Мамолози - гр. София

  • 1 815 197
  • 6 626
# 780
Д-р. Стоименов, Първа градска, гсм ако искаш- на лични.

 Peace

Много съм доволна от този лекар!
Виж целия пост
# 781
Ако искате да ви обърнат внимание, да се почувствате човек отидете при д-р Зинаида Гаранина. Прекрасна е. Клиника "Гинека" в Гео Милев.
Виж целия пост
# 782
Ти сериозно ли я препоръчваш ?
Виж целия пост
# 783
Благодаря Ви момичета!
Виж целия пост
# 784
Специално за д-р Гаранина и аз съм се интересувала. Обадих се в тази клиника "Гинека" в Гео Милев, и попитах дали в мамологичния преглед се включва ехография. Беше ми отговорено, че на ехограф не гледала д-р Гаранина, а само д-р Катерински (за който сега виждам, че има отрицателно мнение). Което ми се стори странно. Какво се оказва, че д-р Гаранина прави само мануални прегледи ли? Поради което накрая отидох за профилактичен при д-р Монева на ул. Н. Коперник, и съм доволна от отношението.
Виж целия пост
# 785
Искам да поясня, че д-р Катерински не е мамолог.
Той е специалист образна диагностика, при това един от най-добрите.
Виж целия пост
# 786
Здравейте!
Трябва ми най-добрият специалист по образна диагностика, който гледа на доплер за изясняване състоянието на черния ми дроб. На обикновен ехограф се вижда образувание 2/2 см, но не могат да установят какво е.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 787
Искам да поясня, че д-р Катерински не е мамолог.
Той е специалист образна диагностика, при това един от най-добрите.
Хули не искам да те апострофирам,само искам да уточня нещо - в сферата на мамологията работят специалисти от специалности образна диагностика,хирургия,онкология и малко гинеколози.За придобиване на съответните специалности в програмите са заложени следните неща като така е навсякъде по света.
Първите изучават цял модул образна и клинична мамология и имат право да работят като мамолози,но оперативната част отива при хирурзите.Вторите изучават тези неща но от главно хирургична гледна точка - т.е оперативната дейност - същите имат квалификация и за профилактична дейност.Онколозите изучават профилактиката и диагностика и лечението в сферата на мамологията като цял модул и могат да работят като мамолози.Гинеколози изучават само основи на мамологията ,но  те си се занимават  с други неща и главно не работят мамология,ако я работят те са малко тези които го правят.

Познавам добри специалисти мамолози както от специалност образна диагностика,така и от другите - хирургия,онкология и единици гинеколози.
Желая ви весели празници!
Виж целия пост
# 788
Здравейте!
Трябва ми най-добрият специалист по образна диагностика, който гледа на доплер за изясняване състоянието на черния ми дроб. На обикновен ехограф се вижда образувание 2/2 см, но не могат да установят какво е.
Предварително благодаря!

В София,Пловдив и други градове има добри специалисти образни диагностици които биха могли да ти помогнат.Зависи и за кой град искаш разбира се.Ако е нужно могат да ти направят и скенер като си вземеш направление от специалист.Понеже ако се наложи да се ползват контрастни вещества цената на контраста е висока - тя не се заплаща от касата и отделно скенера е около 100-тина лева - с направлението ги спестяваш.

Виж целия пост
# 789
Още един глас за д-р Бойко Стоименов. Внимателен, преглежда обстойно и не претупва пациентите. Спечели доверието ми.  Peace
Виж целия пост
# 790
Абсолютно ! Аз по-невероятен човек и специалист не познавам. Дано е жив и здрав, още дълги години !
Виж целия пост
# 791
Абсолютно ! Аз по-невероятен човек и специалист не познавам. Дано е жив и здрав, още дълги години !
Момичета,дайте някакви координати на д-р Стоименов Simple Smile
Виж целия пост
# 792
Абсолютно ! Аз по-невероятен човек и специалист не познавам. Дано е жив и здрав, още дълги години !
Момичета,дайте някакви координати на д-р Стоименов Simple Smile

Тел. 80 59 354, след 13.30 - служебен, 1 -ва градска болница
Виж целия пост
# 793
Ти сериозно ли я препоръчваш ?
Хули, обикалях по какви ли не кабинети с майка. Всеки път тя излизаше смазана от отношението им (без да бъде нагрубявана или нещо подобно). Единствено след д-р Гаранина нямаше нужда да я утешавам. Подчертавам, че говоря за отношение към личността, а не като на поточната линия,
Виж целия пост
# 794
Всички тук твърдят, че доц. Александрова е грубиянка.
Може и да е, но аз от нейната грубост съм жива вече 18 години.
Не искам да ме галят и да се държат мило с мен.Искам  компетентност и адекватно лечение, което благодаря на Бог получих. Засега... 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия