Мамолози - гр. София

  • 1 815 261
  • 6 626
# 1 245
Здравейте , мамчета. Виждам , че много от вас препоръчват доц. Иван Гаврилов. По повод това , искам да кажа , че той е човекът , заради който аз повече от половин година съм била болна от рак без да знам. След като посетих частния му кабинет и му обясних , че усещам болка в дясна подмишница и напипвам бучка , той каза , че болката в подмишницата не го вълнува ,направи ми ехография , прегледа гърдите и започна да ми обяснява , че докато навърша 26 години , трябва да родя , за да се разсее въпросната бучица. Понеже е препоръчван специалист , аз му се доверих и дълго време  не обръщах внимание на болката и бучката , която растеше. Повече от половин година след това ми откриха рака. Аз съм на 24 и отдадох две години от младостта си до този момент в борба с рака. Прекъснах обучението си , външният ми вид се промени в негативна посока , претърпях няколко операции,  претърпявам все още последствията от химиотерапия и лъчетерапия , причиних небивал стрес на семейството си и хората около мен...Никога , никога не се доверявайте сляпо на един лекар. Търсете мнението на поне двама специалисти. При съмнения изисквайте непременно да ви бъде направена ехография и пълни кръвни изследвания. Лекарите са хора и те не са безгрешни , а здравето ни в много случаи зависи от тях. Не позволявайте лекарска грешка да съсипе живота ви ...
Виж целия пост
# 1 246
Дамйана, съжалявам, че си преминала през този ад  Confused. Дано най-хубавото е пред теб.  Praynig

Аз не го хваля или препоръчвам, само защото вчера го видях за 1-в път и все още нямам конкретно отношение към него. Дори ме е яд, че прегледът (макар и скъп) се осъществява само мануално, но аз вече бях наясно и не се бунтувам от тоз факт. Следващият мамолог ще искам да ме гледа и на ехограф.

Понеже доста момичета искат негови координати за частен прием, реших да ги споделя.

Café con leche, не знам от кога са актуални тези нови координати... Но те са на визитката му, която аз поисках, именно заради всички от този форум.  Grinning
Виж целия пост
# 1 247
Здравейте , мамчета. Виждам , че много от вас препоръчват доц. Иван Гаврилов. По повод това , искам да кажа , че той е човекът , заради който аз повече от половин година съм била болна от рак без да знам. След като посетих частния му кабинет и му обясних , че усещам болка в дясна подмишница и напипвам бучка , той каза , че болката в подмишницата не го вълнува ,направи ми ехография , прегледа гърдите и започна да ми обяснява , че докато навърша 26 години , трябва да родя , за да се разсее въпросната бучица. Понеже е препоръчван специалист , аз му се доверих и дълго време  не обръщах внимание на болката и бучката , която растеше. Повече от половин година след това ми откриха рака. Аз съм на 24 и отдадох две години от младостта си до този момент в борба с рака. Прекъснах обучението си , външният ми вид се промени в негативна посока , претърпях няколко операции,  претърпявам все още последствията от химиотерапия и лъчетерапия , причиних небивал стрес на семейството си и хората около мен...Никога , никога не се доверявайте сляпо на един лекар. Търсете мнението на поне двама специалисти. При съмнения изисквайте непременно да ви бъде направена ехография и пълни кръвни изследвания. Лекарите са хора и те не са безгрешни , а здравето ни в много случаи зависи от тях. Не позволявайте лекарска грешка да съсипе живота ви ...

За съжаление не си единствената.  Naughty Аз не съм оперирана от него, но негативните примери около мен, не са малко Rolling Eyes Също мисля, че трябва да се вземе и второ мнение, макар, че залитането и ходенето на 100 лекари също не води до никъде...Само до полудяване Mr. Green
Желая ви здраве, здраве и късмет!!!
Виж целия пост
# 1 248
Я, milmich  Hug неочаквана среща и в тази тема. Знаеш, че аз съм от негативните ти примери  Mr. Green
Моята одисея с доц. Гаврилов е подобна на тази на Дамйана.
2 години след като Той ме оперира от фиброаденом, на 6 мес. си го посещавах най-чинно. 1 мин. палпация, 50 лв. /без документ  Shocked/, всичко е наред и довиждане до следващия преглед.
Сама /не Той !/ реших профилактично да си направя мамологична снимка. Раче, следоперативни усложнения от  грешка!... и кошмарен ужас само като си помисля за пореден психологичен сблъсък! с Корифея  Twisted Evil

И аз бях с големи надежди от митовете за него, но..........
Желая ви късмет !



Виж целия пост
# 1 249
Благодаря , момичета Simple Smile Дано на всички ни предстоят само хубави неща занапред Simple Smile
Виж целия пост
# 1 250
Дамйана,мама Меца,съжалявам за това ,което сте преживели..... HugКупища здраве занапред!
Виж целия пост
# 1 251
Ужас Shocked
Момичета и аз ви изпращам много,много пожелания за здраве!

Аз съм сигурна,че е писано и по-рано в темата,но като прочетох за 50лв само за палпаторен преглед Shocked  и реших да припомня.В Шейново, при д-р Николова прегледа е 30лв и включва и палпация и ехограф,а при съмнения самата тя прави и  рентгенова снимка.Вече 6 или 7 год. ходя при нея веднъж годишно(само профилактично,слава богу Praynig )
Виж целия пост
# 1 252
Успях да се запиша за безплатния преглед при мамолог в Тина Киркова.
Как протича прегледа? Обръщат ли внимание на пациента или всичко е проформа?
Виж целия пост
# 1 253
При кой се записа? Или те, като са безплатни не посочват лекаря? Там са трима и на тримата им се носи славата, че са добри. Аз лично бях при Василев и той ме оперира. Внимателен, дълъг и обстоен преглед.
Но вече не знам какво да си мисля, след горните постове и след споделяне от познати. Добри, не добри, Господ да ни пази и да имаме късмет да ни се падне добър момент, добър ъгъл на гледане, добър апарат  ooooh! добро настроение на лекари  Praynig

Азарея, ти разпитвай без да се притесняваш, питай за всичко и настоявай. Дано всичко е наред при теб. Хубав ден  Peace
Виж целия пост
# 1 254
abet Не знам при кой ще бъда? До сега се измъквах с ехография при д-р Гиздов, но сега ще трябва по-сериозен преглед.
Виж целия пост
# 1 255
Няма да се притесняваш. Ще те прегледат внимателно, който и от тримата да е. И всичко ще е ок. После да се похвалиш  Peace
Виж целия пост
# 1 256
Сега вече силно ме ошашкахте... Tired
Айде пак търсене и ходене по д-ри... ooooh!
Виж целия пост
# 1 257
С добри впечатления останах и докато чаках пред кабинета слушах и доста добри отзиви от д-р Мирослава Монева в 25 поликлиника в Младост-3. Прегледа е 40лв и включва палпация и ехография. Мамографията може и с направление - само не съм сигурна кой го дава - личния лекар или гинеколог, при който те праща личния.
Мен личната ме прати на хирург, че имах и друг проблем и хирурга ми даде за мамография - правих я в онкологията и следобеда при Монева.
Снимките на диск ми ги дадоха, тя предпочита на плаки, така че имайте го предвид. (В 25 п-ка ги вадят на плака)
Виж целия пост
# 1 258
Сега вече силно ме ошашкахте... Tired
Айде пак търсене и ходене по д-ри... ooooh!
Точно това не трябва да правиш... NaughtyЦелта не е да се шашкаме, а да сме по - внимателни и да слушаме вътрешния си глас. Ходенето по много лекари и слушането на 100 мнения не правят нещата по - сигурни.
До сега се измъквах с ехография при д-р Гиздов, но сега ще трябва по-сериозен преглед.
На мен също д-р Гиздов ми откри проблема и съм му много благодарна. По нататък ме пое д-р Марков, когото винаги ще препоръчвам. Peace Преглеждал ме е и д-р Младенов от Тина Киркова и мнението му се пъотвърди 100 % с това на Марков. Другите двама лекари от Т. Киркова  - Гемеджиев и Василев също са много добри!
Към д-р Гаврилов съм, както вече стана ясно с много особено мнение ooooh!Мама Меца беше права като каза, че един от лошите ми примери Mr. Green  Hug Когато някой лекар се вземе прекалено на сериозно и не желае да изслуша пациента си нещата лесно се объркват Rolling Eyes
Д-р Монева е много добър специалист и може да и се доверите.
Също така може да потърсите и д-р Спиридонов - специалист "Образна диагностика" Има частен медицински център за ОД в ИСУЛ. Много сериозен и прецизен лекар Peace
Виж целия пост
# 1 259
да, чух добри отзиви за тази д-р Монева.
Малко сепната била, ма страхотен професионалист.
Ще видя, може да я посетя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия