Мамолози - гр. София

  • 1 815 347
  • 6 627
# 2 100
Наскоро минавах по ул.Цар Асен /между Алабин и Солунска/ и мисля че мернах табела с името му.Цена не мога да кажа.Дано не греша.
Виж целия пост
# 2 101
Кабинета на д-р Полихронов се намира на ул. Цар Асен, 16,прегледа струва - 30 лв,, ако се налага ехограф - мисля , че също е 30 лв.
Виж целия пост
# 2 102
Благодаря за отговора! Hug
Виж целия пост
# 2 103
Случайно да знаете д-р Монева от 25 ДКЦ къде работи/приема? Питам за приятелка, която е ходела при нея, но Монева вече не работи в 25 ДКЦ. Или евентуално да препоръчате друг мамолог в Младост, работещ с НЗОК?  Hug
Виж целия пост
# 2 104
Записах си час за Полихронов на 4 март. Много мила и вежлива жена ми прие обаждането. Ще пиша как е минало, притеснена съм. Не съм ходила от 2 години и много ми е свито.
Виж целия пост
# 2 105
Люксен, успех! Всичко ще бъде наред и пиши как е минало.
Виж целия пост
# 2 106
Тук прочетох добри отзиви за д-р Средкова, искам да си запиша час при нея. Знаете ли къде и в какви часове приема?
Виж целия пост
# 2 107
Здравейте, искам да попитам според вас дали има смисъл да отида на преглед? Значи на 22г. съм, което ме изключва от рисковата група, както и в семейството нямаме такива случаи, но четох, че при по-млади е възможно да се появи някаква доброкачествена киста, мастно натрупване или фиброаденом. Личният ми лекар не е в града, така че ми остава варианта направо на мамолог да отида. Струва ми се, че едната ми гърда е малко по-различна от другата - едната е напълно мекичка, като стисна нищо не се усеща, а другата сякаш е малко по-плътна вътре. Не знам под "бучка", "топче" какво точно трябва да се разбира - все едно добре изразено метално топче, много твърдо, ясно се напиптва (примермо) или просто по-уплътнена тъкан да се усеща, която има някаква кръгла форма?
Виж целия пост
# 2 108
Само мамолог може да разсее притесненията ти, отиди на преглед и ще се успокоиш.
Виж целия пост
# 2 109
Най-добре отиди на лекар, за да разсее притесненията ти.
Виж целия пост
# 2 110
Аз пък препоръчвам д-р Панов от Токуда. Много съм доволна. Внимателен, любезен и с някаква загриженост...Работи с направления, за час - през регистратурата на Токуда става.
Виж целия пост
# 2 111
Аз пък препоръчвам д-р Панов от Токуда. Много съм доволна. Внимателен, любезен и с някаква загриженост...Работи с направления, за час - през регистратурата на Токуда става.
Интересно CV  Peace
Виж целия пост
# 2 112
Къде се намира кабинета на д-р Полихронов и каква е цената на прегледа? Благодаря много!
Цената е  от 40 до 70лв, ако се налага биопсия се оскъпява с още 30лв...това ми казаха по тел. току що.
Виж целия пост
# 2 113
Ала бала, при него ли ще ходиш, ще чакам после отзиви?
Виж целия пост
# 2 114
Къде се намира кабинета на д-р Полихронов и каква е цената на прегледа? Благодаря много!
Цената е  от 40 до 70лв, ако се налага биопсия се оскъпява с още 30лв...това ми казаха по тел. току що.
Да попитам той в кабинета на ул. Иван Асен 16 в кои дни преглежда?  Само сряда?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия