
Аз не съм оперирана от него, но негативните примери около мен, не са малко
неочаквана среща и в тази тема. Знаеш, че аз съм от негативните ти примери
Дано на всички ни предстоят само хубави неща занапред
Купища здраве занапред!
)
добро настроение на лекари 



Целта не е да се шашкаме, а да сме по - внимателни и да слушаме вътрешния си глас. Ходенето по много лекари и слушането на 100 мнения не правят нещата по - сигурни.
Преглеждал ме е и д-р Младенов от Тина Киркова и мнението му се пъотвърди 100 % с това на Марков. Другите двама лекари от Т. Киркова - Гемеджиев и Василев също са много добри!
Мама Меца беше права като каза, че един от лошите ми примери
Когато някой лекар се вземе прекалено на сериозно и не желае да изслуша пациента си нещата лесно се объркват
Препоръчани теми