Мамолози - гр. София

  • 1 816 259
  • 6 631
# 1 935
Отивай при първа възможност, няма нормални бучки. Успех!
Виж целия пост
# 1 936
Alegra, посети възможно най-бързо мамолог, наистина няма нормални бучки. Аз преди време бях писала, препоръчвам д-р Полихронов.
Виж целия пост
# 1 937
В началото на тази седмица бях при д-р Василев в частния му кабинет,откри ми киста 8 мм, но каза,че съм здрава, за болките да се мажа с прогестогел и след 8 месеца пак да отида на прегледа да видим какво се случва. Дали има начин според вас да кистата да изчезне или поне да намалее, какво да правя или да не правя, за да не се увеличи.
просто не му вярвай....ходи при друг....
Виж целия пост
# 1 938
Задължително потърси друго мнение.
Виж целия пост
# 1 939
Няма какво да му мислиш,потърси второ мнение - просто не си заслужава риска ,да го оставиш така. Изненадана съм че д-р Василев е реагирал така. Confused
Виж целия пост
# 1 940
Интересно, как се очаква да реагира на 8 мм киста? newsm78 Да каже "Бягай да се оперираш", така ли? Говорим за киста, не за рак. На ехографа вероятно ясно се вижда какво е и колко е голямо. Кистата има различен образ от карцином или фиброаденом. Щом се вижда киста, значи едва ли има вероятност да е рак. Освен това не е огромна. Естествено, че нищо страшно няма да се остави така и да се наблюдава. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 941
През 2006 ми намериха киста на дясната гърда, дадоха ми някакво хомеопатично л-во на капки и кистата изчезна - на рентгена след една година не се видя. Сега след 8 години нямам проблем в дясната гърда.
Според мен Василев е един от най-добрите доктори в БГ, Габи май е единствената, която има личен проблем с него.
Виж целия пост
# 1 942
Също смятам, че Василев е много добър доктор. Посещавала съм го няколко пъти ( както и негови колеги ). Киста няма как да сбърка. Живейте си живота и не я мислете тази 8 мм киста. Разбира се контролните прегледи са задължителни.
пп. Моите кисти са 35  мм , така че опит имам.
Виж целия пост
# 1 943
Alegra, посети възможно най-бързо мамолог, наистина няма нормални бучки. Аз преди време бях писала, препоръчвам д-р Полихронов.

Момичета притеснихте ме!!! Аз си мислех че е от кърмата и дори говорих с педиатъра и той ме посъветва да слагам топли компреси....

Може ли контакти на д-р Полхронов !!!
Виж целия пост
# 1 944
Alegra, посети възможно най-бързо мамолог, наистина няма нормални бучки. Аз преди време бях писала, препоръчвам д-р Полихронов.

Момичета притеснихте ме!!! Аз си мислех че е от кърмата и дори говорих с педиатъра и той ме посъветва да слагам топли компреси....

Може ли контакти на д-р Полхронов !!!

тел.: 02 8076 246; 0888 613139, 0876 477616

частен кабинет - ул. “Цар Асен” №16
Не зная дали са актуални все още де .
Виж целия пост
# 1 945
Д-р Полихронов преглежда и в Онкологиятя-тел.02/ 807 62 46; 0888 61 31 39. Успех!
Виж целия пост
# 1 946
Само ми се иска да уточня, че със сигурност има безопасни "бучки", т.е. образувания, в гърдите, но кое е безопасно трябва да се каже от специалист Wink И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.
Виж целия пост
# 1 947
Alegra, посети възможно най-бързо мамолог, наистина няма нормални бучки. Аз преди време бях писала, препоръчвам д-р Полихронов.

Момичета притеснихте ме!!! Аз си мислех че е от кърмата и дори говорих с педиатъра и той ме посъветва да слагам топли компреси....

Може ли контакти на д-р Полхронов !!!

Alegra, по-спокойно, не се притеснявай, при кърмене се образуват уплътнения в гърдите, които нямат нищо общо с "онази страшна болест". Естествено се консултирай задължително със специалист.
Виж целия пост
# 1 948
Само ми се иска да уточня, че със сигурност има безопасни "бучки", т.е. образувания, в гърдите, но кое е безопасно трябва да се каже от специалист Wink И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.

 Peace
Виж целия пост
# 1 949
Само ми се иска да уточня, че със сигурност има безопасни "бучки", т.е. образувания, в гърдите, но кое е безопасно трябва да се каже от специалист Wink И кисти, и фиброаденоми, и липоми, и мастопатията се усеща като бучици, а сигурно има и други варианти на образувания, които не изискват операция и са напълно безопасни. Но винаги трябва да се направи консултация с мамолог, за да се потвърди, че няма риск.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия