Благодаря !

Mimilina не знам за какво по-точно ти е необходимо мнението. Мен лично той ме маркира за операция за 2 ФА. Полихронов ме оперира и държеше той да ме прегледа. Огледа си ме обстойно. Най-вероятно те интересува дали е добър в поставяне на диагноза, надявам се че и други ще ти пишат за мнение.   bouquet
Виж целия пост
# 1 222
Здравейте, момичета.
Моля да ме ориентирате, че докато попрочета и стана вече след 15ч и не вдигат телефоните ...

Днес сутринта ми дадоха направление за мамография (за 1 път ще ходя). Мисля в Онкологията да я направя, защото живеем неблизо и ще ми е най-удобно. Доколкото прочетох мненията ви доц.Гаврилов, д-р Атанасов и д-р Марков ми изпъкнаха като имена с добри отзиви за тях.

Интересуват ме две неща:
1 - от тримата кой е най-добре да посетя
2 - какъв е реда - дали ще успея в понеделника или вторника да мина на преглед?

Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1 223
здравейте имам талон за мамолог, но доколкото разбрах се ходи 2 или 3 дни след цикъл така ли е?
Виж целия пост
# 1 224
здравейте имам талон за мамолог, но доколкото разбрах се ходи 2 или 3 дни след цикъл така ли е?

 Shocked Това за първи път го чувам. Допреди месец се занимавах с мамолози, гинеколози, ренгенолози и всички останали лози, но нито един не каза подобно нещо.
Ще ми е интересно дали е така  Peace
Виж целия пост
# 1 225
На мен ми казаха същото, след като свърши менструацията, защото понякога се получават хормонални промени, които заблуждават лекарите.
Аз се излъгах и ходих точно преди нея и после ходих и след нея, за да е сигурно, че не е хормонално. Peace
Виж целия пост
# 1 226
Има логика наистина, но защо никой нищо не ми каза на мен. А не съм в менопауза / все още пу пу  Laughing/
Благодаря, и аз ще разпитам.
Виж целия пост
# 1 227
И аз съм чувала,че е най-добре да се отиде след идване/приключване на цикъла.При мен има промени в гърдите преди и след идване на цикъла и доколкото е възможно гледам да отида поне на 3-4 ден от началото на цикъла до овулацията.
Не дай Боже,ако има проблем мисля,че промените преди цикъл не би трябвало да заблудят лекаря,но все пак не съм лекар.
Виж целия пост
# 1 228
Принципно това е вярно!Хубаво е да се отиде на мамолог 5-6 дни след края на цикъла.
Вярно е също така, че добрия лекар не може да бъде заблуден, макар, чееее  newsm78...Тук всичко е възможно Rolling Eyes
Но, когато и да е, важното е да се ходи редовно Peace
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 1 229
Такъв преглед е хубаво да се прави след менструация - обобщено според различните автори - най-доброто време за такива прегледи е от 2 до 12 ден след менструация.Не че добрия специалист би се заблудил.Но това време е прието.Успех и бъдете здрави!!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия