Мамолози - гр. София

  • 1 815 378
  • 6 627
# 4 095
Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).


Много добър диагностика е, но не е конкретно мамолог.  Аз съм доволна.  Работи в болница Надежда с направление
Виж целия пост
# 4 096
Зила, можеш да звънеш на Василев и той да те вмъкне някъде из часовете. Аз, вчера така минах. Обадих му се предната седмица, помолих го и нямаше проблеми вчера. Иначе сестрата записваше часове за 15.03

Здравейте! Опитвам се да намеря контактите му, но ми излизан само номера на Вита. Къде мога да му намеря служебния телефон?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 4 097
Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).


Много добър диагностика е, но не е конкретно мамолог.  Аз съм доволна.  Работи в болница Надежда с направление
Много ти благодаря! Необходимо ми е проследяване на една киста в гърдата,така че мисля при нея.
Виж целия пост
# 4 098
Зила, можеш да звънеш на Василев и той да те вмъкне някъде из часовете. Аз, вчера така минах. Обадих му се предната седмица, помолих го и нямаше проблеми вчера. Иначе сестрата записваше часове за 15.03

Здравейте! Опитвам се да намеря контактите му, но ми излизан само номера на Вита. Къде мога да му намеря служебния телефон?

Благодаря предварително!

От някоя от тези теми го изкарах. Листенцето ми е у дома.
Виж целия пост
# 4 099
Хриси,изпратих Ви на  съобщение телефона на д-р Василев.Аз пък не съм съгласна,че е добър диагностик.Лекувам се в Надежда- онкоболна съм и на диспансерните прегледи ме изпращат на ехографии при Танушева.Винаги пише,че всичко е наред, аз имам полип в жлъчката и 12мм камък в бъбрека(което си е доста).Доказани са ми със скенер.Единия път я питах за камъка в бъбрека - не виждала такова нещо.
 За това ходя в Пета градска при д-р Лозева - много е добра ,но ходя за ехография на вътрешни органи и щитовидна жлеза,не знам дали гледа гърди.За гърди съм за д-р Василев.
Виж целия пост
# 4 100
zori_g_n, камъкът в бъбрека може на ехограф да не се види, особено ако е към уретера, не винаги е до лекар. За жлъчката също.
Виж целия пост
# 4 101
Не е там,високо горе е.Как пък д-р Лозева го вижда всеки път,а Танушева не го видя нито веднъж - все пак ходех на 3 месеца на прегледи,не е 1-2 пъти.А и това са диспансерни прегледи, които трябвада са задълбочени,нали идеята е да види,ако се появи метастази и да я види навреме .
Виж целия пост
# 4 102
Чудех се много преди да напиша този коментар. Бях се записала за безплатен мамологичен преглед в надежда, края на миналата година. След като разбрах, че ще го провежда въпросната доктор танушева , отказах заявката. Като червена лампа ми светна коментар, който съм чела за нея тук за това, че е пропуснала доста напреднал онкологичен процес в яйчниците на две жени. Аз лично съм се интересувала и знам, че за яйчниците адекватен скрининг няма, единствено при фамилна обремененост някои жени си правят генетично изследване. Знам, че ехографа, пък било то и вагинален не дава така ясна картини както например при ехография на гърди.
 Подчертавам, че лични впечатления и мнение, което да се базира на такива-нямам. Реших все пак да споделя, защото според мен избора на лекар е много, много важен Simple Smile
Виж целия пост
# 4 103
Аз днес бях на мамолог, имам мастопатия, чудя се може ли да се развие за една година от предишния преглед при същия доктор, когато нямах. Имам и увеличени аксиларни лимфни възли от двете страни на гърдите към мишниците, като от едната страна е 2.6 см., а  от другата - 1.7 см. Лимфните възли са уголемни и липоматозни. Често се срещало. Не се напипват, само на ехографа се виждат. Дали се налага да отида при друг доктор за второ мнение, как мислите?
Виж целия пост
# 4 104
Аз имах леко увеличени лимфни възли, докато кърмех. Тогава док каза, че изглеждат нормално и с времето ще се приберат. Така и стана. В случая размерите са си големички и бих направила консултация и с още един лекар. Има причина лимфните възли да се уголемяват и е добре да се разбере каква е.
Виж целия пост
# 4 105
Аз съм на 47, ще отида за второ мнение, благодаря! Доста щателно ме прегледаха, нямало причина за притеснение, защото било мастна тъкан, лимфните възли били срастнали с тъканта, затова били уголемени.
Виж целия пост
# 4 106
Аз съм на 47, ще отида за второ мнение, благодаря! Доста щателно ме прегледаха, нямало причина за притеснение защото било мастна тъкан, лимфните възли били срастнали с тъканта, затова били уголемени.
При кой мамолог бяхте?
Виж целия пост
# 4 107
При д-р Пренди бях, а и преди съм ходила при нея.
Виж целия пост
# 4 108
При д-р Пренди бях, а и преди съм ходила при нея.
Чудесно, аз точно при нея си запазих. Надявам е наистина е добра като гинеколог и мамолог.
Виж целия пост
# 4 109
Аз запазих час за др Виктор Йорданов  в Сити Клиник. Някой да го е посещавал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия