Да каже "Бягай да се оперираш", така ли? Говорим за киста, не за рак. На ехографа вероятно ясно се вижда какво е и колко е голямо. Кистата има различен образ от карцином или фиброаденом. Щом се вижда киста, значи едва ли има вероятност да е рак. Освен това не е огромна. Естествено, че нищо страшно няма да се остави така и да се наблюдава.
И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.
И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.
И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.
Препоръчани теми